320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Originally posted by vaikiv mees
    Kuid KINDLASTI on abi sellest, et mängitame/.../ Bowyerit paremal poolkaitses
    Bowyer mängiski sel juhul paremal, kus ta on igaljuhul parem kui Bakke; ainult koondises, kus ta vahel oma nägu on näidand, ei mahu ta sellele positisoonile muidugi ära
    kuidas ta vorm on praegu, on muidugi spekulatsioon, sest platsile teda eriti ei lasta.. aga vist on mehel motivatsiooniga raskusi, \'Pool teda eelmine a. igatahes ei tahtnud
    1) Ei saa su jutust praktiliselt üldse aru.
    2) Küsimus pole selles, kes paremal parem oleks.
    3) Bowyer mängis Inglismaa eest paremal.
    4) Bowyer on Leedsis praktiliselt kogu aeg platsil.
    5) Praegu on kõigil v.a. Smith raskusi.
    6) Pool tahtis, kuid raha küsiti liiga palju.

    Veel midagi?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      <- imestasin lihtsalt, et sa Bowyerit keskel mängitada tahtes (kus ta muidugi ka v6ib mängida) just Bakke temast paremale asetad->
      (siis McManaman või Bakke paremale äärele, parem kui McMaster, sest siis saaks Bakke Bowyeriga keskel koos olla),
      , ehkki Bowyer ka koondises on olnud paremal, aga ainult siis, kui Becks vigastatud on. \'Pool tahtis teda algul jah, aga mees tahtis liiga palju palka ja saadeti pikalt
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        6) Pool tahtis, kuid raha küsiti liiga palju.
        Keda Sa selle küsijana silmas pead? Mis üleminekusummase puutub, siis see lepiti klubide vahel kokku (9 miljoni naela, kui ma eksi). Bowyer aga ei suutnud Liverpooliga kokku leppida. Samuti olevat ta Houllier\'ile mulje jätnud, nagu huvitaks teda palk rohkem, kui Pooli eest mängimine.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Originally posted by vaikiv mees


          <- imestasin lihtsalt, et sa Bowyerit keskel mängitada tahtes (kus ta muidugi ka v6ib mängida) just Bakke temast paremale asetad->
          (siis McMaster või Bakke paremale äärele, parem kui McMaster, sest siis saaks Bakke Bowyeriga keskel koos olla),
          , ehkki Bowyer ka koondises on olnud paremal, aga ainult siis, kui Becks vigastatud on. \'Pool tahtis teda algul jah, aga mees tahtis liiga palju palka ja saadeti pikalt
          Sulle ikka peab kõik puust ja punasest ette tegema ning siis erivärvidesse värvima ja mitu mudelit koostama?

          Leedsi probleem - keskväljal ei saada palle endale (ei võideta enda valdusse), pole meest, kes ei end kardaks palli järele heita nagu on nt. Batty või Dacourt. See on ka põhjus, miks keskel kontroll kaotatakse.

          McFrail ja see at best 2 Div guy ei ole mehed, kes seal millegiga hakkama saaksid. Ainuke lahendus praegust valikut silmas pidades oleks: Lee Bowyer keskele ning McMaster või Bakke paremale äärele.

          Miks ma eelistan McMasterit? Sest Bakke näitas ka viimases mängus, et ta saab keskel täitsa hästi hakkama ning viimati hakati lausa küsima \"Is that Batty in disguise?\". Ehk kui sa veel aru ei saa, siis Batty on legend ning kui Bakket temaga võrreldakse, siis tähendab see ülimat kiitust.

          Kuid kahjuks on ta ka ebastabiilne ning Bowyeri tugi oleks seal ülivajalik. Miks Bowyer? Sest pooled vastased situksid end täis, kui Lee kaks jalga ees palli järele lendaks. Ning mitu korda järjest.

          Ja see ongi kõik.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            martinist inspireerituna:

            selline mõte veel leedsi keskvälja kohta, et põhimõtteliselt võiks sinna panna kõrvuti bowyeri ja smithi. äärtesse näiteks bakke ja kewell. kui alan ja lee mõlemad kaks jalga eest vastastele läheneksid siis peaks see küll vaatamistväärt pilt olema.

            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Üks meeldiv asi vahelduseks.
              Harry Kewell on OPTA attacking midfielderite tabelis esimeseks tõusnud.
              Seda on viimasel ajal tegelt ka tema mängust üha rohkem näha olnud. Tahaks loota, et temaga ei juhtu aga nii nagu eelmine hooaeg, kus ta alustas superhästi. Isegi suurusjärgu võrra paremini kui see hooaeg, kuid siis tuli vigastus ja pärast seda ta enam õiget mängu ei leidnudki.
              Y R A

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Nonii, Leedsi halenaljaks hooaeg sai taaskord ühe suurepärase peatüki juurde. Seekord siis võõrsilkaotus Fulhamilt 1:0. Ja see oli vees super scoreline. Normaalne oleks olnud umbes 4:0, kuid värava raamistik ning Super England Keeper Robinson tegi suisa imet. Give the guy some respect and when you are at it, then also the England number 1 jersey.

                Leeds on siis 3 punkti kaugusel 19. kohast oles hetkel 16. ning järgmisel kolmel on ÜKS mäng vähem peetud. Fuc*king fantastic. Võõrsil olnud toetajad (umbes 3000 inimest) laulis pärast mängu lõppemist: \"Terry, time to go.\"

                Nii. Ja nüüd viimased uudised ka minu poolt tõsisele taktikalisele geeniusele:
                FAKK OFF EL TEL!!!!

                Ääremärkus: nüüd tean raudselt, et siin maailmas on üks inimene, kes on taktikaliselt veel küündimatum kui ma ise.

                Ääremärkus 2: Hell Tel suutis täna järsku aru saada, et ta on teinud taktikalisi vigu! FANTASTILINE! Kuradi näru, raisk. Muidugi on ta endiselt nii loll, et arvab, et olukord on hetkel veel täitsa ok.

                Jätkame. Üldiselt on olukord selline, et toetajaskond nõuab Hell Telli vallandamist ning seda koos ManScum Brian Kiddiga. Päevamõte: visata ER katuselt alla Public Pete, kes tabaks Hell Telli ning kõrvaldaks sellega probleemi.

                Hell Telli ning Brian \"ManScum\" Kiddi asendajatena tahetakse näga Paul Harti ning Eddie Gray\'d. Kui esimest ei saa, siis lihtsalt caretaker manageriks Eddie Gray.

                Vot siis nii ning ma ei väsi kordamast:
                FU*K OFF EL TEL AND TAKE THAT MANU SCUM WITH YA!

                Ahjaaa, Mick MaCarthy ei tee hetkel ju eriti midagi......
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  kui Tel\'ile üliruttu sulg sappa panna, siis õnnestuks ehk mõned katastroofilised jaanuari transferidki ära hoida. muretsema ei pane mitte ostud vaid müügid.

                  võimaliku uue treenerina nähakse vist üldiselt jah Harti Nottinghamist. ise tahaks kedagi pisut põnevamat, O\'Neill tundub tore, aga teda peaks vist suveni ootama. vastupidiselt eelkirjutanule ei tahaks ma küll Micki Leedsi treeneriks. eksperimenteeritud on juba küll, nüüd tahaks kedagi, kes on ka klubi tasemel edukas olnud.

                  *hirmuga neljapäeva oodates*
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Ma ikka imestan ja imestan...tegemist PEAKS olema ikka väga tugeva Inglise meeskonna, kes erinevalt sellest, et nad on täiesti reaalsed väljakukkujad, peaksid olema isegi liiga esimeste hulka trügijad. Igatahes saab palju nalja ja tekib jalgpalli ajaloo viimaste aastate pingetpakkuvaim suvi, kui kõik Leedsi mehed meeskonna suurte-suurte rahaliste probleemide tõttu lahti lastakse ja mitmed maailma parimate hulka loetavad mängijad vabaagnediks saavad. See oleks päris põnev jälgida...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Originally posted by Newcastle
                      saab palju nalja ja tekib jalgpalli ajaloo viimaste aastate pingetpakkuvaim suvi, kui kõik Leedsi mehed meeskonna suurte-suurte rahaliste probleemide tõttu lahti lastakse ja mitmed maailma parimate hulka loetavad mängijad vabaagnediks saavad. See oleks päris põnev jälgida...
                      isegi kui relegatsioon peaks mingil kombel teoks saama ei saa ma su loogikast ikka aru. mis kuradi pärast peaks rahalistesse raskustesse sattunud klubi oma mängijad vabaagentideks laskma kui neid on võimalik ka müüa? tippmängijad müüdaks maha ja olekski kõik.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Originally posted by rohelineKonn


                        Originally posted by Newcastle
                        saab palju nalja ja tekib jalgpalli ajaloo viimaste aastate pingetpakkuvaim suvi, kui kõik Leedsi mehed meeskonna suurte-suurte rahaliste probleemide tõttu lahti lastakse ja mitmed maailma parimate hulka loetavad mängijad vabaagnediks saavad. See oleks päris põnev jälgida...
                        isegi kui relegatsioon peaks mingil kombel teoks saama ei saa ma su loogikast ikka aru. mis kuradi pärast peaks rahalistesse raskustesse sattunud klubi oma mängijad vabaagentideks laskma kui neid on võimalik ka müüa? tippmängijad müüdaks maha ja olekski kõik.
                        Noo, isegi kui nad müüdaks, siis ma usun et suht. poole hinnaga...ja seegi tuleks siis huvitav \"oksjon\"

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Originally posted by Newcastle


                          Originally posted by rohelineKonn


                          Originally posted by Newcastle
                          saab palju nalja ja tekib jalgpalli ajaloo viimaste aastate pingetpakkuvaim suvi, kui kõik Leedsi mehed meeskonna suurte-suurte rahaliste probleemide tõttu lahti lastakse ja mitmed maailma parimate hulka loetavad mängijad vabaagnediks saavad. See oleks päris põnev jälgida...
                          isegi kui relegatsioon peaks mingil kombel teoks saama ei saa ma su loogikast ikka aru. mis kuradi pärast peaks rahalistesse raskustesse sattunud klubi oma mängijad vabaagentideks laskma kui neid on võimalik ka müüa? tippmängijad müüdaks maha ja olekski kõik.
                          Noo, isegi kui nad müüdaks, siis ma usun et suht. poole hinnaga...ja seegi tuleks siis huvitav \"oksjon\"

                          See on juba päris õige jutt

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by Swifty2002


                            Originally posted by Newcastle

                            Noo, isegi kui nad müüdaks, siis ma usun et suht. poole hinnaga...ja seegi tuleks siis huvitav \"oksjon\"

                            See on juba päris õige jutt
                            See on juba päris loll jutt, et ei viitsi isegi kommenteerida. Fuc*ing idiots...
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Jutud käivad , et vähemalt kaks leedsi mängijat on sattunud ka toonlandi huviorbiiti ja need on ... Harte & Bowyer
                              Kui mr.Tel samamoodi jätkab , siis võib kuulujutul isegi põhi all olla
                              299195

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Originally posted by INCE


                                Jutud käivad , et vähemalt kaks leedsi mängijat on sattunud ka toonlandi huviorbiiti ja need on ... Harte & Bowyer
                                Kui mr.Tel samamoodi jätkab , siis võib kuulujutul isegi põhi all olla
                                harte minek teeks mulle siirast rõõmu, ta ju selgelt leedsi kõige sitem mees juba teist hooaega järjest
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X