320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    City 2 väravat täna suluseisust, 1337
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      City 2 väravat täna suluseisust, 1337
      Kas kusagil on paremat pilti/videot kui mängu ajal näidati? Selle järgi ütleks, et esimese City värava korral oli arvatavasti suluseis, aga minimaalne ehk eks neid antakse ühele ja teisele poole. Teise värava puhul Sterling mu meelest ei olnud sulus, kuna seal paremas ääres võttis üks City mängija sulu ära ehk siis Silva segamine värava ees (see ka ei tunduks väga sulg)?

      Kommentaar


        Kosi jalg oli ikka üsna samal joonel Sanéga... sealt mingi suluseisu pärast joriseda tundub kergelt veider. Teise värava olukord on vähe keerulisem.. Sterling minu mäletamist mööda suluseisus ei olnud aga üks City mängija, kes oli sulus (Silva?), üritas palli mängida küll, samas jäädes sellest üsna kaugele.

        Kommentaar


          Kahjuks/õnneks suluseise ei võeta jalgade järgi, keha läheb ka arvesse - esimeses oli tõesti nibin nabin, aga siiski suluseis - IMO

          Teise värava ajal tegi Silva selge löögiliigutuse, natukene karm, aga reegel on reegel.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kahjuks/õnneks suluseise ei võeta jalgade järgi, keha läheb ka arvesse
            Reeglid selgeks, palun. Võetakse selle kehaosa järgi, millega on lubatud palli mängida. Kui su jalg on suluseisuliini poole välja sirutatud, siis see loeb, sõltumata sellest, kus või mis asendis keha on.


            e: teise värava olukord võib vastata mingitele kehtivatele tõlgendustele passiivsuse osas, aga olen valmis kas või elu lõpuni raiuma oma arvamust, et see tõlgendus on bullshit. ilmselgelt mõjutab niimoodi palli peale jooksev mängija väravavahi tegutsemist. on ääretult ebaõiglane nõuda, et vv või ka kaitsja peab olema suuteline sealt sekundi murdosa jooksul potentsiaalset suluseisu välja lugema ja jätma seetõttu sellise sissejooksuga arvestamata.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              põhimõtteliselt nõustun selle passiivse juraga aga - selles olukorras hetkel Cech hüppas selgelt juba esimese löögi peale ja failis selle tõrjumisega. Silva jalaliigutus seal ei muutnud tema jaoks midagi. Kuigi jah, selle jalaviibutuse eest, või üldse seal töllerdamise ees oleks võinud ss vilistada.

              Kommentaar


                Minu meelest see suluseisuküsimus on on antud mängu puhul üsna ebaoluline. Teine poolaeg oli nii kohutav, et saime teenitult pähe- suluseis või mitte. Ausalt on piinlik, et Arsene pressikal nendest sulgudest jaurama hakkas. Selle asemel võiks peeglisse vaadat ja mõelda mis oli taktikaliselt vale, miks ta seda õigel ajal ei korrigeerinud ja miks ta ei suuda suurt osa meeskonda selliseks mänguks käima tõmmata.

                Edit - vabandust uimase peaga arvasin,et Arsenali teemas postitan

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Reeglid selgeks, palun. Võetakse selle kehaosa järgi, millega on lubatud palli mängida. Kui su jalg on suluseisuliini poole välja sirutatud, siis see loeb, sõltumata sellest, kus või mis asendis keha on.

                  Selles mu point oligi, et ainult jalgade järgi ei võeta, loeb ka keha ning pea ja just selletõttu mees suluseisu oligi, kui jalgade järgi oleks võtnud, siis poleks.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Selles mu point oligi, et ainult jalgade järgi ei võeta, loeb ka keha ning pea ja just selletõttu mees suluseisu oligi, kui jalgade järgi oleks võtnud, siis poleks.
                    Vähemalt minu poolt nähtud kordusest oli söödu hetkel Kosi jalg (ehk siis antud olukorras väravale lähim kehaosa, millega palli võib mängida) värava suunas välja sirutatud, millega siis Sane samal joonel oli.

                    See sinu mõte jääb eriti veidraks praegu, loe nüüd üle ja proovi sellist olukorda ise ette kujutada, mul igatahes ei tulnud kuigi hästi välja. Keha ja pea järgi võttes oli suluseisus, jalgade järgi poleks olnud. Ehk siis, keha ja pea oleks nagu jalgadega võrreldes rohkem värava suunas (sest noh, sinu arvates selle järgi me ju peaksime mõõtma suluseisu hetkel?) aga samas kui "jalgade järgi oleks võtnud", siis poleks olnud suluseisu, justkui jalad oleksid kerest värava poole. Ning nagu ma aru saan, siis esialgne mõte, et suluseis oli... säilib.

                    Kommentaar


                      Selle esimese värava puhul jauramine on üldse kummaline tagantjärgi kiibitsemine. Reaalsuses oli seda olukorda ilmselt võimatu täpselt fikseerida. Sest isegi korduse vaatamisel ei saa ilmselt tulenevalt nurgast päris kindlalt öelda, kas oli sulu või mitte. Kuna aga olukord oli nii piiripealne, siis ei saanud Sane seal küll mingit eelist võrreldes kaitsjaga. Isegi kui oleks mingi 30cm tagapool olnud, siis löönuks sealt värava samamoodi ära.

                      Teine on vaieldavam, aga pigem polnud ka seal midagi viga. Isegi Henry ütles, et õige värav.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Vähemalt minu poolt nähtud kordusest oli söödu hetkel Kosi jalg (ehk siis antud olukorras väravale lähim kehaosa, millega palli võib mängida) värava suunas välja sirutatud, millega siis Sane samal joonel oli.

                        See sinu mõte jääb eriti veidraks praegu, loe nüüd üle ja proovi sellist olukorda ise ette kujutada, mul igatahes ei tulnud kuigi hästi välja. Keha ja pea järgi võttes oli suluseisus, jalgade järgi poleks olnud. Ehk siis, keha ja pea oleks nagu jalgadega võrreldes rohkem värava suunas (sest noh, sinu arvates selle järgi me ju peaksime mõõtma suluseisu hetkel?) aga samas kui "jalgade järgi oleks võtnud", siis poleks olnud suluseisu, justkui jalad oleksid kerest värava poole. Ning nagu ma aru saan, siis esialgne mõte, et suluseis oli... säilib.
                        Heidin kohtunikke lihtsalt, aga ei tohiks raskesti arusaadav olla.

                        Kui võtame jalgade järgi olukorda, siis pole suluseisu, sest Sane jalad ei ole suluseisus, kahjuks ainult jalgade järgi ei võeta suluseisu ja kehaga oli mees suluseisus - ehk siis sane keha oli kaugemal kui kaitse mängija jalg/pea/keha

                        Mõttetu teema, väravad loeti ära ja tegelikult polnud kohtuniku eksimus suur kui seal üldse eksimus oli. Kui ausalt tunnistada olen selle mängu vilega rahul, aga premis teevad kohtunikud kahjuks ikka väga tihti ja väga suuri vigu mis on tõsiselt kurb.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          See video mida ma nägin seal oli Sane keha küll Kaitsja jalaga joonel söödu hetkel.

                          Kommentaar


                            just for the sake of it

                            "Mõttetu teema, väravad loeti ära ja tegelikult polnud kohtuniku eksimus suur kui seal üldse eksimus oli."
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Inglismaa kohtunikud on jube head tööd teinud viimasel ajal, kui selliste olukordade üle juba kohtunike kallal võetakse.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Mike Dean, sa vana homo. Kui selle tujuka eide, Barkley, tackle Hendersoni vastu, polnud punane kaart, siis võite kõik munni minna.

                                e: https://twitter.com/lfcgif/status/810959913912532993

                                *kuidas twitteri lingi postitamine käib?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X