320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängjate üleminekud 2002/03

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

    Originally posted by Martin


    Originally posted by Newcastle


    Eraldi teemat ei avaks...muidu jälle kuri kaelas. Aga keda peate selle aasta õnnestuinumaks ostuks - vähemalt siiani?

    Omalt poolt annaks \"hääle\" Gilbertole...
    Miks, kas seetõttu, et Matchis hääletati ta esimeseks ning soovid koos nendega hiilata?
    Kui sa ütled, et su lemmikklubi on näiteks Barcelona, kas siis see on sellepärast, et Kluiverti poster oli Matchis?

    Ja muideks, igati nõustus Matchiga, nemad arvasid nii ja ka mina arvan nii...

    Martinile...

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

      Originally posted by Newcastle
      Kui sa ütled, et su lemmikklubi on näiteks Barcelona, kas siis see on sellepärast, et Kluiverti poster oli Matchis?

      Ja muideks, igati nõustus Matchiga, nemad arvasid nii ja ka mina arvan nii...

      Martinile...
      Esimesest lausest ei saa aru. Kuid mida ma olen sulle üritanud viiamsed paar päeva selgeks teha (seni pole õnnestunud,seega jätkan) on see, et kui sa midagi postitad, siis võiks seal juures olla ka mõte-tõestus-fakt-huvitav nüanns või lugu või midagi taolist.

      Lihtsalt ütlus, et \"Mina arvan, et parim on Silva.\" ei ole midagi väärt, sest sellest ei ole võimalik aru saada - MIKS - just tema. Mis teed Silva nii eriliseks see hooaeg? Foorumit ei loe ainult need, kes teavad liigat läbi ja lõhki. Seetõttu on hea, kui iga väite juures oleks ka tõestus ning läbu oleks ka seetõttu kohe vähe.

      Mulle näiteks on meeldinud Nicolas Anelka tagasitulek ning seda seetõttu, et tegemist on ühe mõnusama ründajaga üldse. Arsenali eest mängitud aegadel suutis ta esineda ka ilma selle ülbuseta, mille tõttu ta nüüd kuulus on. Vähemalt praegu tundub, et Keegan on suutnud temast küll maksimumi võtta ning kuigi 12 milli on suht suur summa, siis tasub meeles pidada, et Anelks on siiski veel 23 ning kui ta oma mängu taas leiab (mis PSG-s kaotsi läks), siis võib tast taas särama lüüa. Loomulikult aitab kaasa ka Keegani ründav stiil. Sellel hooajal siis seni vist kuus kotti, seega alustanud on ta ManC kohta täitsa normaalselt. Eks tulevad hooajad, kui ManC Premi jääb, näitavad, mis puust ta tegelikult siiski on.

      Nii lihtne see olekski.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

        Olgu, õigustan end siis...

        ...Gilberto on selle hooaja parim ost, sest:

        1) hinnaks tühine £4,5m
        2) poolkaitsja kohta mängib Gilberto üllatavalt hästi nii ründes, ega ka kaitses jää halbu sõnu talle öelda.
        3) Suurepärane paar - Henry-Gilberto, kui palju on need mehed löönud väravaid üksteise antud söötudest?
        4) kiireim värav MLis
        5) on muutnud oma mängu oluliselt Arsenali mängujoonist ja -käiku, kuna mängib väga ründava poolkaitsja kohta tihti isegi 3 ründajaga mängivas Arsenalis.
        6) on leitud suurepärane partner Vierale
        7) on suutnud tõestada, et kuulub maailma eliitpoolkaitsjate hulka, mida keegi enne hooaega poleks uskunud..

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

          Eks tulevad hooajad, kui ManC Premi jääb, näitavad, mis puust ta tegelikult siiski on.
          Sel juhul tahaks pigem näha, kas Nic suudab isikliku rekordi püstitada, viibides ühes klubis üle kahe hooaja järjest.

          Keegan on suutnud temast küll maksimumi võtta ning kuigi 12 milli on suht suur summa, siis tasub meeles pidada, et Anelks on siiski veel 23
          Mill sinna-tänna on tänepäeva rahamaailmas küll kaduv nähtus, kuid kas Anelka ostusumma mitte 13 miljonit ei olnud?

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'


            Ja muideks, igati nõustus Matchiga, nemad arvasid nii ja ka mina arvan nii...
            Kui sa oma maailmavalust üle tahad saada, siis Match on küll väga vale ajakiri, mida lugeda. Vahetevahel suudavad nad isegi mõne vaimukuse välja haududa, aga üldiselt on tegemist Pikri tasemega ajakirjaga, mis on üsnagi selgelt suunatud nooremale koolieale.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

              Originally posted by Newcastle
              Olgu, õigustan end siis...

              ...Gilberto on selle hooaja parim ost, sest:
              10 põhjust...
              Suurepärane, miks mitte alati nii! Kuigi kõigega ei nõustu, siis ühtset tõtt polegi ju olemaski. Keep it up!


              Originally posted by Udupasun
              Kui sa oma maailmavalust üle tahad saada, siis Match on küll väga vale ajakiri, mida lugeda. Vahetevahel suudavad nad isegi mõne vaimukuse välja haududa, aga üldiselt on tegemist Pikri tasemega ajakirjaga, mis on üsnagi selgelt suunatud nooremale koolieale.
              Kusjuures. Olles ise Matchi ja siis FourFourTwo tellija peab ütlema, et mulle nt. Match meeldib. Seda eelkõige seetõttu, et ma ei ootagi sealt teab mis tõsiselt võetavat sisu, vaid just korra nädalas sellist mõnusalt vaheldust.

              Võibolla isegi, et Inglismaa jalgpall läbi kõverpeegli. Tegemist on sellise easy readinguga, mis ei võta eriti aega ning ei vaeva ajusid.

              Samas tahaks siin kiirelt kiita 442-te. Vot see on ajakiri, mida mulle jätkub ilusti täpselt kuuks ajaks. Olen vahepeal ostnud ka World Soccerit, kuid viimane jääb ´minu jaoks kuidagi ikka tohutult lahjaks.

              Seega. Kui kellegi on piisavalt finantse, siis isiklikult soovitakse küll 4-4-2-te tellida. Nõudke endale kasvõi jõulukingiks, sest praegu on vist 50% soodukas kah või midagi toalist.

              Vot siis nii
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                Kuule Martin, matame õige sõjakirve maha....

                Ja kui sul on MSN või midagi taolist...siis meili mulle vähemalt Matchi ja selle 442 ajakirja aastatellimuse hinnad. OK?

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                  Originally posted by Newcastle


                  Kuule Martin, matame õige sõjakirve maha....

                  Ja kui sul on MSN või midagi taolist...siis meili mulle vähemalt Matchi ja selle 442 ajakirja aastatellimuse hinnad. OK?
                  lõpuks ka yks tasemel postitus teie omavahelises kemplemises. loodan, et newc. on targ(em)aks saanud ja andke talle rahu mingiks ajaks.

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                    oih krt, millise hirmsa vea ma olen teinud!!!! mitte s..... pole muutunud. palun kustutage eelmine postitus. <- luges teisi tänaseid newcastle\'i postitusi.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                      Originally posted by dakrazy


                      oih krt, millise hirmsa vea ma olen teinud!!!! mitte s..... pole muutunud. palun kustutage eelmine postitus. <- luges teisi tänaseid newcastle\'i postitusi.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                        Vabandage mind,härrased, kuid natuke temaatilist juttu oleks väga teretulnud...
                        Teen siis ise otsa lahti...Nimelt, on Blackburn Rovers sõlminud lepingu Türgi koondislase Hakan Sukuriga,mis kestab (vähemalt) hooaja lõpuni. Ei ole türklase eksirännud Itaalias talle kuulsust juurde toonud. Loodan, et uus klubis on tal kergem kohaneda ja mängurütmi leidmine on koos kaasmaalas(t)ega lihtsam.
                        Blackburni ründeliin aina täienab: suvel liitus Yorke, enne teda tuli Cole...Jap,eks neil mängumehi vaja,kuna Jansen pikemat aega outis...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                          Originally posted by tembuu


                          Vabandage mind,härrased, kuid natuke temaatilist juttu oleks väga teretulnud...
                          Teen siis ise otsa lahti...Nimelt, on Blackburn Rovers sõlminud lepingu Türgi koondislase Hakan Sukuriga,mis kestab (vähemalt) hooaja lõpuni. Ei ole türklase eksirännud Itaalias talle kuulsust juurde toonud. Loodan, et uus klubis on tal kergem kohaneda ja mängurütmi leidmine on koos kaasmaalas(t)ega lihtsam.
                          Blackburni ründeliin aina täienab: suvel liitus Yorke, enne teda tuli Cole...Jap,eks neil mängumehi vaja,kuna Jansen pikemat aega outis...
                          Jah, tõsi ta on...

                          Igatahes on Blackburni ründeliin, julgen öelda, üks ohtlikuimaid, kui mitte ohtlikuim Inglise Liigas...vanad/head Yorke/Cole + Sükür oma parimas vormis võivad tõesti midagi korda saata...sest tegelikult me kõik temae, milleks need kolm võimelised on..Süküril on edukas MM seljataga ja hoolimata oma vanusest võib teda ikkagi osavaks ja kiireks ründajaks lugeda...

                          Selle lepingu kohta arvan ma niimoodi, et ennustatavalt jääb see küll Süküri viimaseks klubiks, ent kaua ta seal mängib, on iseküsimus...kui peale hooaja lõppu lepingupikendust ei tule, siis vanameister arvatavasti ka tippspordist lahkub..

                          Veel üks asi, paistab, et Sükürile, kes on tegelikult alles 31- aastane, sobib Blackburn suurepäraselt viimaseks klubiks tema karjääris (ennustan karjääri lõppu \"nii varakult\", kuna Süküril on väga palju probleeme vigastustega), kuna töötab ta koos pikaajaliste sõprade ja endiste meeskonna kaaslaste ja treeneriga, kellega ta koos on mänginud Galatasaray aegadel...nendeks on meeskonna peatreener Souness, vv. Brad Friedel ja kaasmaallane Tugay...samuti töötasid siis Galatasarays abitreeneritena ka praegused Blackurni abitreenerid Phil Boersma ja Dean Saunders.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                            Krt, new. sa oled kiire vend, jõudsid oma sta ära koristada enne kui ma jaole jõudsin
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                              Selge, tean e tegin siukese vea...vaatsin ühte asja valesti...ja mis sa siis teinud oleksid huvitav...oleksin ta nagunii ju huljem ära muutnud...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                                Tahad teada või? OK

                                Jah, tõsi ta on...
                                Praegu on nii aga enne oli sul u selline tekst

                                Selle postituse oleks võinud teha üleminekuteemade alla.

                                Noh, oled nüüd rahul? Ma oleks selle niisama jätnud aga ei, pidid ikka surkima.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X