320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uudistest siis nii palju, et howson müüdi norwichi, mis näitab, et ambitsioone jätkuvalt pole.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Selle eest hotellibisnessi plaanid on pidevalt väga ambitsioonikad. Nüüd aitab ka Johnny sellele omalt poolt kaasa

      Et olla popid ja noorteüärased peaks nüüd mõne pensionäri võistkonda tagasi tooma.


      PS! Papa Smurf ahju!

      Kommentaar


        Tõime hoopis ühe veidi noorema keskväljamehe ajutiselt tagasi

        Kommentaar


          Oot-oot, kas sa polnud see mees, kes arvas, et Howson on isegi Championshipi jaoks liiga sitt? Või oli see nüüd konn ...

          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          uudistest siis nii palju, et howson müüdi norwichi, mis näitab, et ambitsioone jätkuvalt pole.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Mina olin see, kes väitis et Leedsi sittus on Howsoni õnn olnud, sest muidu oleks ta olnud järjekordne perssekokkunud akadeemik. Nüüd aga olukorras, kus mängiti kaks aastat L1-s, siis tõusti ja nii edasi, suutis Howson olla täpselt napilt nii hea, et pidevalt platsil püsida ja areneda. Täna on minu hinnang, et ta on veits üle keskmise CC mängija, kes on PL jaoks ilmselgelt liiga sitt ja on hiljemalt paari aasta pärast CC tagasi.

            Tema läbilöögipotentsiaal on isegi madalam, kui Beckfordil, kes kukkus ka persse täpselt nii, nagu ma arvasingi. Õnnetuseks lõi enne seda paar väravat, aga see on juba omaette lugu, mis taandub Moyes idiotismile.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Väravad: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=eWGPBlxLV0w
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Saturday, 17 March 2012
                Leeds v West Ham, 15:00

                Tuesday, 20 March 2012
                Leeds v Nott'm Forest, 19:45

                Et kuidas sellega jääb siis? Mina olen endiselt käpp. Peaks hakkama lende organiseerima.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Esiteks tahaks kommenteerida, et Ipswichi kaitse on sitem, kui Leedsi oma 16 septembril 2003.

                  Aga minekuga võiks teha nii, et Šmutov koostab meile nn paketi, kus on mineku ja tuleku kuupäevad, lennujaamad ja külastatavate vaatamisväärsuste loetelu koos lühitutvustusega. Ja siis me ütleme mustvalgel, et kas jah või ei. Ega me sellise abstraktse idee peal otsustatud ei saa. Mina olen muidu ka ikka käpp.

                  Nagu ma aru sain, on variandid minna kas läbi Londoni, Edinburghi või Liverpooli. Edinburgis saaksime külastata raamatust Trainspotting tuttavaid kohti. Liverpool aga on jällegi kunagine orjakaubanduse sõlmpunkt ja jalgpalliklubi Everton ning muusikalise kollektiivi Frankie Goes To Hollywood kodulinn.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    No ma loodan, et see Jäägeri teema on kellegi loll pohmakanali.
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                      No ma loodan, et see Jäägeri teema on kellegi loll pohmakanali.
                      A mõtle kui palju uusi tõsimeelseid Leedsi fänne välja ilmuks. Aijipikajee
                      308

                      Kommentaar


                        Et täna vaba päev, proovin ma need plaanid välja pakkuda, puhkus on mul igatahes võetud selleks ajaks.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Üks maailmavaluline küsimus: Kas keegi mulle neljapäeva õhtul Tallinnas öömaja tahab pakkuda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Üks maailmavaluline küsimus: Kas keegi mulle neljapäeva õhtul Tallinnas öömaja tahab pakkuda?
                            Mina võin pakkuda küll. Kontakteeru
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              Nagu ma aru sain, on variandid minna kas läbi Londoni, Edinburghi või Liverpooli. Edinburgis saaksime külastata raamatust Trainspotting tuttavaid kohti. Liverpool aga on jällegi kunagine orjakaubanduse sõlmpunkt ja jalgpalliklubi Everton ning muusikalise kollektiivi Frankie Goes To Hollywood kodulinn.
                              Pean Konna indu pisut alla tõmbama, sest ehkki koos Okuga Trainspottingu kohtade külastamisest võiks hiljem omakorda lausa mitu raamatut kirjutada, hakkab minu arvutuste kohaselt Ryanair Edinburghist Tallinnasse lendama alates 26. märtsist. Seega piirduge FGTHollywoodi mälestuse hoidmisega ja tehke seda hästi. Rongid sõidavad ja kui nädal varem pilet osta, saab ka väga odavalt. Nt omast kogemusest tean, et kella 15.22 Middlesbrough rongil makstakse peale kui kinnitad konduktorile allkirjaga, et enne lõpp-peatust kindlasti maha lähed. Ryanair Lutonist suht tülikas logistada, pea sama ka EJ Stanstedist.
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Teoreetililiselt on võimalik ka Riia-Leeds, kui reisihimu on suurem. Ainult et see raisk väljub 7.10 hommikul ja seega tuleks eelmisel õhtul lätlastega möllata.

                                Aga las Smutt teeb seda, milles ta hea on.

                                Kas Rünno Sapiens ka tuleb vä?
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X