320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Seitse alustamist hooaja jooksul ei ole just teab mis põhikoosseisu mängija näitaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Mis kuradi pärast kõik arvavad, et lemmikklubi valitakse kuidagi kunstlikult. Mingi tiim lihtsalt hakkab meeldima ja see, kas see meeldimine kestab pikka aega või mitte on täiesti subjektiivne.
      Esiteks kõik kindlasti ei vali kunstlikult. Ja ei heida seda ka ette. Kuigi särgivärvi järgi klubi fänniks hakkama tundub natuke totakas (aga näiteks Schwede ütles mingis raadiosaates, et tema hakkas teadlikult Tottenhami fänniks seetõtu, et nimi tundus totakas).
      Aga selge, et oma asi.
      Mind aga huvitab, et kuidas saab jätkuvalt olla mingi klubi fänn, kui ta teeb aastaid ja aastaid mingeid jõledusi, mis sulle ei sobi. Näiteks mingid finantsmahhinatsioonid, mingite balotellide ja suarezte ostmine, mida iganes. Kui näiteks sinu lemmiklubist koliks kasvõi viis sulle kõige sümpaatsemat mängijat mõnda konkureerivasse klubisse, siis kas sul midagi identiteedikriisi laadset ei tekiks? Kui ei tekiks, siis mispärast? Lihtsan huvitun, ei plõksi.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        mina hakkasin mänu fänniks nii, et küsisin issilt, et kes kõige parem meeskond on ning ta ütles, et mänju.

        Vormelis schumacher samamoodi, sest issi tõi saksast autosid. Ütles veel, et schumi oleks 3kordne meister mitte ainult kahe, kuid mingi villenööv hakkas eite panema.
        Mis selles halba on, kui ma raha pärast fänniks hakkasin? Meeskond ei olnud veel tipu ligilähedalgi, vaid pidi piirduma Irelandide ja wayne bridge'idega. Ma olin lihtsalt ettenägelik. Ilmselt on tegu kadedusega, kuna meile tuleb Guardiola ja teile ei tulegi vist mitte kedagi. Ebaõnn, ajad on muutunud. Oleme tunnistamas uue liverpooli sündi. Ole mees ja lepi sellega, et enam ei tulegi aastas keskmiselt 1 tiitel või rohkem. On alanud CITY ajastu!

        Kommentaar


          Aga pikaaegne tugitala ta ju on? Sekkub varust ka!

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            Mis selles halba on, kui ma raha pärast fänniks hakkasin? Meeskond ei olnud veel tipu ligilähedalgi, vaid pidi piirduma Irelandide ja wayne bridge'idega. Ma olin lihtsalt ettenägelik. Ilmselt on tegu kadedusega, kuna meile tuleb Guardiola ja teile ei tulegi vist mitte kedagi. Ebaõnn, ajad on muutunud. Oleme tunnistamas uue liverpooli sündi. Ole mees ja lepi sellega, et enam ei tulegi aastas keskmiselt 1 tiitel või rohkem. On alanud CITY ajastu!
            ei ole midagi halba ühti. ma rääkisin tõsijuttu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Esiteks kõik kindlasti ei vali kunstlikult. Ja ei heida seda ka ette. Kuigi särgivärvi järgi klubi fänniks hakkama tundub natuke totakas (aga näiteks Schwede ütles mingis raadiosaates, et tema hakkas teadlikult Tottenhami fänniks seetõtu, et nimi tundus totakas).
              Aga selge, et oma asi.
              Mind aga huvitab, et kuidas saab jätkuvalt olla mingi klubi fänn, kui ta teeb aastaid ja aastaid mingeid jõledusi, mis sulle ei sobi. Näiteks mingid finantsmahhinatsioonid, mingite balotellide ja suarezte ostmine, mida iganes. Kui näiteks sinu lemmiklubist koliks kasvõi viis sulle kõige sümpaatsemat mängijat mõnda konkureerivasse klubisse, siis kas sul midagi identiteedikriisi laadset ei tekiks? Kui ei tekiks, siis mispärast? Lihtsan huvitun, ei plõksi.
              üleüldiselt sellega on nii, et kui sa oled 10-20-30 aastat oma elust ühte klubi fännanud. No ikka reaalselt fännanud, siis emotsionaalse tasakaalu säilitamiseks ei ole võimalik, et sa sellest loobud. Sa ei ratsionaliseeri endale kuidagi ära, et oled 20 aastat oma elust kõik ühele kaardile pannud. See kognitiivne dissonants oleks massive.

              Aga selliseid "teise klubi" värke on juba lihtsam muuta. Nt kui kunagi becksy läks reali siis hakkasin ka reali lisaks fännama. Päris kaua fännasin. Kuid saades aru millised jopparid seal mängivad, siis on hetkel ok enam mitte fännata.

              Barcat nt. vihkan ilmselt niikaua kuniks seal 'omode kontsentratsioon on selline nagu ta on. Üldse ei välista, et kui 3 hooaja pärast seal a la herrera ja mata mängivad ja paar bussukotti ära läinud, siis viskame koos LeeRomenoga rixxeriga näppu ja loeme tiitleid.

              Kommentaar


                Kirjutan siin teemas mõnnari ja plastmassi juttudele alla. Mina, kes ma Suure Kihnu Vürstiliigat tavaliselt ei jälgi, olen tänavu seda ilmselt Serie A-st rohkem jälginud just tänu Leicesteri IMELE. See on ülimässiv äge värk, mida nad on korda saatmas. Kui Serie A-s järgmine hooaeg hakkaks näiteks Frosinone või Carpi lambist lammutama, ma loodaks ka nende võitu sarnaselt positsioonilt, vist.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Esiteks kõik kindlasti ei vali kunstlikult. Ja ei heida seda ka ette. Kuigi särgivärvi järgi klubi fänniks hakkama tundub natuke totakas (aga näiteks Schwede ütles mingis raadiosaates, et tema hakkas teadlikult Tottenhami fänniks seetõtu, et nimi tundus totakas).
                  Aga selge, et oma asi.
                  Mind aga huvitab, et kuidas saab jätkuvalt olla mingi klubi fänn, kui ta teeb aastaid ja aastaid mingeid jõledusi, mis sulle ei sobi. Näiteks mingid finantsmahhinatsioonid, mingite balotellide ja suarezte ostmine, mida iganes. Kui näiteks sinu lemmiklubist koliks kasvõi viis sulle kõige sümpaatsemat mängijat mõnda konkureerivasse klubisse, siis kas sul midagi identiteedikriisi laadset ei tekiks? Kui ei tekiks, siis mispärast? Lihtsan huvitun, ei plõksi.
                  No siin on õige mitu küsimust. Minu jaoks on jalgpall eelkõige siiski mäng, ehk siis kõik muu, mis selle juurde käib (finantsid, sahkerdamine jne) on küll olulised, aga ei suuda minu jaoks klubi väärtust piisavalt kahandada, et ma hooliks. Barcelona puhul ongi mulle alati meeldinud ikkagi see, et kas hästi või halvasti, on nad niikaua kui mina mäletan olnud suhteliselt atraktiivset ja ründavat jalgpalli mängiv meeskond.
                  Mingi hetk kusjuures keegi küsis minu käest, et mis paneks mind oma suhtmist neisse muutuma. Võin ausalt öelda, et kui Mourinho oleks Pepi asemel tulnud peatreeneriks ja pannud tiimi Chelsealikult bussi parkima, siis võibolla oleks huvi kadunud.
                  Suarez on minu arust Barcelonasse ideaalset sobituv ründaja, ma polnud küll tema ostu poolt, kuna olin päris suur Alexise fänn, aga ta on tõestanud, et mänguliselt on ta ikkagi klassi võrra parem mees. Isiklikul tasandil ta mulle ei meeldi, aga mängijana on tegu ikka absoluutselt tipptasemel mängijaga, erinevalt Balotellist? Wtf?
                  Mis puudutab lahkunud mängijaid, siis õnneks pole seda juhtunud, kui Pep tuli ja Ronaldinho ära kupatas, oli nati raske, aga no see hooaeg kustutas muidugi kohe negatiivsed emotsioonid, õnneks sellist masslahkumist pole olnud nagu sa kirjeldad.
                  Aga võin öelda, et Stoke on ikka oluliselt minu silmes huvitavamaks klubiks muutunud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Ime on minu jaoks religioosne sündmus, see on definitsiooni küsimus, kuna ma olen ateist, siis ma põhimõtteliselt imesid ei usu, väga lihtne. Inglise keeles vähe lihtsam, miracle vs wonder.
                    Kogu ga-ga-ga on siis selle ümber, et Leicesteri nähtust nimetavad inimesed imeks aga kuna ime on definitsiooni järgi religioosne värk siis ateist Lee Romeno arust see pole nii ja hoopis tegemist wonderiga?
                    Tähenärimisest selline segadus korraldada...
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Kogu ga-ga-ga on siis selle ümber, et Leicesteri nähtust nimetavad inimesed imeks aga kuna ime on definitsiooni järgi religioosne värk siis ateist Lee Romeno arust see pole nii ja hoopis tegemist wonderiga?
                      Tähenärimisest selline segadus korraldada...
                      Huvitav, kust LeeRomeno oma definitsioone võtab?

                      ÕS:
                      ime <16>. Juhtus, sündis ime. Teeb autoga seitse v kümme v sada imet, enne kui käima saab. Paneb nähtut imeks imestab nähtu üle. Üllatus: Ennäe v tohoo imet! Looduse+ime, (maa)ilma+ime, tehnika+ime. Ime+pärane = ime+taoline = ime+väärne imeline. Ime+asi = ime+vigur, ime+elukas = ime+loom <-looma> (ka asja kohta), ime+lugu, ime+peegel, ime+rohi, ime+tegija, ime+muinasjutt folkl, ime+lill bot (rohttaim). Ime+ imeliselt, väga: ime+hea, ime+ilus, ime+lihtne, ime+osav, ime+raske, ime+tore, ime+harva, ime+kähku = ime+ruttu. Ime+maa = imede+maa. Imet+tegev

                      Siit nagu ei loe välja, et tegu oleks puhtalt religioosse mõistega ja Leicesteri võidu kohta võib julgelt kasutada sõna "ime".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kirjutan siin teemas mõnnari ja plastmassi juttudele alla. Mina, kes ma Suure Kihnu Vürstiliigat tavaliselt ei jälgi, olen tänavu seda ilmselt Serie A-st rohkem jälginud just tänu Leicesteri IMELE. See on ülimässiv äge värk, mida nad on korda saatmas. Kui Serie A-s järgmine hooaeg hakkaks näiteks Frosinone või Carpi lambist lammutama, ma loodaks ka nende võitu sarnaselt positsioonilt, vist.
                        Ma olen ka Premieri see hooaeg rohkem jälginud, aga seda pigem sellepärast, et tegu ongi täiesti ebatavalise hooajaga, mitte ainult Leicesteri edu pärast, aga ka kuidas eranditult kõik traditsionaalsed suured on hävinud ja ka näiteks Spurs, West Ham ja hooaja alguses ka Watform mänginud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Ma olen ka Premieri see hooaeg rohkem jälginud, aga seda pigem sellepärast, et tegu ongi täiesti ebatavalise hooajaga, mitte ainult Leicesteri edu pärast, aga ka kuidas eranditult kõik traditsionaalsed suured on hävinud ja ka näiteks Spurs, West Ham ja hooaja alguses ka Watform mänginud.
                          kes sul suurtest hävinud on?

                          Arsenal mängib mingi 29. aastat oma taset kenasti välja. Manchester City rahulikult CL kohal top 3 (ega iga hooaeg ka võita ei saa) ning CL poolfinaalides samuti ilusti platsis (unlike mõni inimsööjate klubi). Manu mängib juba mitmendat hooaega 5-7 koha piirimail seal, kus ta kuulub. Liverpooli nimetab suureks ainult üks foorumi skisofreenik nimega FTorres.

                          Chelsea jah anomaalia.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Montag Vaata postitust
                            Huvitav, kust LeeRomeno oma definitsioone võtab?

                            ÕS:
                            ime <16>. Juhtus, sündis ime. Teeb autoga seitse v kümme v sada imet, enne kui käima saab. Paneb nähtut imeks imestab nähtu üle. Üllatus: Ennäe v tohoo imet! Looduse+ime, (maa)ilma+ime, tehnika+ime. Ime+pärane = ime+taoline = ime+väärne imeline. Ime+asi = ime+vigur, ime+elukas = ime+loom <-looma> (ka asja kohta), ime+lugu, ime+peegel, ime+rohi, ime+tegija, ime+muinasjutt folkl, ime+lill bot (rohttaim). Ime+ imeliselt, väga: ime+hea, ime+ilus, ime+lihtne, ime+osav, ime+raske, ime+tore, ime+harva, ime+kähku = ime+ruttu. Ime+maa = imede+maa. Imet+tegev

                            Siit nagu ei loe välja, et tegu oleks puhtalt religioosse mõistega ja Leicesteri võidu kohta võib julgelt kasutada sõna "ime".

                            Kommentaar


                              lel

                              Kommentaar


                                Cheopsi püramiid pole maailmaime, kuna ta on reaalselt olemas. Seetõttu võiks teda nimetada maailmaüllatuseks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X