320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kas see oli nüüd mingi uber-peen troll v kuidas ?

    Eniveis, olgu ajaloolise tõe huvides öeldud, Kante on faking loom ja Ligue 1-st tuleb Sissoko'sid ja Capoue'sid enamasti iga hooaeg. Mis nendel meestel Kantega pistmist on ... ma eriti ei mõista. Ma ütleks, et Kante esitus Arsenali vastu on üks muljetavaldavamaid DM etteasteid Premmis, mis mulle meenub.

    Aga teemat laiemalt võttes siis lisaks mainitud keskvälja-beastile tõepoolest ehk Vardy ja Mahrez võiksid tõmmata tippklubide tähelepanu. Samas võta puslest välja kolm väga olulist komponenti ja kogu dünaamika muutub...
    Mis trollimine. Kante suudab joosta ja oskab tacklida ja omab piisavat distsipllini, et kaitsvat poolikut mängida. Selliseid mehi leidub päris mitmeid. Samas näiteks õhuvõitluses on Kante üllatavalt vilets ja 1 v 1 olukordadest võidab vähem kui pooled. Haip on naeruväärne praegu - nagu varasematel hooaegadel Schneiderliniga. Kokkuvõttes hea mängija aga mitte mingi 30 milli väärt mängija.

    Kommentaar


      Tavaliselt 1,69 meetrised vennad võidavadki kõige rohkem peapalle ja passivad niisama väljakul ega proovi maast palli kätte saada. Tema tegevusetust kinnitab ka vähene kaartide arv.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Schneiderlin pole haip. Van Gaalis asi kõik.
        slimm.ee

        Kommentaar


          6 aastat tagasi, kui Ranieri viimati Romaga esikoha konkurentsis oli, mängisid Leicesteri koosseisus praegustest vaid King ja Schlupp

          seevastu 2004 pärast kõrgemast seltskonnast pudenemist koosseisus mitmeid muudatusi teinud satsist, kes Levadiaga sõprusmängu käis pidamas, pole enam kedagi järel (aga nende vastaste ridades on mitmeid meistriliiga veterane, kes veel tiksuvad, kuigi mitte samas klubis)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Ma arvan, et paljude klubidega võib nii olla kui kolm olulist komponenti ära võtta. Arvad, et Tottenham oleks nii edukas kui näiteks Lloris, Eriksen ja Kane välja jätta?
            Eh, misasi Sind hammustas. Muidugi kannataks Spurs ja kannataks ka paljud teised. Praegu ei olnud küll teema kuidagi selles, et Leicester vs ülejäänud. See oli lihtsalt fakti konstanteerimine...

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Mahrez on tõesti klass ja hind turul kõrge ja no Kante samuti, aga no Vardy eest kümneid miljoneid maksta lõhnab küll Carlol vol2 tehingu järgi. Ma muidugi olen see mees ka kes Bale'i eest üle 30mil ei maksaks ja Football Manageri ka ei mängi, niiet mida ma ka üldse tean eks.
            Köh-köh. Neid idiootseid tehinguid on ikka saareriigis palju tehtud. Kuulu järgi maksti Townsendi eest miskit üle 12 mln. Kui see kaigas oli nii palju väärt, on Vardy 40 milku mees ju vabalt (isegi vaatamata vanusele )

            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Mis trollimine. Kante suudab joosta ja oskab tacklida ja omab piisavat distsipllini, et kaitsvat poolikut mängida. Selliseid mehi leidub päris mitmeid. Samas näiteks õhuvõitluses on Kante üllatavalt vilets ja 1 v 1 olukordadest võidab vähem kui pooled. Haip on naeruväärne praegu - nagu varasematel hooaegadel Schneiderliniga. Kokkuvõttes hea mängija aga mitte mingi 30 milli väärt mängija.
            Haha, tooda veel sellist materjali palun.

            Kante on lisaks "jooksmisele ja tacklimisele" mees, kes suudab palli kanda ja ka päris kiiresti ja energiliselt väljakutmööda ülespoole vudida. Miski, millest väga paljudel kaitsva pooliku meestel selgelt puudu jääb.

            Sky statistika ütleb, et mees on teinud 139 tacklingut ja temast on mööda mängitud 45 korda. See on alla kolmandiku. Taklingu võitmise eest võib vanaema Sul tikkida liniku seina peale, aga kui juba suudad vastast segama jõuda ja sellega ta sundima otseselt või kaudselt eksima... see on juba piisav. Seda näitab ka Leicesterile löödud väravate arv sellel hooajal.

            Kommentaar


              Varem Leicesteri klubikontoris töötanud eestlanna räägib edu tagamaadest

              Kommentaar


                Mu arust need vabad päevad on kōige tähtsamad.

                Ranieri: "We play on Saturdays and then Sunday is free for everyone. We resume on Monday with light training, the way they do it in Italy.
                Tuesday is hard training, Wednesday absolute rest. Thursday another hard workout, Friday is preparation for the match, Saturday another game.
                I make sure the players have at least two days off from football each week."
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Edu järgmisel hooajal sama liini hoidmisega sel juhul

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Edu järgmisel hooajal sama liini hoidmisega sel juhul
                    Noh, Arsenalil vähemalt seda karta pole, et pärast tiitlit järgmine hooaeg nii hästi välja ei tule.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust



                      Haha, tooda veel sellist materjali palun.

                      Kante on lisaks "jooksmisele ja tacklimisele" mees, kes suudab palli kanda ja ka päris kiiresti ja energiliselt väljakutmööda ülespoole vudida. Miski, millest väga paljudel kaitsva pooliku meestel selgelt puudu jääb.

                      Sky statistika ütleb, et mees on teinud 139 tacklingut ja temast on mööda mängitud 45 korda. See on alla kolmandiku. Taklingu võitmise eest võib vanaema Sul tikkida liniku seina peale, aga kui juba suudad vastast segama jõuda ja sellega ta sundima otseselt või kaudselt eksima... see on juba piisav. Seda näitab ka Leicesterile löödud väravate arv sellel hooajal.
                      teised statistikaandmed jälle väidavad üsna tavalised 105 taklingut - sellises koguses tegijaid on päris mitu. Lisaks on rohkem kui samapalju ka ebaõnnestunud - kokkuvõttes tavaline 50 prossu ringis taklija ei mingi imemees. squawka andmetel on numbrid näiteks 105 112 vastu. Üldiselt ma ei ütle et ta halb mängija on. Aga ta ei ole seda pappi väärt mida tema eest kiretakse praegu. Selline korralik dmc, kelle suguseid saab ka palju mõistlikuma raha eest. Lisaks ehk ka mehi, kes boonuseks on pikemad kui kääbik ja mõne peapalli ka ikka võidavad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        teised statistikaandmed jälle väidavad üsna tavalised 105 taklingut - sellises koguses tegijaid on päris mitu. Lisaks on rohkem kui samapalju ka ebaõnnestunud - kokkuvõttes tavaline 50 prossu ringis taklija ei mingi imemees. squawka andmetel on numbrid näiteks 105 112 vastu. Üldiselt ma ei ütle et ta halb mängija on. Aga ta ei ole seda pappi väärt mida tema eest kiretakse praegu. Selline korralik dmc, kelle suguseid saab ka palju mõistlikuma raha eest. Lisaks ehk ka mehi, kes boonuseks on pikemad kui kääbik ja mõne peapalli ka ikka võidavad.
                        Florentino, sina või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          teised statistikaandmed jälle väidavad üsna tavalised 105 taklingut - sellises koguses tegijaid on päris mitu. Lisaks on rohkem kui samapalju ka ebaõnnestunud - kokkuvõttes tavaline 50 prossu ringis taklija ei mingi imemees. squawka andmetel on numbrid näiteks 105 112 vastu. Üldiselt ma ei ütle et ta halb mängija on. Aga ta ei ole seda pappi väärt mida tema eest kiretakse praegu. Selline korralik dmc, kelle suguseid saab ka palju mõistlikuma raha eest. Lisaks ehk ka mehi, kes boonuseks on pikemad kui kääbik ja mõne peapalli ka ikka võidavad.
                          Ehk sa sisuliselt kirjeldad Geoffery Kondogbia, kes Interis ikka suht puit olnud aga eelmine hooaeg pani Arsenali ilusti taskusse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ehk sa sisuliselt kirjeldad Geoffery Kondogbia, kes Interis ikka suht puit olnud aga eelmine hooaeg pani Arsenali ilusti taskusse.
                            Pole vist päris kaitsev poolik mu meelest.

                            Kommentaar


                              100+ niitmist, mingi 130+ vaheltlõiget, kolm kollast (ca 1,5 viga mängus... kaitsev poolik!), samas loob võimalusi, s.t liigub palliga edasi, otsib rünnakut, andnud äkki kolm väravasöötu ja löönud ka värava. Näeb kole välja ja sobib Etioopia reklaamnäoks.
                              Siia lisandub veel meeskondlik mäng, s.t loeb enda ja teiste mängu, ei kaota pead.

                              Selliseid vendi on võtta vasakult ja paremalt?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Ehk sa sisuliselt kirjeldad Geoffery Kondogbia, kes Interis ikka suht puit olnud aga eelmine hooaeg pani Arsenali ilusti taskusse.
                                Ma pole küll Interit eriti vaadanud aga kui Felipe Melo sugune kaigas sinust nokkimisjärjekorras eespool on, siis ma natukene kahtlen, et asi päris selles on, et Kondogbia puit on. Aga eks Kondogbia oli eelmine hooaeg osati nii hea ka tänu Toulalanile, kes turvas seljatagust, mistõttu sai Geoffrey poiss rohkem rünnakule panustada.

                                Kante muide peab ennast ka rohkem kastist kasti poolikuks.
                                What is your best role on the pitch?

                                Kante: "When I play as box-to-box midfielder, that suits me well. Itis the position that I play in at Leicester City and the one that I played in at Caen. It suits me."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X