320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Algselt postitas eston#21


    rünno, kas trenni ikka teete veel? 1230?

    -8
    rünnol on täna käsi maas. kuulujutt väidab, et supermarketi onu tahab Ian Dowie Leedsi tuua.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Ja Ken Bates saaks Leesi enamusosaluse COME YOU CHELSEA!

      Venemaa miljardid pole enam kaugel. Või siis Dubai omad.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Bakke And Johnson Return!

        Related Links Eirik BakkeSeth JohnsonLeeds are welcoming the news that long term injury pair Seth Johnson and Eirik Bakke will make a big step towards fitness tonight when they line up for the reserves.

        Jeee!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Kuna Sainsbury juba räägib, siis deali vist ei tule. On ika oinas... juba Dowie peatreeneriks..., kuigi tore oleks - saaks baaris lõuata jälle.
          Ja ühest asjast ma ei saa üldse aru..
          See sant Leicesterist ( blake ma mõtlen siis) tuli Leedsi 1 kuulise laenulepinguna. Nüüd, kui vigastus on pikem, nii u. 2 kuud- siis peab LU teda kogu vigastuseperioodi jooksul üleval pidama. AAH?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas runno

            Nüüd, kui vigastus on pikem, nii u. 2 kuud- siis peab LU teda kogu vigastuseperioodi jooksul üleval pidama. AAH?
            ei. saadavad sita kolinal rebasepoiste juurde tagasi.

            edit: huvitav kas nathan blakei sitaks nimetades olen ma aragones\'iga ühel pulgal?? mida arvab mcn?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Stopp! Selleks peaks nimetama teda mustaks sitaks!
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Bakke ja Johnson siis 45 minutit väljakul. Mõlemad jäid terveks. Seega võib neid ka järgmises reservide mängus näha.

                Optimistid ennustavad, et veebruari esimeseks pooleks on mehed juba vormis ja hakkavad Championshipis tegusid tegema.

                Mina olen küll natuke mures - eriti Bakke on viimasel ajal just sellise õrnakese mulje jätnud. Ei tea, kui kaua aega läheb kuni üks või kaks neist jälle katki tehakse ... või ise lähevad, nagu Bakke Rootsis.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Algselt postitas oku


                  Bakke ja Johnson siis 45 minutit väljakul. Mõlemad jäid terveks. Seega võib neid ka järgmises reservide mängus näha.

                  Optimistid ennustavad, et veebruari esimeseks pooleks on mehed juba vormis ja hakkavad Championshipis tegusid tegema.

                  Mina olen küll natuke mures - eriti Bakke on viimasel ajal just sellise õrnakese mulje jätnud. Ei tea, kui kaua aega läheb kuni üks või kaks neist jälle katki tehakse ... või ise lähevad, nagu Bakke Rootsis.
                  peab lootma, et nad enne transfer window sulgumist mingisugustki vormi ei saavutaks
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas rohelineKonn

                    kindlasti kohtuvad. isegi rahaahnetel sky onudel ei ole südant jätta meid ilma relegation six-pointerist braitoni vastu
                    Ma küll ei tea mitte kui midagi Leedsi plaanidest, aga Brightonil ei ole küll plaanis mingi relegatsiooniga jännata. Eelmisel aastal samal ajal oli Crystal palace\'il tabelis 1 punkt vähem kui Brightonil praegu ja FA Cupist olid nad samuti just välja kukkunud... 0:3 kaotusega... ei kellelegi muule kui Spursile. Seega, Brighton & Hove Albion Premierisse! Automatic Promotion!



                    Asoo, paidevei... Leeds-Brighton on algselt 22. veebruarilt tõstetud 29. jaanuari peale, nii et kahenädalane mängupaus jääb ära.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Et siis Carson Chelsea manu. 1 miljoni eest. Pole paha. Cu*t oli ta niikuinii.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        ma arvan, et.
                        1. milli Leeds ei saa
                        2. kui saab on hästi
                        Mina ei ole selle carsoni fenomenist (vaevalt, et selline asi muidugi üldse eksisteerib)aru saanud, kuigi U-21 mütsid on siiski mingi tasemenäitaja. Probleem tekkib vaid siis kui Sully katki läheb..
                        Ja Martinil ta endale penaltit ka lüüa ei lubanud...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Algselt postitas runno

                          Ja Martinil ta endale penaltit ka lüüa ei lubanud...
                          ...esitades vabanduseks: \"you hit too hard\"
                          fakk, ma oleks selle talle küljevõrku tulistanud


                          mill sobiks küll, jah, aitäh.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            TOMA!

                            Fuc*ing TOMA!

                            C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts! C*nts!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Leeds - Cardiff ja seis on ikka veel 0:0!!!

                              Cardiffi algkoosseis:
                              Sheep
                              sheep - sheep - sheep - sheep
                              sheep - sheep - sheep - sheep
                              shee- - sheep
                              Bench: Sheep, Sheep, Sheep, Sheep, Sheep.

                              Leedsi algkoosseis:
                              Sullivan
                              Kelly, Butler, Killer, Richardson
                              Wright, Walton, Pugh
                              Lennon, Healy, Joachim
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                1:1. Diving sheepshagging cunt.

                                Muud uudised.

                                Esmaspäev. TOMA!

                                TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA! TOMA!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X