320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    krt vaata kui väike linn on bolton
    väike saab olla ka väärikalt, nagu seda on näiteks Kettering või Exeter, aga Bolton - kogu mu respekti juures - on ikka üks ilgemast ilgem pommiauk.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      väike saab olla ka väärikalt, nagu seda on näiteks Kettering või Exeter, aga Bolton - kogu mu respekti juures - on ikka üks ilgemast ilgem pommiauk.
      ma lohutan ennast sellega,et on veel hullemaid pommiauke.Ärge nüüd pahandega minu väljaütlemise pärast aga meeskond võib olla sümpaatne aga see vanamees kes klubi veab ei ole eriti usaldusväärne
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Ah mis sellest väiksest ja väetist notlob-st ikka siunata, las nad piinlevad oma raskes elus edasi

        OT lõpuks peaks see summeerima kõik sealsed probleemid

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Liiids on järgmine hooaeg tagasi Champis. They can't fu** this up now or can they ?
          Tabeliseis tänase kuupäevaga :

          1. Leeds United - 11 wins, 3 draws, 1 loss = 36 points after 15games

          ja lähimad jälitajad:

          2. Charlton Athletic - 8 wins, 5 draws, 2 loss = 29 points after 15games
          3. Milton Keynes Dons - 9 wins, 2 draws, 4 loss = 29 points after 15games
          4. Colchester United - 8 wins, 4 draws, 3 loss = 28 points after 15games
          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          ära ültse hakka peale
          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Tore, et Wingbackil on veel terve kuu, et oma aasta lollim küsimus uuesti üle trumbata.
          Cheeeeeeeeeers mates !

          Kommentaar


            Lahkujad (out of contract): Jermaine Beckford, Casper Ankergren, Rui Marques ja Andrew Milne
            Uus klubi palutakse otsida: Alan Sheehan, Lubomir Michalik, Andy Robinson ja Tresor Kandol

            JB'st on ikka natuke kahju. Ülbik küll, aga selle pealt ta neid väravaid lõigi.
            Ülejäänute järele vaevalt hakatakse puudust tundma.
            David, David, Don't sell Rio!

            Kommentaar


              TK20 – subs bench ... NOOO.

              meile ei jäägi enam ühtegi pika noksiga meest.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Casper oli iseenesest suht okei varuväravavaht. Mingi elementaarne tase on olemas, aga samas ei hädalda, kui peab aasta otsa pingil perset laiaks istuma.
                Muu kaadri osas nõustun Larryga. Mingil määral on meil sellist poolpidust kaadrit veel, oli vist keegi Somma näiteks. Aga muidu jah.
                Asemele on vaja uut Beckfordi, poolikusse natuke sügavust (ma ei imestaks aastast laenulepingu üle paari Watti taolise tölliga), vähemalt kahte kaitsjat ja väravavahti. Olen väga üllatunud, kui kellegi muu kui ründaja eest päris raha makstakse. Ründaja leidmine kõlab üldse üks keeruline ja kallis loterii.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas oku Vaata postitust
                  TK20 – subs bench ... NOOO.

                  meile ei jäägi enam ühtegi pika noksiga meest.
                  Ma millegipärast arvan, et Kisnorbo peab nüüd teatehärjal sarvist haarama. Tema švants pole küll ligilähedaseltki Deano tase, aga mees ise on pisut teisest puust, ning puudujääv osa respektist võideldakse välja mõrvaripilgu ja karmi rusika abil. Lipp lehvib edasi. MOT!
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Steve Claridge
                    I would say Leeds will need a minimum of eight new players if they want to compete next year, which would probably be the best part of £10m.
                    Samas kui võtta võrdluseks Leicesteri hooaeg, kes küll League 1 kinni pannes oli meeskonna komplekteerituse mõttes juba mõnevõrra soliidsemas seisus, siis nemad tegid üldse vaid kaks märkimisväärset ostu (Wellens, Gallagher), kuid toimetasid vägagi edukalt laenuturul (Vaughan, Spearing, Waghorn). Lõpetasid nad hooaja teatavasti viiendana ning pleikude finaalist jäi puudu põhimõtteliselt ainult ühe lolli prantslase jagu.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Samas kui võtta võrdluseks Leicesteri hooaeg
                      Sarnaseid naited on veel palju. Naiteks uks klubi tousis Championshipi saades kohe ka Premmi ilma playoffe mangimatagi umbes 10 aastat tagasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Sarnaseid naited on veel palju. Naiteks uks klubi tousis Championshipi saades kohe ka Premmi ilma playoffe mangimatagi umbes 10 aastat tagasi.
                        see ei ole üldse sarnane näide, kui sa ikka neidsamu eurokarika finaliste mõtled. selle näite puhul mängiti päris elus FM'i.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Nohik mõtles ikka enda poolt toetatavat väikeklubi, mis tõesti kahel järjestikusel hooajal (1998-2000) promotsiooni teenis. Järgneval aasta jõudis küll pohmell kohale, kuid sellest taastuti kiirelt
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Nohik mõtles ikka enda poolt toetatavat väikeklubi
                            minu halb. kahtlustasin ise ka, et olen vale järeldust tegemas. sorisin mälus aga ei leidnud midagi.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Nohik mõtles ikka enda poolt toetatavat väikeklubi, mis tõesti kahel järjestikusel hooajal (1998-2000) promotsiooni teenis. Järgneval aasta jõudis küll pohmell kohale, kuid sellest taastuti kiirelt
                              Mis see Leedsike siis on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Mis see Leedsike siis on?
                                vincent, kus sa oled? Hädasti oleks klassikalist aroonia pilti vaja.

                                Mitte et see neist muidugi suurklubi teeks, aga noh...
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X