320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gamer Vaata postitust
    Mnja, Larry'ga läksid siis teed lahku http://www.leedsunited.com/news/2012...247585_2596550
    2013 siis relegatsioon
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Jäta veel Jääger palkamata!

      Muidu suht normaalne otsus, kui ikka kolme aastaga ei suuda kaitset korda saada, siis pole suurt midagi rääkida. Samas kummardus tehtu eest ja edu tulevikuks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Aifoga jõime mullivett ja arutasime, et arvatavasti on järeltulijaga juba teemad avatud, sest muidu on sellisel naljakal päeval nagu päev pärast akna kinnipanekut kinga andmine ikka suht koom.

        Ja kui keegi aru ei saa, mida ma kirjutasin, siis google translate "Aifoga sipping water in a bubble and we discussed that perhaps the offspring topics already open, otherwise there is such a funny day after day as the observation window of the shoe is still the ratio of dandruff."
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Oku, Rünno ja Konn, kas teil naised tulevad? Ja kui ei tule, siis kas teil on üldse huvi Londonis mingid päevad veeta või kohe pärast teist tagasi nt Liverpooli kaudu?

          Ja mis on saanud Meelikust? Markko?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas oku Vaata postitust
            Aifoga jõime mullivett ja arutasime, et arvatavasti on järeltulijaga juba teemad avatud, sest muidu on sellisel naljakal päeval nagu päev pärast akna kinnipanekut kinga andmine ikka suht koom.
            igaks juhuks tõlkisin asja ka suahiili keelde. Ka ses keeles ollakse veendumusel, et akent sulgedes aknast välja ei sülitata. Ja "Aifoga" on muistne kogu maailma algkeelne mantra ja seda võid tõlkida kuhu tahad, ei ta sitt muutu:

            Aifoga sipping maji katika Bubble na tulijadili mada ya kwamba labda tayari watoto wazi, vinginevyo kuna siku vile funny baada ya siku kama dirisha uchunguzi wa kiatu ni bado uwiano wa mba.

            P.S. Smutt, loodan et Oku, Rünno ja Konna naised ei tule. Siitmaalt kuni märtsi alguseni (RyanAiri sooduskmpaania) palun iga päev selle nimel. Ise olen prouaga Inglismaal vutti kaemas käinud -- üks elu kahest halvimast otsusest... See, et sinu proua tuleb... Ära kiitle sellega, piinlik...

            P.P.S. Steve Bruce Leedsi manageriks!

            P.P.S Sessuhtes, et ega see Leedsile mingi liiga hea otsus oleks, aga noh kuna ta igal Leedsi mängul nii-kui-nii käib, aitab kulusid kokku hoida või nii... Vana mees kkagi... Pensionär
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Oku, Rünno ja Konn, kas teil naised tulevad? Ja kui ei tule, siis kas teil on üldse huvi Londonis mingid päevad veeta või kohe pärast teist tagasi nt Liverpooli kaudu?

              Ja mis on saanud Meelikust? Markko?
              Minu oma ei tule, tal esmaspäevast uus töö ja ta ei julge seetõttu midagi sellist lubada. Londonis mina käinud ei ole ja võin vabalt seal päeva veeta ja Pika Tilli Tsirkusest pilti teha. Samas võin seda pilti ka internetist vaadata, seega kokkuvõtteks - ma olen vähenõudliku inimesena kõige nõus. Läbi L'pooli minnes saaksime aga McN kaasa võtta, mis kindlasti tooks reisiseltskonda uusi värve.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Larry'st on kahju.
                Reisiplaanil on jumet.
                Külm on.
                David, David, Don't sell Rio!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Väga mööda ei pannudki. Kolm tükki peaga, normaalne kraana.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust

                    Ja mis on saanud Meelikust? Markko?
                    Mina vä? Oh ma olen meelitatud, aga ma lähen soojale maale kevadel ja rikas maiole, et kaks trippi ette võtaks
                    308

                    Kommentaar


                      Ma tulen üksi ja võin vabalt pikale tillile minna. Olen samuti suht vähenõudlik.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Kolm väravat ja clean sheet.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Võitmatu uus asenduspeatreener: http://www.dailymotion.com/video/xoc...ort#from=embed
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            johaidii

                            Kommentaar


                              Võitmatud.

                              Kommentaar


                                Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel! Danel!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X