320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mmm ootan põnevusega juba

    Kommentaar


      Mingi seitsmest amatlikust mängust seitse võitu siis tänaseks.

      Ajab haigutama, Liverpooli peksame vigaseks ja kohalikud varastavad staarid samal ajal paljaks. Tiimvörk. Võit on loogiline.

      Aga Colchester või mingi taolise õuduse vastu võõrsil 2:1 võit. http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3310489/

      Liigatabelis jätkame tagasihoidlikul teisel kohal ja valmistume lõpuspurdiks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas meelik Vaata postitust
        Et siis Liverpool.

        22 sept 21 45, telemäng.. nagu arvata oligi..

        Kommentaar


          SISSE
          South African striker Davide Somma has signed a permanent contract with Leeds United.
          Leeds United have agreed a deal to sign Sheffield United defender Leigh Bromby.

          VÄLJA
          Alan Sheehan has joined Oldham Athletic on a month long loan deal.
          Central defender Tom Lees has joined Accrington Stanley on loan.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Liverpool paneb meile usutavalt vastu mingi lasteaia, kuna neil on samal ajal natsa olulisemaid mänge.

            Aga pubisse võib ikka minna.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              a seda ma ei teadnuki, et me saime kahe jorsi eest 5 miot chelsealt... mis neist saand on üldse?

              Kommentaar


                Algselt postitas runno Vaata postitust
                a seda ma ei teadnuki, et me saime kahe jorsi eest 5 miot chelsealt... mis neist saand on üldse?
                Ma arvan, et sa pead silmas Tom Taiwot ja Michael Woodsi. Nad on molemad veel Chelski nimekirjas, aga väljakule pole vist veel saanud. Viimasest võib veel asja saada (inglismaa U-koondistes on mürada saanud), esimene vist premieri materjaliks ei osutu. Kuigi mõlemad on alles 19 ja imesid võib juhtuda.

                Täiendan, wikis on Woodsi kohta nii kirjas: "He made his first-team debut for Chelsea at Stamford Bridge against Macclesfield Town in the third round of the FA Cup on 6 January 2007, making him the fourth-youngest player to ever play for Chelsea as he was 16 years and 275 days old. He came on as a substitute for Frank Lampard in the 79th minute. He currently has two appearances for Chelsea in the FA Cup, but is yet to make his Premier League debut."
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  vaatasin eile seda uut leedsi filmi. midagi mida varem ei teadnud ei näinud. kõik tundub universumis õige olevat - leeds = cunts jne

                  Kommentaar


                    Kuigi Leedsi poisid on viimasest seitsmest pendlast mööda löönud kuus, ollakse ikka isegi viigita, kuid tabelis endiselt teisel kohal.

                    Nüüd loputati 2:0 Stockporti: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3358283/
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      annan teada, et mul on hetkel sutsu määramatust. võimalik, et kulutan oma raha ära. sel juhul ma Leedsi ei tule. kui ei kuluta, siis jällegi tulen. selgus saabub millalgi varsti.

                      krdi hea teadaanne tuli

                      ps. LEEDS UNITED ON VÕITMATU! MOT!
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Hmmm.

                        Tänane mäng Southendi vastu algab kell 21.45.

                        Arvestades, et samal ajal kõrgemal ja samal tasemel inglismaal midagi ei toimu, võiks nagu televusserist ka näidata. Mul aga pole õnnestunud veel identifitseerida ühtegi kanalit, mis mängu näitaks.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          vist ei ole jah.. kuskilt lugesin..

                          Kommentaar


                            räige ja häbiväärne viik, mis järgmiseks siis? kaotus vää? ebanormaalne. olen väga pettunud ja fännan edaspidi tottenhami.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              räige ja häbiväärne viik, mis järgmiseks siis? kaotus vää? ebanormaalne. olen väga pettunud ja fännan edaspidi tottenhami.


                              Eks vedas teil.

                              Anyway, miks sa üldse seda ilma ajaloota väikeklubi klubi hakkasid toetama?

                              Kommentaar


                                Tottenham on ikkagi sitt, nüüd ma toetan Chelseat, see on ikka üks sümpaatne ja tõeline suurklubi.

                                0:0 highlight: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3403301/
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X