320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leedsi ei suudeta alistada. Isegi mitte mingi tundmatu Norra klubi.

    SANDEFJORD 1 (Stokke 87), UNITED 1 (Nunez 90)
    United: Rachubka, Connolly, Kisnorbo (Bruce 46), Bromby, White, Clayton, Brown, Mendy, Howson, Sam, McCormack. Subs: Cairns,, Paynter, Nunez, Gradel, Lees.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Aga tore näha, et reis paigas. Kas keegi naise kavatseb ka kaasa võtta?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Aga tore näha, et reis paigas. Kas keegi naise kavatseb ka kaasa võtta?
        Ei plaaninud, aga kui enamus võtab, siis võin ta ka kunstimuuseumisse viia.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Algselt postitas oku Vaata postitust
          Ei plaaninud, aga kui enamus võtab, siis võin ta ka kunstimuuseumisse viia.
          Royal Armourisse kahurit vaatama vä? Huvitav, kas talle ka meeldiks kahuri varjus varrukast juua?

          Üldiselt on sellega aga umbes nii, et eelmisel korral piirdus meie suhtlus tütarlastega umbes selliste vestlustega
          Oku: "oi laidis"
          Laidis: "feck off!"
          kuigi tõe huvides olgu öeldud, et selliseid põgusaid vestlusi oli jällegi palju.

          Igatahes ma arvan, et vorstipidusid tuleb niigi piisavalt ette ja et võtame seekord kaasa. Samas, kui mõnel on erakordselt palju vinguv eit, siis see tuleks siiski koju jätta.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            Royal Armourisse kahurit vaatama vä?
            Metafoor?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Mis siis pühapäeval ikka muud teha, kui Yorkshire radiost live ülekannet kuulata..
              End to end video platform for media & enterprises. Live streaming, video hosting, transcoding, monetization, distribution & delivery services for businesses.

              Läksime 5. minutil Paddy väravast juhtima. Taylor viigistas 35. min.

              Edit: Leeds 3 - 2 Nufc
              Paddy, Sam, Paynter
              sigpic
              It's all about Football, Football and Nothing else.

              Kommentaar


                Meistriliiga tase tõepoolest. Endiselt võitmatu!

                UNITED 3 (Kisnorbo 5, Sam 67, Paynter 85), NEWCASTLE 2 (Taylor 35, Vuckic 76)
                United: Lonergan, Connolly, Kisnorbo (Lees 59), O'Brien (Bromby 46), Parker (Bodor 59), Snodgrass (Sam 59), Howson, Clayton (Nunez 66), Brown, Gradel (Mendy 66), McCormack (Paynter 65). Subs: Rachubka, White.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Muuseas WHU mäng kusagil 21. augustil on ka teles.

                  Võitmatud!

                  Kommentaar


                    liiga hea

                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Meenutusi eelmisest hooajast kah

                      Kommentaar


                        28 sekund on väga ühe teise värava moodi, mis palju ägedamalt sai tähistatud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Nii kullakesed! Nüüd on juhtunud säherdune katastroof, et mõtlesime, et teeme nii nagu vanasti noorena ja sestap olen järgmise nädala lõpuni roadtripil. Nüüd jääb mul nägemata nii Flow, Ariel Pink kui ka kaks suurepärast Leeds Unitedi võidumängu, aga teie olge tublid, jooge end ekspertideks, räusake ja saatke mulle lühisõnumi teel resultaate.

                          mot!
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            28 sekund on väga ühe teise värava moodi, mis palju ägedamalt sai tähistatud.
                            jaa, seal teises teemas on selleteemaline võrdlemisi ülevaatlik pildimaterjal üleval
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Celticu kaitsja Darren O'Dea. Ipswitchist. Laenule. Hooaja lõpuni.
                              Hea, vist.
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                Nii kullakesed! Nüüd on juhtunud säherdune katastroof, et mõtlesime, et teeme nii nagu vanasti noorena ja sestap olen järgmise nädala lõpuni roadtripil. Nüüd jääb mul nägemata nii Flow, Ariel Pink kui ka kaks suurepärast Leeds Unitedi võidumängu, aga teie olge tublid, jooge end ekspertideks, räusake ja saatke mulle lühisõnumi teel resultaate.

                                mot!
                                aga millised plaanid on homse suhtes näiteks elbidil, meelikul ja rünnol?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X