320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul jäi pärast kordust karp lahti. Ja siis vajus see veel rohkem lahti kui ingliskeelsed kommentaatorid hakkasid jaurama, et "He tried to play the ball. He would have been mad not to try putting pressure on". MIDA TÜRI???

    Tald.Ees.Säärde. Vastasel jalg maas. PUNANE.
    mitte hakata jaurama midagi "palli mängimisest".

    Needless to say, et sama emani***ja hiljem otsustava värava lõi, eksole. Well done ref.

    Kommentaar


      Lihtsalt hämmastav kuidas Costa nendest olukordadest pääseb. Paipoisi maine pole midagi teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Lihtsalt hämmastav kuidas Costa nendest olukordadest pääseb. Paipoisi maine pole midagi teha.
        Absoluutselt. Ma küll eelmine hooaeg väga tihti Chelsea mänge ei vaadanud aga nähtud mängudes pea igas teises (mälu järgi puusalt sulistades) oleks võinud ta punasega varakult pesema minna. Veer suurem imestus tekib siis, kui vaadata, et liigas ta eelmine hooaeg ei saanudki ühtegi punast kaarti. Müstika.

        Kommentaar


          Clattenburgi edu andmised tunduvad kuidagi pooletoobised, vist kolmel korral oli küll nii, et juba järgmise puutega oli pall sisuliselt läinud, aga karistuslööki ikka ei anna. Kusagilt 20-25 meetri pealt. Coqi oleks pidanud kusagil 55. minutil duši alla saatma.

          Kommentaar


            Clattenburg võib küll vittu minna

            Kommentaar


              Kommentaar


                Noh, ma tegelt natuke saan aru ka miks Clattenburg live'is seda ära ei vilistanud. Kui õigel kiirusel vaadata siis tundub nagu Musa teeks ise selle pisikese sammu kõrvale ehk Bellerini ette ja siis teeks oma keha kangeks ehk jalad sirgeks, et saada kontakt mis ta pikali tõukaks. Tegelikkuses muidugi Bellerin tabab teda vasakuga enne kui Musa seda teha jõuab.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ennast pisut üllatab, et Musa Bellerinist nii kergesti mööda sai, hispaanlane ei tohiks ju kõige aeglasem mees olla.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Bellerinil oli kett korralikult maas selleks hetkeks, mingi minut-kaks varem olid omavahelises võidujooksus ning Musa oli märgatavalt kiirem mille peale ma vaatasin ise ka ehmunult, et siit tuleb veel pahandust.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ilus üllatus Manchesteri derbiks? https://www.youtube.com/watch?v=ZpuK...youtu.be&t=30s Kohtunikul jäi see nägemata.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        vapustav kohtunik https://streamable.com/gyoh
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Pawson kaevab oma auku ise aina sügavamaks. Nüüd kompenseeris kolmapäeval Selhurstil korraldatud pimedate paraadi olematu punasega Vardyle.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Pawson kaevab oma auku ise aina sügavamaks. Nüüd kompenseeris kolmapäeval Selhurstil korraldatud pimedate paraadi olematu punasega Vardyle.
                              Mängu lasi täiesti käes ja jagas kuidagi VÄGA heldelt kollaseid leicesteri poistele, aga kui aus olla siis vardy lendas olukorda meelega kaks talda ees sisse.. ilmselt on Vardy liigapalju Rojot jälginud, aga see on nii selline olukord, et üle kollase siit on ikka masendav anda.

                              Samas sooviks näha seda 46. minuti olukorda kus stoke poiss sarnaselt kaks jalga ees sisse üritas lennata, aga isegi viga ei määranud. Kordust ei näinud ehk äkki pold midagi seal.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Mu arust tuleks arvestada, et Johnsoni puude viib Vardy õhus olles üsna selgelt tasakaalust välja. Sellest jääb ka mulje, nagu ta hüppaks olukorda sisse. Kollane, minu arvates. Aga võimalik siis, et Pawson ei näinud kontakti Johnsoniga, samas vähemalt äärekohtunikule pidanuks see küll silma jääma.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X