320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elBiD Vaata postitust
    Suvi tulemas, ostke T-särgid selga omale sõbrad.

    http://cgi.ebay.co.uk/leeds-peeing-o...item99ab1de5a4
    Ma ostsin kunagi purjus peaga Elland Roadi kõrvalt mingilt paksult sallimüüjalt sellise salli. Ja siis kaotasin kuskil ära, kuna läks moest. Nüüd on jälle moes vist :P
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas tarry Vaata postitust
      Muahahahahaaaa,krt,mina küll tellin endale...raudpolt!!!!
      liverpooli fännile soovitan sellist särki.

      Kommentaar


        Leeds 1 - 2 Walsall

        Tsiteerides Okut:"Championship is for wankers. League One is the ultimate challenge! "
        Palju õnne meile mudakollidele.
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          Jätkuvalt katus lekib ja keldris kartulid ei idane.

          Ehk siis tänasega sai läbi kodune kaotusteta seeria kah siis.

          Huvi pakuks videokordus 1-2 väravast, audiokommentaari järgi täpselt aru ei saanudki, millega Casper joone peal hakkama sai.

          Kommentaar


            Türi ja Paide (sorry, ElBid). Tunnistan üles ja võtan roosad prillid eest - on jah mõõn.

            Siiski ei usu ma, et me aasta vahetamisega niiväga sitaks läksime ja süüdistan tihedat mängudegraafikut. Võrreldes enamuse liigakonkurentidega oleme me pooleteise kuu sees ju 5 mängu rohkem pidanud ja mehed on vässad.

            Aga tegelt ka, võtke kokku. Muidu ongi pleioff.

            Edit: Vaatan, et mänku on veel võitnud ka tagatipuks. Kuigi esimene poolaeg, mida ma vaadata viitsisin, olid nad õnnega koos, et paariga taga polnud. Päev saab ainult paremaks minna.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Leedsi omad annavad endast ikka kõik,et mitte isegi play offidesse saada.kuidas järsku nii kehvaks see vorm läinud on?vahepeal tundus,et teid ei suuda peatada mitte keegi!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Leedsi omad annavad endast ikka kõik,et mitte isegi play offidesse saada.kuidas järsku nii kehvaks see vorm läinud on?vahepeal tundus,et teid ei suuda peatada mitte keegi!
                Mõtlesin, et selle teema võikski nii hea analüüsiga igaveseks lukku panna. Kas saaks?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kas teeme quickpoll'i või saab siin ka hääli anda. Perse raisk!
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Mage on see värk, väga mage. Kuidas nii järsku kõik nii jubedaks muutus? Uus aasta ja vaid viigid ja kaotused.

                    Kommentaar


                      Pigem on see juba rutiin..loogiline...reaalsus...iga-aastane kräpp noh.
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Kellele neid punkte ikka vaja on. Tähtis on, et papa Ken oma hotelli saaks ära ehitatud lõpuks.

                        Kommentaar


                          Ma siin vaikselt mõtlesin, et mis oleks kui käiks ka sel kevadel kohapeal kaemas ära. Te mingi aeg käisite, on kellegil plaan sel hooajal ka minna? Esialgu küll idee tasandil, aga eks kuskilt peab ju alustama..
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                            Ma siin vaikselt mõtlesin, et mis oleks kui käiks ka sel kevadel kohapeal kaemas ära. Te mingi aeg käisite, on kellegil plaan sel hooajal ka minna? Esialgu küll idee tasandil, aga eks kuskilt peab ju alustama..
                            Plaanisime isegi eelmise aasta lõpul, aga nüüdseks on minul ja konnal juba erinevad põhjused tekkinud, miks enne uue hooaja algust minna ei saa. Järgmisel hooajal lähen ma kindlasti, s.t. arvatavasti selle aastanumbri sees. Igatsus rasvase kiirtoidu, kodust võetud viina ja koledate naiste järele (keda mina oma skillidega ikkagi lantida ei suuda) on juba suur.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Muuseas, selle aasta kaheksast liigamängust on meil uhked 7 punni.

                              Maagilise 90 punkti piiri alistamiseks on nüüd vaja järelejäänud 15st mängust veel 27 punkti korjata.

                              Ma vist ei eksi, kui ma arvan, et vorm peab paranema.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas oku Vaata postitust
                                Plaanisime isegi eelmise aasta lõpul, aga nüüdseks on minul ja konnal juba erinevad põhjused tekkinud, miks enne uue hooaja algust minna ei saa. Järgmisel hooajal lähen ma kindlasti, s.t. arvatavasti selle aastanumbri sees. Igatsus rasvase kiirtoidu, kodust võetud viina ja koledate naiste järele (keda mina oma skillidega ikkagi lantida ei suuda) on juba suur.
                                Egas midagi, tuleb sügist oodata ja loota, et vanemspetsialistid kampa võtavad
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X