320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aiFo Vaata postitust
    Plaan on minna Leedsi mängu vaatama. Kas on hea plaan?
    Alati tore, kui reisida saab.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas aiFo Vaata postitust
      Plaan on minna Leedsi mängu vaatama. Kas on hea plaan?
      On, Aifo, on. Mind ka kaasa võtad?

      Mina vaatasin täna mängu tekstiülekannet esimese poolaja lõpuni ja siis läksin selle aasta esimesele jõulupeole. Porisesin seal pool tundi ja siis kui skoori tsekkasin, läksin lahkeks ja tegin välja endale ja teistele. Burnley on vist umbes liiga kõvim kodumeeskond sel hooajal.

      Elu on ilus. Kui järgmises ringis highflying QPR maha võetakse, siis ma hakkan pleioff kohta isegi natukene uskuma. Kuigi jah, tõenäoliselt saab olema sama stsenaarium, mis eelmisel hooajal - võidame FA karika kolmandas ringis võõrsil natukene tugevamat meeskonda ja siis kaotame igasuguse skilli hooaja lõpuni ...
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Oku, ma olen nõus sind 8.1.11 pärast lõpuvilet keskööni jootma, kui sel päeval natuke tugevamat meeskonda võidate.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Oku, ma olen nõus sind 8.1.11 pärast lõpuvilet keskööni jootma, kui sel päeval natuke tugevamat meeskonda võidate.
          niivõrd tüüpiline keskerakondliku tallinlase petlik lubadus
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Oku, ma olen nõus sind 8.1.11 pärast lõpuvilet keskööni jootma, kui sel päeval natuke tugevamat meeskonda võidate.
            Ma olin seda lubadust lugedes kindel, et mäng hakkab kell 21.45, aga võta näpust. Hoopis 14.45. Seega peame ennast ainult samasse baari sättima.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              On, Aifo, on. Mind ka kaasa võtad?
              Davaiks. Meil on üks koht üle. Aga mingit SumoMania't korraldama ei hakka!

              Paku mäng välja.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Mul oli juba meelest läinud, et Lubomir on ka veel Leedsi nimekirjas - http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...ed/9291167.stm

                Head teed talle minna. Kui tuli oli äge ja abiks ka, kuid kuigi meil on kaitse hetkel üsna auklik, siis vaevalt et temagi seda lappida suudaks.

                Homme siis jalgpallurite tuleproov. Kui tuleb võit, siis ma lähen baari ja joon 8 õlut.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Enne kui smutt või onu kenneth jõuavad, mainin, et hulk premieri väikeklubisid hakkasid täna lund kartma, aga võitmatu leeds mängib.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Mis näitab seda, et enamus Premieri mängijate seltskonnast on väikesed tüdrukud

                    The little team that could ...

                    Kommentaar


                      BBC R5 Live Sports Extra pealt siis

                      15:00
                      Leeds Utd v QPR
                      Uninterrupted commentary on Leeds United v Queens Park Rangers in the Championship.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas oku Vaata postitust
                        Homme siis jalgpallurite tuleproov. Kui tuleb võit, siis ma lähen baari ja joon 8 õlut.
                        Saapad jalga ja vut, vut läbi lume baari poole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gamer Vaata postitust
                          Saapad jalga ja vut, vut läbi lume baari poole
                          3 to go
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vot see on jalgpall võitmatu Leedsi esituses, mis tõenäoliselt ootab kalkuneid täis jõulupühasid ja ühe kõrgema liiga mansa kottimist, et oma normaalne vorm leida.

                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              We're gonna win the league...

                              Kommentaar


                                Becchio for Arhentina!

                                üks teine asi juhtus veel, aga seda ei tohi kõvasti välja öelda.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X