320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Southampton FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Elia näol on tegemist siis tumedama versiooniga Ibra Afellayst... seda nii positiivses kui negatiivses mõttes. Umbes sama vanad mehed, mõlemad tundusid olema tulevased superstaarid, läksid suurde klubisse, põrusid ja siis on jäänud kusagile madalamale tasemele virelema. Mängijatüübilt ka üsna sarnased, Elia ehk natukene rohkem straightforward oma liikumistes, võtab ehk rohkem üks-ühele ette kui tuntum saatusekaaslane.

    Hamburgi eest mängides jäi Elia silma, aga sealt edasi pole väga midagi tulnud. Üldiselt usun, et hea täiendus - Koemanil tundub mehesse usku olevat, kui saab natukene aega võib väga asjalik täiendus olla ! Potentsiaali on ja 27-aastaselt viimane aeg seda ära kasutada. Muidu ootab teda Aivar Rehemaa saatus või staatus.
    No ma päris neid 2 ei võrdleks (teadmata täpselt Elia ajalugu). Barcas oli Afellay suhteliselt hea iga kord kui ta mängis, kahjuks oli neid kordi üpris harva, kuna enamiku oma ajast oli ta ühel või teisel põhjusel väljas. Lõpuks kadus tema vastu ka usk ja teda hakati välja laenutama ja no sinna see karjäär läks. Erinevalt nii mõnestki teisest mängijast oli ta samas vähemalt tervena ikkagi täitsa tiimi sobilik.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      No ma päris neid 2 ei võrdleks (teadmata täpselt Elia ajalugu). Barcas oli Afellay suhteliselt hea iga kord kui ta mängis, kahjuks oli neid kordi üpris harva, kuna enamiku oma ajast oli ta ühel või teisel põhjusel väljas. Lõpuks kadus tema vastu ka usk ja teda hakati välja laenutama ja no sinna see karjäär läks. Erinevalt nii mõnestki teisest mängijast oli ta samas vähemalt tervena ikkagi täitsa tiimi sobilik.
      No mina ütleks, et Afellay karjääri suurim viga oli minna Barcasse, sest tol ajal olid seal satsis ees sellised vennad, et tal oli suhteliselt raske kui mitte öelda võimatu pääseda algkoosseisu. Mäletan, et see üleminek oli minu jaoks ikka väga ja väga üllatuslik ning ennustasin kohe alguses talle kiiret hukku. Kahjuks nii ka läks.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        No mina ütleks, et Afellay karjääri suurim viga oli minna Barcasse, sest tol ajal olid seal satsis ees sellised vennad, et tal oli suhteliselt raske kui mitte öelda võimatu pääseda algkoosseisu. Mäletan, et see üleminek oli minu jaoks ikka väga ja väga üllatuslik ning ennustasin kohe alguses talle kiiret hukku. Kahjuks nii ka läks.
        Tagantjärgi muidugi oli see viga, samas oli kõik okey kuni teda järjepidevalt vigastused tabama hakkasid, isiklikult oli minu arust tema tase täitsa piisav ja ma tean et päris paljudele Barca fännidele meeldis ta väga, aga no kui ikka 6 kuu kaupa väljas olla siis paneb karjäärile põntsu.

        Kommentaar


          Superhästi blokeeriti Chelsea lööke ikka. Suurepärane tiimikaitse.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            sss.jpg
            hea sats, tuleb ära!

            Kommentaar


              OIVALINE!manust mööda ja kolmandad!

              Kommentaar


                Korralik mäng ja esimene võit OT'lt 27 aasta jooksul on tõsiasi.

                Debüteerinud Elia mängis väga isukalt, jättis täitsa hea mulje. Selle arvelt, et tema alustas, sai Tadic vahetusest sekkuda... sekkus ja lõi võiduvärava.

                Wanyama-Schneiderlin keskpoolikuduo on üks liiga parimaid, kõik teised olid ka asjalikud. Pelle oli kohati puine, aga eks ta pidi palju ManU keskkaitsjatega maadlema ka. Värava toonud rünnakus tabas posti ja rebound leidis Tadici.

                Kommentaar


                  Väga soliidne esitus. Sotoni puhul meeldib mulle see, et puudub igasugune aukartus. Mehed pressivad, mängivad isuga ja ei karda lükata. Ka 1:0 järgnenud ajale ei hakatud kaitses istuma vaid tehti kõrget pressingut. Hea töö!

                  Kommentaar


                    Southampton'it CL-is mängimas näha oleks kuidagi veider, aga samas väga äge.

                    Kommentaar


                      Meeskonnas on tegelikult päris palju sügavust.
                      Täna on see mäng, kus Southampton vigastuste kiuste tõestab seda paljudele.

                      Kommentaar


                        nojah, kohtunikule korras klots tasku topitud. Ülikindel penalti, kuid EI, ei vilistata ära. kohutav otsus

                        Kommentaar




                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Milles nali seisneb? Või ongi lamp kysimus ja lamp vastus.

                              Kommentaar


                                Järjejutt Southamptoni kohta oli üks väga mõnus lugemine ja sellised lood võiks saada traditsiooniks. Maailmas on kindlasti klubisi ,kellest saaks hea jutu kokku ja alati ei pea need olema isegi tippklubid
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X