320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ines Ines munni imes

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ines Ines munni imes
      Kui oled ateist, siis see polnud imemine, vaid lihtsalt täiesti loogiline asi, mida Ines ikka munniga teeb.

      Kommentaar


        Igaks juhuks mainin, et ÕS pole kirjutatud mõne suvalise tegelase poolt.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Ma lihtsalt postitasin oma arvamuse, et mind Leicesteri meeskond ei sümpatiseeri, aga osadele see variant ei sobi.
          mhmh muidugi. lihtsalt oma arvamuse.
          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Aga täpselt sama naeruväärne kui suurklubide gloryhunterlus on ka äkitselt tabanud debiilne vaimustus selle vastu.
          sama lihtne nagu kogu lähenemine.
          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          vaid mingid üllatusvennad võtavad tiitli igavate 1-0 võitudega.
          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          trollimine siin foorumis on muutnud lihtsamaks kui eales varem.
          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Miks sa arvad, et ma üldse mõnda Leicesteri mängu vaatanud olen? See aasta äkki 2 olen näinud
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            sina oled Itaalias ainult läbus
            Mh, nahui sa hurdid. Je milan

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              mhmh muidugi. lihtsalt oma arvamuse.

              sama lihtne nagu kogu lähenemine.
              haha kõrge viis, ma lootsin, et äkki vihje sisse istumisele annab kellegile mingit märku, aga võttis ikka aega.

              Kommentaar


                Natuke kasulikku kah, vaatasin viimase aasta google trende, mis põhinevad siis läbi maailma kõikidel otsitud otsingusõnadel.
                Põnev info igatahes, näitab brändi tugevust.
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Ime...
                  Last edited by wiiner; 04.06.19, 14:35.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    haha kõrge viis, ma lootsin, et äkki vihje sisse istumisele annab kellegile mingit märku, aga võttis ikka aega.
                    mäletan kuidas juba lapsepõlves vana indiaanlane õpetas, et poiss vaata, poole jooksu pealt ei saa hobuseid vahetada. ehk antud juhul saad kas läbivalt trollida või läbivalt tõsine olla, mitte üle ühe postituse tagantjärgi oma positsiooni vahetada nagu närvihaige küülik. get your shit together, selles mõttes.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Huvitav kas WBA tõi nüüd tiitli Leicesterisse ära?

                      Kommentaar


                        Jee!!!

                        Kommentaar


                          Oleks see vast lõppmäng kui Leicester nüüd tiitli ära annaks. 3 punkti vaja saada, aga ilmselt piisab ka vähemast kuna Spurs oma meeleheites kellegi vastu ilmselt veel koperdab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Selle vooruga asi põhimõtteliselt paigas.

                            Leicester saadab korda tõelise ime ja võtab Premier League võidu.
                            Asi pole seejuures isegi mitte 7 punktises edus. Asi on selles, kuidas mängib Leicester ja kuidas mängivad konkurendid. Need 1:0 võidud (nüüdseks juba 5 järjest !!) on meistrite mängu musternäidis. Hoida pea külmana ja suuta taga hoida nulli ja ise korra mängu jooksul võimalus ära kasutada -> just nii tullakse meistriks.

                            Spurs on viimasel ajal pigem vastupidiselt sellele kaotanud oma võimet mänge algusest lõpuni kontrollida - kaitses on viimasel ajal lastud rohkem sisse kui hooaja keskel toimunud mängudes ja lihtsalt sellist veenvust pole. Leicester on aga hoopis juurde pannud seda. Palju õnne ja well played !
                            03.04 I told you so. Leicester näitas meistriteväärilist mängu enne antud kuupäeva kui too tekst postitatud ja on seda kindlasti näidanud pärast seda. Omad tulemused on kätte saadud ja teenitud tiitel! Palju õnne !

                            Kommentaar


                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X