320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See uus väravavahikandidaat meeldib mulle kohe esimesest pildist alates. Teretulemast! Grayson näitas mune ja ütles ametlikul kodulehel keerutamata välja, et Schmeichel müüakse, kuna ta oli liiga sitt. Fair enough.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Ja siis on Kasperi lool veel selline külg: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...ed/9518207.stm

      Kommentaar


        "sitt" suurem kui "ei tahtnud lahkuda"

        lihtne
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          30-aastane väravavaht (endine Blackpool, seega meistriliigast!!!) Paul Rachubka ja kaks aastat kestev leping.

          Palju õnne meile kõigile.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            30-aastane väravavaht (endine Blackpool, seega meistriliigast!!!) Paul Rachubka ja kaks aastat kestev leping.

            Palju õnne meile kõigile.
            ma ei suuda midagi glamuursemat ette kujutada
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Lisaks on Rachubka mänginud ka Mänjunaitedi eesti Premieris ja põhimõtteliselt peaks olema sama kõva tüüp nagu Peter Schmeichel või Van der sar.

              Kommentaar


                Kuna Gamer käis mulle internetitelefoni tekstiedastuskeskkonnas pinda, siis koondan vahepeal infot meie suurepärase võistkonna koosseisu kohta Soccernet.ee juubeliturniiril.
                Algatuseks teatan, et läbirääkimised Legendiga on suhteliselt arenenud faasis, kuid konfidentsiaalsusnõue ei võimalda mul hetkel nende käigust ülevaadet anda.

                Kindlad osalejad on:
                Oku
                Gamer
                Martin
                Meelik
                Konn

                Peaaegu kindlad osalejad on:
                Markko
                ElBid
                ElBid+1
                Martin+1
                Skint

                Topelt on oma hinge müünud Eston, otsustagu ära. Seega, kui just kõik kahtlejad ära ei ütle, siis lastakse meid peale ning nagu ütleb sportlasetarkus - keda ei lasta peale, see šampust ei joo või teeb seda omal kulul.

                ps Dannarile tuleb MOT.mp3 kaasa võtta.
                pps Lugesin veelkorra nimekirja üle.. oi fakk, me saame ilusad olema!
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Kuulge, ja tulge tingimata õhtusele osale ka, ma ausaltöeldes ei taha terve õhtu endast 10 aastat nooremate inimestega endast 10 aastat nooremate inimeste muusikat kuulata. Ma ei taha isegi terve õhtu Dannariga Dannari muusikat kuulata.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    On plaanis ennast täis juua ja head muusikat kuulata.

                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      nüüd pandi mind teise satsi eest tanki ka ehk pean leeds utd esindamisest loobuma. aga valge särgi võtan ikka kaasa.

                      Kommentaar


                        Vist pole siit läbi käinud, aga Ryanair pidavat varsti (novembrist) avama lennuliini Leedsi ja Riia vahel. Allikaks Eesti Ekspress.

                        Kommentaar


                          Eriti nummi... saab otse kõrtsu.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Fakit, konn võid mind kirja panna kui kindla tulijana

                            Nagu aru saan on dresscode valge särk? Kas pean vildikaga Smithi nime ka peale sodima või ei ole see sünnis?
                            308

                            Kommentaar


                              Minu tulek on siiski suhteliselt kindel, aga see suhteliselt rikubki alati asja ära. Hetkeseisuga tahaks ikka lubada, et mängima tulen üksi, aga peole mitmekesi. Mis sest, et Konn ei taha tattidega lakkuda, ikka tulen!
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                No aga siis on meid vähemalt väljakutäis olemas ning iga lisanduv mängija läheb lihtsalt boonusena kirja. Samuti ei ole mul noorte vastu otseselt midagi, mõned neist (teist) on täitsa toredad, ennekõike tüdrukud. Pigem tahtsin ässitada Okutaolisi õigeid valikuid tegema. Lõpetuseks tahaksin refereerida mõnda Leeds Unitedi teemalist uudist või kõlakat, aga kahjuks on suurim klubiga seotud uudis teade, et Family Fun Day toimub järgmisel kuul. Tõotab tulla lõbus päev! Markko, jäta särk ikka puhtaks. Satud veel mõnikord staadionile ja kus on siis selle häbi ots.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X