320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2015/16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Millal De Bruyne terveks saab?
    Aprilli-Mai... ehk siis 2-4 voorus vast saab proovida terveks jääda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Sisuliselt City on hetkel päris korralikus allakäiguspiraalis. Viimased 4 mängu juba üsna mannetud. Rääkimata sellest, et võrreldes teiste hetke top4 klubidega on neil vähe keerulisemad mängud PLis ees ootamas. Selge see, et Pellegrini on juba nö maha kantud ja mingil määral on see ka mängijatele negatiivselt mõjunud. Samamoodi Pellegrinil endal enam sellist tahtmist kehakeelest just ei kiirga. Kuidagi on selline pohhuism läbivaks märksõnaks.

      Leicester kui just väga suurt põntsu täna enesekindlusele ei saanud, paneb tõenäoliselt hullu edasi. Ükski teine karikasari segamas ei ole, saavad rahulikult oma asja edasi ajada. Pooled järelejäänud mängudest on relegatsioonikandidaatidega Norwich/West Brom/Newcastle/Crystal Palace/Sunderland/Swansea.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Soton on päris heas hoos olnud viimasel ajal. Oleks lahe.
        Liverpooli ja ManU-sse ei usu eriti.
        Kui nüüd korraks mõelda Inglaste euroreitingu peale oleks CL-i esindus : Leicester, Totts, Arsenal, Soton päris hirmutav. Kogu austuse juures eelmainitute suhtes tuleks tõenäoliselt arvestada neljanda CL koha kaotusega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Kui nüüd korraks mõelda Inglaste euroreitingu peale oleks CL-i esindus : Leicester, Totts, Arsenal, Soton päris hirmutav. Kogu austuse juures eelmainitute suhtes tuleks tõenäoliselt arvestada neljanda CL koha kaotusega.
          Mis loogikaga sa sotoni sinna nimekirja said? Ning Arsenal on veel mängus sees, olgugi, et Barcelona vastaseks. Spurs viimati CL-is käis jõudis päris kaugele. Et vähem Igor Mangi palun.

          Kommentaar


            Kasutaja Mask spekuleeris, Sotoni võimaluste üle. Läksin spekulatsiooniga kaasa. Nuh pole vaja Igor olla, et eeldada, et sellest nelikust peale Arsenali teised liiga hästi hakkama ei saaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Kasutaja Mask spekuleeris, Sotoni võimaluste üle. Läksin spekulatsiooniga kaasa. Nuh pole vaja Igor olla, et eeldada, et sellest nelikust peale Arsenali teised liiga hästi hakkama ei saaks.
              Arvesta siis, et sel hooajal oli üks punane Manchesteri klubi ka CLis esindatud, kelle grupp pidi ülilebo olema.

              Kommentaar


                Praegu kui hooaja lõpuni on 12 vooru ja liigakohad pole selgunud ning suviseid üleminekuid pole toimunud ennustada kuidas keegi võiks järgmine hooaeg CL-is hakkama saada on next level Igor Mang.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  kui Man City nüüd täiesti katapulteeruks
                  Kuhu?

                  "Kapituleeruks" on ilmselt see sõna, mida otsisid.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kuhu?

                    "Kapituleeruks" on ilmselt see sõna, mida otsisid.
                    Esinelikust välja? Ma ei tea. Katapulteeruma ei sobi kasutada?

                    Kommentaar


                      Delfino ennustab vist hommikuse sita pealt. Mina ütleks, et Spurs on hetkel Inglismaal parim tiim. Kui jätkavad samamoodi ning tugevdavad end suvel, siis ei näe ühtegi põhjust, miks ei peaks CL'is hästi hakkama saama.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Delfino ennustab vist hommikuse sita pealt. Mina ütleks, et Spurs on hetkel Inglismaal parim tiim. Kui jätkavad samamoodi ning tugevdavad end suvel, siis ei näe ühtegi põhjust, miks ei peaks CL'is hästi hakkama saama.
                        Teine hooaeg on üllatusmansadel alati kõige raskem. Aga hetkel tundub Tottenham üks ohtlikemaid tõesti.

                        Kommentaar


                          Lester on "üllatusmansa". Tottenhami on selleks raske nimetada.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Lester on "üllatusmansa". Tottenhami on selleks raske nimetada.
                            No Lesterist võib karta, et järgmine aasta tuleb ääretult raske, ent järgmine aasta on ilmselt Chelsea tagasi. ManU ei saa igavesti boringfest olla ja Guardiolaga ManC on ka hirmuäratav. Ehk Tottenham peab ennast väga kokku võtma, et hoogu säilitada, mistõttu võib Euroopa olla expendable.

                            Kommentaar


                              Nuh just Mõnuagendi poolt väljatoodud põhjustel ma Tottenhami võimekusse Euroopas ei usugi. Põhimõtteliselt meenub Liverpool, kes oli ka kohati justkui "Inglismaa parim team" ja kui cli said siis...Siinkohal ei taha Tottenhami muidugi põhjuseta ette solvata. Vaevalt nad päris nii piinlikult esinevad.

                              Kommentaar


                                Olles Spursi kapifänn on see hooaeg olnud ikka üle ootuste hea. Kui nüüd suvel suudetaks parimatest meestest ja ka treenerist kinni hoida ja mingigi stabiilsus saavutada ei näe põhjust miks kuskil langus peaks tulema. Meeskonna tuum on noor ja väga ambitsioonikas ja kui staare ei müüda, siis võib ka stabiiline top 4 tulemas olla.
                                Samas Spursi Meistrite Liiga saagast on mul meeles eranditult 2 seika. Bale Itaalias ja Crouch Hispaanias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X