320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Seal me ööbisime

    Õhtul võin pilte ka näidata. Eriti kõva oli muidugi see, et kui kolm parmu hommikul sööma läksid, siis ootasid saia ja mahla, kuid kätte anti menüü Ja sealt sai meelepärane söök tellida. Tasuta. Majutuse hinna sees oli. Mmmmm, mõnna.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Reisuseltskonnale mainiks vaid, et minu kui erapooletu kõrvalseisja arvates oleks esimene plaan ikkagi rohkem väärt, näeks ära kolm tippsatsi ja seda isegi siis, kui Millwalli ära oodata ei viitsiks... teise puhul jäävad need Wolvesid ja Bladesid ja miskid veel kuidagi kuivaks ju Või lähetegi te sinna tõepoolest selle Leedsi pärast?? Njaah, seljuhul on vist naljakuus minnes oma meeskonda võitmas näha suurem lootus jaah...


      Aga Martinile tema varasema ütluse peale, kus ta kirus õrnalt eilset kohtunikku, mainiks vaid, et Mr. Beeby ei ole veel kunagi midagi valesti teinud... seda võin öelda isegi olukordi nägemata, sest Richard Beeby on lihtsalt äss!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Algselt postitas skint

        Või lähetegi te sinna tõepoolest selle Leedsi pärast??
        Vaevuks kommenteerima, ei vaevuks ... Oeh, juba vaevusin. Suvel juba käisime Bodeni ja Piteå nimelisi tippsatse vaatamas, nüüd võib puhtalt Leedsi pärast ka korra käia ju.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Oh neid liidzi hvänne küll ... ja terve voorum nende jalge ees

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Hommik oli igatahes väga vaevaline....
            Ei tea miks?
            Plaan nr. 2 toimib suht hästi. Kuid peale Sheffield Unitedit on kojuminek (töö ja perekond on siis ilmselt need põhjused).
            Reisuvahendina toetan easyjetti

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              GIVE US R! GIVE US Ü! GIVE US N! GIVE US ANOTHER N! GIVE US O!

              RÜNNO!

              Ja Oku sokkis midagi, et sa ei tule üldse. Kotik see Oku. Plau-Vau Kliffid jälle koos siis ju. Konna ja Tembuu (Erxx samuti mõtiskleb ning noorem vend lilladest kah) veame kah kaasa. Meelik ei taha tulla?

              Kusjuures ma tuleks ka pärast SheffU\'d ära, kuigi hea pakkumisega jääksin kauemaks kah.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Algselt postitas Corinthian


                Oh neid liidzi hvänne küll ... ja terve voorum nende jalge ees
                Võtan sõna \"hvänn\" komplimendina.

                Mis puutub pärast Sheffieldi ära tulemist, siis sobib kah. Kaua sa ikka jõuad napsu võtta.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  rünno modifikatsioon smuti plaanist on hetkel kõige pandavam. mul on tööl asjad aprillis täpselt selles järgus, et kauem küll ei saa. transpordi suhtes ei ole esmapilgul erilist eelistust. iseenesest oleks lahe see kurikuulus British Rail ära proovida.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    leeds united võitis sunderlandi 3:2

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      deeem
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas rooney88


                        leeds united võitis sunderlandi 3:2
                        Kust sa seda nii kiiresti teada said? Suured tänud! Soccernetti pandi alles täna hommikul vist üles!
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Seoses reisiga võiks silma peal hoida ka mingitel special eventidel. n. eelmine kord oli mingi vastuvõtt, mille missasime, kuna pidime tagasi sõitma
                          Piletiga on see hea asi, et kui särgi tellid, siis saad tasuta mängupileti voucheri.
                          Loodetavasti kehtib see ka aprilli alguses.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Niisiis lühikokkuvõte hetkel.

                            Minejad: Oku, Matu, Rünnu, Konnu ja soovi avaldanud ka Tembuu. Päris seksikas viisik. Kellegi teine pool ei taha tulla (minu oma on nt. huvitatud ja tema sõbranne tegi ka seksikaid liigutusi)?

                            Praeguse seisuga siis põhimõtteliselt reis 1. aprill - 7. aprill? 7. aprill seetõttu, et te hullud ei hakka ju kohe pärast SheffU\'d tagasi rongiga kinama? Londonis vaja ju öömaja veel leida jne..., lennuk kell 6 hommikul. Seega mõistlik ju 6. aprillil Londonisse ja ööseks lennujaama kasvõi

                            Kui ma Londonis odavamat peatumist ei leia, siis teiega kaasa, kui saan, siis vaatan Watfordi kah ära.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Sellest special eventist. Need toimuvad suht niikuinii, võin LUFCga mingi hetk dialoogi astuda. Kuid selle jaoks on raudselt nt. ülikonda või muud jube viisakat vaja, seega peab selliseid faktoreid ka arvestama
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas Martin


                                Niisiis lühikokkuvõte hetkel.

                                Minejad: Oku, Matu, Rünnu, Konnu ja soovi avaldanud ka Tembuu. Päris seksikas viisik. Kellegi teine pool ei taha tulla (minu oma on nt. huvitatud ja tema sõbranne tegi ka seksikaid liigutusi)?

                                Praeguse seisuga siis põhimõtteliselt reis 1. aprill - 7. aprill? 7. aprill seetõttu, et te hullud ei hakka ju kohe pärast SheffU\'d tagasi rongiga kinama? Londonis vaja ju öömaja veel leida jne..., lennuk kell 6 hommikul. Seega mõistlik ju 6. aprillil Londonisse ja ööseks lennujaama kasvõi

                                Kui ma Londonis odavamat peatumist ei leia, siis teiega kaasa, kui saan, siis vaatan Watfordi kah ära.
                                ära mind väga kindlana veel arvesta. ma alles hakkan otsustama. millalgi.
                                ja on väga usutav, et minu missus tahab tõepoolest osaleda.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X