320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    2019-20 jäid nad püsima ainult tänud väravajoonetehnoloogia failimisele.
    2020-21 läks hästi, 55p ja 11. koht, hooaja esimeses pooles kõvatasid isegi Euroopaga, aga siis vajusid ära
    Praegu on nad napilt joone kohal ja peale ManU võitmise võõrsil pole neil millegi üle rõõmustada.
    Mis kohal peaks Villa lõpetama, et sa oleksid impressed steve kui treeneri puhul?

    Isiklikult arvan, et napilt püsima jäämine on nö. oodatav tulemus.
    Relegatsioon oleks pettumus ja 12+ oleks tubli töö.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Mis kohal peaks Villa lõpetama, et sa oleksid impressed steve kui treeneri puhul?

      Isiklikult arvan, et napilt püsima jäämine on nö. oodatav tulemus.
      Relegatsioon oleks pettumus ja 12+ oleks tubli töö.
      Pigem arvan ka, et neil üsna nõrk keskväli, millega kaugele ei purjeta. No ei ole top 10 materjal. Gerrard võiks ise treenerina mängima minna ja ilmselt oleks Villa keskväli kohe parem

      Kommentaar


        Jee!?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Jeee!?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Back to back W Steve'ile. Pole paha, väike statement igatahes.

            Kommentaar


              nojeeee
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Jeeee!?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Gerrard ja Coutinho. Meeldiv taaskohtumine.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Villa on nüüd Liverpooli fännide sala lempar tiim, miks ei peakski olema haha (lot of red influ)
                    Lülitasin mängu vaatama 67ndal minutl ja it's been a joy! Welcome to the club & back to Prem Coutinho! Nii magav United ja Villa, kes peab uute tundmatute meestega mängus end kokku võtma ja suudabki seda - ilus.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kõlakad on et Luis Suarez on Villa huviorbiidis. Päris lahe retroLFC klubi nii formuleerumas.

                        edit: kõlakad siis läbi Skysportsi enda

                        Kommentaar


                          Buendia lööb Gerrardi meeskonna eest Goodisonil võiduvärava. See lause kõlab kaunisti.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Coutinho ja Ramsey jälle ehitasid ja viimistlesid kõik väravad, aga kaitse veel ei pea nii hästi, 3-1 seisult kukkus viigi peale. Highlightsidest saate 6te väravat vaadata.

                            Kommentaar


                              Mings pakub ikka hämmastava stabiilsusega valusaid kaitseapsakid. Ei tea, millal ta sellest välja kasvab.
                              Muidu oli vägev mäng, mida vaadata, korralik väravast-väravasse andmine. Leedsi poisid mõistavad joosta. DJ esimene koll oli ka kenake.

                              Kommentaar


                                Coutinho liitub püsivalt. kõva sõna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X