320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nunez sai siis vahepeal Hondurasega mingi imeliku keskameerika karika kätte. Kahele alagrupis löödud väravale lisa ei tulnud.

    Kommentaar


      Nunes-watch jätkub. Nimelt valiti Ramon selle imeliku keskameerika turniiri MVP-ks.

      Kommentaar


        Killa mängis ka täna viimased 20 minutit Uzbekkide vastu. Selleks ajaks oldi vist juba 3-0 ees. Andis paar korda kenasti 1-1le, aga Kruse ei suutnud ära lüüa. Japside vastu finaalis siis. Kewell lõi avavärava 5. minutil. Tal ikka see vasak on päris terav ja toidab ilusti.
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          26.02 kalendrisse kirja. Swansea away to be televizeddd.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Crowe ja Bessone siis läinud. Crowe leping lõpetatud ja Fede läks Charltonisse hooaja lõpuni laenule.
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Leeds palkas hirmsuurepärase Manchester City ja Kolumbia koondise väravavahi http://en.wikipedia.org/wiki/David_González_Giraldo, kes varem oli räigelt alahinnatud.

              Läinud ka väravavaht Martin ja ründaja Elliott.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Collins läks ka Sheffieldi.
                Loodetavasti Kaspar jääb endale nende nelja tunni jooksul kindlaks ja ei lahku Leedsist. Muidu on perse majas.
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Kui keegi oleks mulle pakkunud välja kihlveo, et Leedsist lahkub jaanuaris 7-8 mängijat (või palju neid juba ongi), ning nende hulgas ei ole Ramon Nunezit, siis oleks ma tal pea lõhki löönud ja öelnud, et nii alatu ma nüüd ka ei ole. Aga jalgpallimaailm näib olevat üks faking äraspidine paik, mis muuhulgas suurklubide viimaseid üleminekuuudiseid lugedes omandab üha uusi müstikamõõtmeid. Ukse normaalsusesse avab Saku Hele.


                  arsenal on võitmatu!
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    kokkulepe vanderselliga:
                    !"
                    Martään says:
                    hehe
                    kõlab hästi
                    aga vbla siis seni kui emb-kumb karikast välja kukub?
                    obune says:
                    okei
                    Kui aga Arsenal võidab karika?
                    Kas siis peab rK järgmise aastani (või isegi kauem) lisama selle lause oma postitusele?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kui aga Arsenal võidab karika?
                      Kas siis peab rK järgmise aastani (või isegi kauem) lisama selle lause oma postitusele?
                      ei võida

                      arsenal on võitmatu!
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        ei võida

                        arsenal on võitmatu!
                        Otsusta siis lõpuks ära- kas võidab või mitte
                        Aga tegelikult sa ei vastanud mu küsimusele. Juhul kui juhtub ime ja võidab, mis siis saab?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Siis saab Konn pika pai ja lepingu kaotab kehtivuse.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Siis saab Konn pika pai ja lepingu kaotab kehtivuse.
                            tänan..
                            arsenal on võitmatu!


                            Ja kokkuvõte akna kaudu lahkunutest:
                            I make it 5 today:

                            Collins, Elliot, Bessone, Martin, Crowe

                            As well as the following in the transfer window:

                            Robinson, Michalik, Hughes, Darville, Faye
                            Ei saa just öelda, et kellestki neist kahju oleks või midagi. Teisalt jällegi jabur, kuidas ikka nii palju kasutuid mehi meeskonda sattunud oli, ei kõla nagu suurem asi planeerimisšedööver.
                            Asemele pole sisuliselt kedagi tulnud, kuigi väga positiivseks tuleb pidada, et McCartney jääb meie kasutada hooaja lõpuni, ning O'Brien päriseks. Pilti kah:
                            Lisatud failid
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Kogu raha võiks nüüd Watti ostmisele kulutada. VEEL JÕUAB!!!
                              Aga jah, mis siin ikka, ju siis SG-l on mõni hea laenuplaan, kuna nüüd ju tohhuija pappi alles ja palkade pealt tuleb ka kena kokkuhoid seoses kasutute mängijate minemasaatmisega.

                              Päeval käis see uudis ka korra läbi, ei tea kui tõene, aga igaks juhuks mainin siin ka ära.



                              29 aastane Keith Southern - Blackpoolis mängis SG all. Kokku Blackpoolis 293 mängu.
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Snoddy sai koondisekutse. Ainuke Championshipi mängija. Pole üldse mitte paha.

                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X