320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2015/16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kena üritus eika
    Serie a on ikka parim kuna seal on kõige rohkem skandaale.

    Kommentaar


      Kas Hiinas ikka on see, et "kõik võivad võita kõiki"? Ma olen aru saanud et see on premmi unikaalne fenomen. Lisaks on premmi kotikud paremad kui ükskõik mis teise liiga kotikud. Hea väita, kuna mõõta seda ei saa. jee

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kas Hiinas ikka on see, et "kõik võivad võita kõiki"? Ma olen aru saanud et see on premmi unikaalne fenomen. Lisaks on premmi kotikud paremad kui ükskõik mis teise liiga kotikud. Hea väita, kuna mõõta seda ei saa. jee
        See võrdlus on ikka Hispaaniaga käinud, kus komistamisi on tõesti vähe esiotsa klubidel. Selle hooaja Seria A konkurentsi kohta pole ühtegi halba sõna öelda.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma saan aru, et Premmi fännide loogika on olnud, et Premm on maailma parim liiga kuna seal ostetakse kõige suuremate summade eest (pohh need tulemused Euroopas). Saan aru, et nüüd on siis Hiina liiga maailma parim?
          Kas David Beckham on mänginud mõne full seasoni Hiinas? Ei ole. Seega on sinu argument invalid. Mine söö spaghetti saucei edasi.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Hispaania "probleem" pole mitte kotikute nõrkus, vaid 2-3 suure ülivõimas tase. Aga ok lõpetan OT. Hieg Seil!

            Kommentaar


              Itaalia liiga on mõttetu, sest pole kunagi premmis mänginud.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Itaalia liiga on mõttetu, sest pole kunagi premmis mänginud.
                Ranieri on seda kõrgeimat liigakultuuri juba päris edukalt promonud ka premmi mudas.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ranieri on seda kõrgeimat liigakultuuri juba päris edukalt promonud ka premmi mudas.
                  Eks palju abi ole sellest ka, et Leicesteris ühtegi italjaanot pidevalt kätega vehkimas pole, saab hullude asemel normaalsete inimestega töötada.

                  Kommentaar


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kord paari kuu jooksul tõmmatakse see teema ikka ja jälle üles.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Kord paari kuu jooksul tõmmatakse see teema ikka ja jälle üles.
                        Ikka, peab ikka näitama, kes on alfaisane ja kes ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kord paari kuu jooksul tõmmatakse see teema ikka ja jälle üles.
                          Kord paari kuu tagant kontrollivad premmikud, kas nad kuuluvad ka juba suurte poiste hulka.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kord paari kuu tagant kontrollivad premmikud, kas nad kuuluvad ka juba suurte poiste hulka.
                            Pigem on italiaanodel vaja tõestada, et serie A on parim. Alaväärsuskompleks või nii. Ei mäleta nagu, et mõni inglismaa jalgpallist huvitatu oleks läinud serie a teemadesse jutustama kui suurepärane premm on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Pigem on italiaanodel vaja tõestada, et serie A on parim. Alaväärsuskompleks või nii. Ei mäleta nagu, et mõni inglismaa jalgpallist huvitatu oleks läinud serie a teemadesse jutustama kui suurepärane premm on.
                              Eika jutt oli hiinast. Itaaliast/Itaalia liigast/italianodest on siin rääkinud ainult premmklubi logodega vennad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Eika jutt oli hiinast. Itaaliast/Itaalia liigast/italianodest on siin rääkinud ainult premmklubi logodega vennad.
                                Iina, Itaalia, Ispaania- vahet pole...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X