320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuradima lahe stoori jätkub, äge. Maruharva on selliseid lugusid. Olgem ausad - miskit ei kukkunud sülle niisama. Jätku!

    Kommentaar


      vardy müüs kohtunikule nasri pealiigutuse väga hõlpsalt maha, aga kamoon, nasril endal kollane veel all..

      võttes võrdlusesse esmaspäevase chels-utd mängu, siis eile oli pulss läbivalt kõrgem 90 minuti jooksul. ju see esmaspäevane vastasseis oli niivõrd ühekülgne

      Kommentaar


        Algselt postitas Converse Vaata postitust
        vardy müüs kohtunikule nasri pealiigutuse väga hõlpsalt maha, aga kamoon, nasril endal kollane veel all..

        nii oligi, et Nasri tahtis Vardyle teist kollast kalastada, aga läks ise oma provotseerimise ohvriks
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Emm, what? Vardy sai sealt olukorrast samuti kollase, tal polnud kaarti all. Või mõtled pärast punase saamist kus ta üritas veel Vardy't närvi ajada?
          Üldjoontes aga võib õelda, et kogu õnne klubi eelmise hooajaga ära ei kasutanud.

          Kommentaar


            Arsenalil seda õnne siis pole juba aastaid või?

            Üldiselt õnn on alati osa CL-st olnud. Ka suurte hiidude puhul. Noh kes mida muidugi õnneks nimetab. Aga Barca edasi saamist võib ka õnnena kujutada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
              Arsenalil seda õnne siis pole juba aastaid või?

              Üldiselt õnn on alati osa CL-st olnud. Ka suurte hiidude puhul. Noh kes mida muidugi õnneks nimetab. Aga Barca edasi saamist võib ka õnnena kujutada.
              Õnn valib alati optimaalselt parima variandi

              Kommentaar


                Ma ei saa siiani ikkagi üldse aru, et miks Arsenali fännidel (mitte kõigil) lesteri üle nii liiv vagiinas on? Nagu mida hekki?

                Kommentaar


                  Millest selline järeldus tekkis kui küsida tohib? Lugesid twitterist mingit suvaliste vendade säutse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Millest selline järeldus tekkis kui küsida tohib? Lugesid twitterist mingit suvaliste vendade säutse?
                    Ei, ma ei loe Twitterit, vaid ainult seda foorumit. Mingil põhjusel on alati kohal marvid ja muud tegelased, kellele Lesteri värk närvidele käib. Siis tulevad Malagarid. Siis tulevad lihtpeded ja nii see mulje jääbki.

                    Kommentaar


                      Täitsa lolliks läinud.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Meister Leicester on Inglismaa ainus tasemel eurosats. Kõik ülejäänud oskasid end ML-is naerualuseks teha.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ei, ma ei loe Twitterit, vaid ainult seda foorumit. Mingil põhjusel on alati kohal marvid ja muud tegelased, kellele Lesteri värk närvidele käib. Siis tulevad Malagarid. Siis tulevad lihtpeded ja nii see mulje jääbki.
                          Ära pöörasid või? Kus mulle see Leicester nüüd närvidele käis? Ainult kahjurõõmutsesin Nasri üle, sest Nasriga on Arsenalil omad lood. Muud ei midagi.

                          Kommentaar


                            Rescpect! Parim inglise klubi Meistrite Liigas.
                            yo

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Ära pöörasid või? Kus mulle see Leicester nüüd närvidele käis? Ainult kahjurõõmutsesin Nasri üle, sest Nasriga on Arsenalil omad lood. Muud ei midagi.
                              Aa, eile ma olin Istanbulis, jõin veini ja õnnitlesin end Aafrikast elusalt pääsemise üle. Eks seetõttu võisid mõned teiste Arsenali tüüpide viimase aasta kiunatused ka sinu renomeed määrida.

                              Kommentaar


                                Atletico piisavalt jõhker väljakutse. Hea, et esimene jalg võõrsil.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X