320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Southampton FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soton jookseb verest ikka täiesti tühjaks ju

    Lambert Liverpooli
    Shaw ManUsse
    Lallana Liverpooli

    Schneiderlini, Lovreni, Rodrigueze kohta käivad tõsisemad ja vähemtõsisemad kuulujutud. Mis see on siis - tagasihoidlik pool algkkoosseisust ...

    Kommentaar


      Osvaldo Interisse, Gaston pidavat ka Itaaliat igatsema.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Osvaldo Interisse, Gaston pidavat ka Itaaliat igatsema.
        Ohoh! Midagi positiivset ka siis ju !

        + muidugi see, et kui saad näiteks ühehooajamehe Lallana eest sellist kosmilist pappi (ja kõikide teiste üleminekusummad ka muidugi), siis on võimalus tuua asendajad sisse. Kuigi tervet koosseisu ühe aknaga välja vahetada (ja mis veel olulisem - pärast seda mängima saada) on ikka bloody keeruline.

        Kommentaar


          Eks müüa on kergem kui osta, see on loogiline. Sellise tagasihoidliku mastaabiga klubi on kindlasti raskustes, et leida kolme väga suure talendi asemel teised kolm väga suurt talenti.

          Kommentaar


            Midagi rõõmustavat ka vahelduseks Sotoni fännidele. Uus mänguvorm on traditsiooniliselt triibuline ja vähemalt Rodriguez, Fonte ja Ward-Prowse jäävad ehk alles.

            Kommentaar


              Suht debiilne juhtkond tundub seal Sotonis olevat ikka, olgu saadatakse üle turu hinna ehk oma staaride eest, aga tõsi - ambitsiooni jäädagi selleks hirmsaks Inglise põhiseks satsiks, kes noorte poistega suuri klubisid kollitab, vist puudub.

              Kommentaar


                Kui Cortese poleks lahkunud, ei oleks klubi arvatavasti nii lihtsalt tühjaks tõmmatud. Tundus selline Levy-tüüpi kangekaelne chairman.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Suht debiilne juhtkond tundub seal Sotonis olevat ikka, olgu saadatakse üle turu hinna ehk oma staaride eest, aga tõsi - ambitsiooni jäädagi selleks hirmsaks Inglise põhiseks satsiks, kes noorte poistega suuri klubisid kollitab, vist puudub.
                  No mis neil muud üle jääb?
                  Suht debiilne oleks just hoida tervet karja rotte kes klubi eest mängida ei taha.
                  Eriti kui veel üle mōistuse suuri summasid pakutakse meeste eest kes on ainult ühe hooaja ennast tōestanud.

                  Kommentaar


                    Koemani teiseks ostuks on Graziano Pellè Feyenoordist.

                    Kommentaar


                      Osvaldo on kadunud.

                      Kommentaar




                        Luke Shaw ‏@LukeShaw3 6m
                        @DejanLovren05 congratulations mate , you deserve it! All the best. I will see you soon ��
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Lambert,Lallana,Shaw,Lovren,Chambers?Rodriquez?Sch neiderlin?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Lambert,Lallana,Shaw,Lovren,Chambers?Rodriquez?Sch neiderlin?
                            Oijah, 20 milli Lovreni eest. Mitte et ta kehv mees oleks, aga. Schneiderlini puhul olevat ka Spursile öeldud, et £27M ja viige minema, mingid jutud isegi räägivad 35 miljonist. See summa praegusele juurde ja saavadki ilusti näiteks Bale'i tagasi osta...

                            A ei noh tegelt ka, Rodrigueze eest ka veel mingi paarkümmend miljonit Liverpoolilt meelitada ja läheb aga edasi. Kahe otsaga asi, okei klubi jookseb põhimeestest tühjaks, aga ulmenumbreid lüpstakse tegelikult ikka välja mängijate eest, kes on teinud tipptasemel ühe või kõige rohkem kaks head hooaega. Tadic ja Pelle on juba sisse toodud, mõlemad võivad osutuda väga headeks tõmmeteks ja küllap tuleb enne akna sulgumist midagi asjalikku veel. Vähe riskantne see masterplaan ju püsimajäämise osas on, aga teisalt kui avaneb selline võimalus võlgu kustutada... ahvatlev.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              võlgu oli mu meelest 20-30 milli eest. Shaw müügist oleks võlgade jaoks piisanud. Praegu on lihtsalt kasumi lõikamine. Mu meelest on praegune plaan kõik rahaks teha, kelle eest hästi makstakse ja odavam kraam asemele tuua ja parimat loota. Ehk siis raha ahvatlus on liiga magus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                võlgu oli mu meelest 20-30 milli eest. Shaw müügist oleks võlgade jaoks piisanud. Praegu on lihtsalt kasumi lõikamine. Mu meelest on praegune plaan kõik rahaks teha, kelle eest hästi makstakse ja odavam kraam asemele tuua ja parimat loota. Ehk siis raha ahvatlus on liiga magus.
                                Mu arust oli ikka rohkem, ainuüksi eelmiste hooaegade üleminekutasusid oli 27 miljoni eest maksmata ja lisaks veel uue treeningkeskuse eest 30 miljoni suurune kirves õhus. Eks ta kerge vajaduse ja ahnuse kombinatsioon ole, aga kui sulle samas topitakse ikka selliste meeste eest 20-25 milli kätte, siis võtab teinekord silme eest vähe triibuliseks ka.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X