320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängjate üleminekud 2002/03

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

    http://www.soccernet.ee/news.php?id=3014


    Derby saab lõpuks ühest maailma mõttetumast mängijast lahti

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

      Originally posted by Epic


      http://www.soccernet.ee/news.php?id=3014


      Derby saab lõpuks ühest maailma mõttetumast mängijast lahti
      Kuule, lõpeta oma aadresside toppimine igale poole ära..iga siin foorumis tegutsev mees on seda uudist näinud ja kui pole, siis teda ei huvita ka...kui paned - siis mõtekat, mitte mingi sportneti või soccerneti teada-tuntud uudist...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

        ÄRA TÕMBLE NII PALJU

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

          Originally posted by Magpie


          Originally posted by Epic


          http://www.soccernet.ee/news.php?id=3014


          Derby saab lõpuks ühest maailma mõttetumast mängijast lahti
          Kuule, lõpeta oma aadresside toppimine igale poole ära..iga siin foorumis tegutsev mees on seda uudist näinud ja kui pole, siis teda ei huvita ka...kui paned - siis mõtekat, mitte mingi sportneti või soccerneti teada-tuntud uudist...
          Sa oled küll üldiselt viimane, kes peaks sellise asja kallal vinguma
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

            Ma tean, et selle kallal vinguma ei peaks...aga kui ma olen pannud, siis oma arust asja eest (või reklaamiks :P ) ja kindlasti sisukamaid linke kui herr Epic. Kirjutagu vähemalt midagi kommentaariks ja jagagu infot, mida inimesed ei tea...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

              ma ju panin midagi kommentaariks !

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                Originally posted by Magpie
                Jep...Aston Villasse oleks ta kohemaid läinud - mõtlemata...:P

                kusjuures täiesti õigustatud iroonia. paar hooaega tagasi, kui Fowler ei olnud Poolis enam esimene valik, siis üritas Villa teda osta, kuid Fowler polnud huvitatud. see oli siis kui Angeli ost oli mingil põhjusel kahtluse alla sattunud. pärast Fowleri eitavat vastust lükkas Pool Villa ametliku pakkumise tagasi.

                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                  Seda teemat ka uuendada vaja. Kes veel ei tea, siis Les Ferdinand, kunagine Inglise koondislane ja Newcastle mängumees on liitunud West Ham Unitediga, jättes selja taha Tottenhami, kus tal platsile suurt asja polnud. Arvatavasti jääb West Ham talle ka viimaseks klubiks.

                  Veel nii palju, et ikka on käimas võitlus Klebersoni pärast ja samuti mitteteadjatele teadmiseks, et mängijateturg on sulgumas 10 päeva pärast, nii et viimased ostud/jutud on aset leidmas nüüd ja mitte palju hiljem enam...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                    Originally posted by Magpie
                    Veel nii palju, et ikka on käimas võitlus Klebersoni pärast ja samuti mitteteadjatele teadmiseks, et mängijateturg on sulgumas 10 päeva pärast, nii et viimased ostud/jutud on aset leidmas nüüd ja mitte palju hiljem enam...
                    Lubage ma haigutan...
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                      Originally posted by mcnamara


                      Originally posted by Magpie
                      Veel nii palju, et ikka on käimas võitlus Klebersoni pärast ja samuti mitteteadjatele teadmiseks, et mängijateturg on sulgumas 10 päeva pärast, nii et viimased ostud/jutud on aset leidmas nüüd ja mitte palju hiljem enam...
                      Lubage ma haigutan...
                      Aga palun...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                        üleminekuid saab teha väääääääga kiiretsi nagu need toimusid viimase trasnfer-window sulgemise ajal, kui crespo läks interisse ja miski muu tont kuhugi mujale :P
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                          Jah, Leeds muudkui müüb ja müüb. Ja Guardian\'i väitel on põhjuseks see, et tulemused (eelkõige edu CL-s), mida krediitorid ootasid, jäid tulemata. Alloleva artikli väitel on päris tihti uusi mängijaid ostva Newcastle\'i võlad hetkel veelgi suuremad kui Leedsil. Seepärast peavad vist nende poolehoidjad lootma, et hetkel meeletut tõusu näitav tulemustekõver niipea langusele ei pöördu... http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,886098,00.html

                          Täna sulgub tranfer window. ManUtd, Arsenal ja Liverpool ei ole turul aktiivselt tegutsenud. Võib-olla on see hetkel õige tegu.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                            Ma ei usu millegipärast, et Newcastle võlad suuremad kui Leedsil on. Sir Bobby ei oleks nii rumal, et teades, et varsti lõpetab oma karjääri, tõmbab NUFCile vee peale sel koletul moel ja samuti ei usu ma seda, et kui Newcastle olekski suurtes võlgades, siis nad niisama oleksid nõus olnud Klebersoni ja Woodgate peale kulutama £15m, muidugi saab asi kriitilise pöörde, kui Newcastle heade tulemuste rivi äkitselt katkeb, aga pall nii ümmargune ka pole, et ühel päeval Inglismaa ühest parimast klubist keskpärane saab, seega ma ei usu, et Newcastles juhtub sama, mis Leedsiga, ehk olid Leedsi sponsorite ootused liiga kõrged...pagan võtaks, Newcastle sai selle eest, et nad Meistrite Liigasegi pääsesid £15m, ja mis saaks sponsoritele veel rohkem meelt määda olla, kui alguses üheks Meistrite Liiga nõrgeimaks klubiks peetud NUFCist sai tõeline sensatsioon, ma usun, et kui Newcastle jätkab isegi pooleldi nii hästi kui praegu, võivad nende sponsorid meeskonnaga igati rahul olla.

                            Ja veel, mida ma tõesti usun on see, et nüüd on Newcastlel täiuslik meeskond, osteti mees, keda vajati, mina arvan, et tegemist on täiesti Euroopa tippu kuuluvate meeskondadega võrreldava tiimiga...paneks siia siis üles Newcastle parima koosseisu:

                            ----------------------------Given---------------------------------

                            ---Hughes-------Woodgate--------Bramble--------Bernard----

                            ---Jenas---------Dyer----------------Speed---------Robert-----

                            -----------Bellamy----------------------------Shearer-----------

                            Jättes pingile maailma ühe hinnatuima treeneri Robsoni kõrvale veel suured tulevikulootused nagu:
                            Harper (ütleme nii, et suhteliselt võrdväärne Giveniga, suurepärane varuväravavaht)
                            Caldwell (kes tõesti minu arust selle hooaja üks suurimaid avastusi Newcastles)
                            Viana (järgmine Figo ja Rui Costa segu, kui ma kuskilt õieti kellegi kommentaari mäletan...)
                            Solano (ehk isegi avakoosseisus, aga Jenase hea vorm sel hooajal on tema jaoks liig)
                            Ameobi (ehk kunagi Inglismaa koondisse pürgiv Aafrika päritoluga Ameobi polegi nii palju silma paistnud, kui mees võimaline on, kuid samas on see igati arusaadav, sest väljakul viibib Inglismaa üks parimaid ründeliine Bellamy-Shearer)

                            --------

                            Muidugi oli see kõik kirjutatud Newcastle jaoks ülivõrdes, kuid julgen tõesti väita, et täites selle kaitseaugu, mis meil puudu oli, võime ennast tugevasti lugeda Inglise suurte kõrvale...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                              väga tore et sa tutvustasid meile newcastle\'i meeskonda aga teinud seda mujal ja sama kiiresti kui inglismaa keskpärasest klubist sai inglismaal esinelikusse kuuluv klubi võib ta keskpärasusse tagasi pöörduda ja ega newcastle ei saanud laksult miski 15 milli CLi pääsemisega vaid need rahad tulevad vaikselt teleülekannete ja kodumägnude pealt samuti igasuguse gemüüse ja tavaari pealt mida seoses CLis olemisega müüja saab
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                                Tänahommikuse seisuga 5 kõige kallimat ostu jaanuaris:
                                Robbie Fowler 6 milj. Leeds-ManCity
                                David Sommeil 3,5 milj. Bordeaux-ManCity
                                Matthew Upson 3 milj. Arsenal-Birmingham
                                Mart Poom 2,5 milj. Derby-Sunderland
                                Jamie Clapham 1,5 milj. Ipswich-Birmingham

                                Nii et midagi meeletut pole tehtud. Veel paari aasta eest oleks neid summasid nähes olnud kuulda naerupahvakuid. Uskumatult palju on mängijaid liikunud laenulepingute alusel.
                                Jonathan Woodgate\'i eest makstav 9 milj. tõuseb tabeli etteotsa, aga lõplikku kinnitust hetkel veel pole.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X