320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

    Originally posted by dennis10


    Dennis Bergkamp ja tema koletud küünarnukid, selles oled sa ju tunnustatud autoriteet.
    Nüüd valisid küll natuke vale päeva sellel teemal emotsionaalseks muutuda BERGKAMP FINED BY FA
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

      Liverpool siis ka välja lülitatud 0:2 jäid Celticule alla
      Celticu väravad lõid Alan Thompson karistuslöögist 45 min ja John Hartson 81 min.
      kahju lootsin, et kui Liverpool oleks Uefa Cupi ära võitnud ja ManU Meistrite Liiga siis oleks põnev Super Cup toimunud järgmise hooaja alguses.

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

        Originally posted by Jaan
        Noh, niikui paha tulemus tuleb, on pyssipeetritel kohe suu vett t2is?
        Mõtlesin mis ma mõtlesin selle kurja avalduse peale. Ikkagi jäi prevaleerima tunne, et vaid ühel kolmapäeval Meistrite Liigast välja kukkunud klubil oli ambitsioone jõudmaks kõrgemale, mistõttu oli väljalangemine ka sellele meeskonnale ning tema toetajatele mõningaseks pettumuseks. Tolle teise meeskonna mõned sõbrad paistavad olevat leidnud endale rõõmuallika kahjurõõmust. Aga on ju kodanik Jaan näidanud erakordset ignorantsust ja rumalust üles teemal Arsenal ka varem, nagu näiteks:

        4 kuud enne arsenali 10 punktilist liigavõitu (kaotamata muide hooaja jooksul ühtegi mängu võõral väljakul) kirjutas eelnimetatud kodanik ning pannes ausalt öeldes perspektiivi kõik tema järgnevad musttuhat postitust:

        Originally posted by Jaan
        Parim klubi, my a***! Oled kunagi kuulnud ytlust \"liigatabel ei valeta\". 38 m2ngu j2rgi selguvast tiitlist ilmaj22mist on kyll totakas karmav6la kaela ajada. Asi v2ga lihtne - Arsenal on ebastabiilne klubi, kes m2ngib kodust v2ljas suht sitasti (Euroopas eriti). V6rreldes Southamptoniga, n2iteks, kyllaltki h2sti, siiski, aga mitte piisavalt h2sti, et meistriks tulla.
        Originally posted by Jaan
        Teesklemise koha pealt on ainult kaks s6na - Ashley ja Cole.
        Loomulikult. Veel üks kord siin foorumis, kas ei tohi arvustada missivõistlusi (või mida iganes) see, kelle veetlus autoõnnetusega võrreldav on.

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

          Originally posted by SleepWalking


          Originally posted by Jaan
          Noh, niikui paha tulemus tuleb, on pyssipeetritel kohe suu vett t2is?
          Mõtlesin mis ma mõtlesin selle kurja avalduse peale. Ikkagi jäi prevaleerima tunne, et vaid ühel kolmapäeval Meistrite Liigast välja kukkunud klubil oli ambitsioone jõudmaks kõrgemale, mistõttu oli väljalangemine ka sellele meeskonnale ning tema toetajatele mõningaseks pettumuseks. Tolle teise meeskonna mõned sõbrad paistavad olevat leidnud endale rõõmuallika kahjurõõmust. Aga on ju kodanik Jaan näidanud erakordset ignorantsust ja rumalust üles teemal Arsenal ka varem, nagu näiteks:

          4 kuud enne arsenali 10 punktilist liigavõitu (kaotamata muide hooaja jooksul ühtegi mängu võõral väljakul) kirjutas eelnimetatud kodanik ning pannes ausalt öeldes perspektiivi kõik tema järgnevad musttuhat postitust:

          Originally posted by Jaan
          Parim klubi, my a***! Oled kunagi kuulnud ytlust \"liigatabel ei valeta\". 38 m2ngu j2rgi selguvast tiitlist ilmaj22mist on kyll totakas karmav6la kaela ajada. Asi v2ga lihtne - Arsenal on ebastabiilne klubi, kes m2ngib kodust v2ljas suht sitasti (Euroopas eriti). V6rreldes Southamptoniga, n2iteks, kyllaltki h2sti, siiski, aga mitte piisavalt h2sti, et meistriks tulla.
          Originally posted by Jaan
          Teesklemise koha pealt on ainult kaks s6na - Ashley ja Cole.
          Loomulikult. Veel üks kord siin foorumis, kas ei tohi arvustada missivõistlusi (või mida iganes) see, kelle veetlus autoõnnetusega võrreldav on.
          eelpoolalgatatud teema jätkuks ja kod.SleepWalkingù tunnustuseks , et nimetatud kodanik on ära teinud tohutu töö ja hoolsalt soccerneti arhiivides tuhninud ... eks erinevatel aegadel ole tehtud erinevaid postitusi ja pole sellest \"süüst\" puhas ka siinkirjutaja, küll aga ei saa ma jätta mainimata, et samavõrd kui mind kurvastas Newcastle väljajäämine , rõõmustas mind ka Arsenali väljajäämine, sest oleks ebaõiglane olnud kui nii s*** partii teinud võistkond oleks edasi pääsenud.
          Mõni terasem lugeja võib eelnenust teha kiire järelduse, et see mees nüüd küll kõiki inglise jalgpalliklubisid ei toeta. Järeldus on jummalast õige. Toetan ainult Newcastlet ja jälgin tähelepanelikult ainult nende tegemisi. Täiesti külmaks jätavad mind nii arsenal, manu, liverpool kui teised inglise võistkonnad, kuna leian et tulise toon`i fännina pole neile kaasaelamiseks mingisugustki õigustust. ... Küll aga naudin ma head inglise jalgpalli ja sõltumata sellest kes mängib. Arsenali puhul sellest kahjuks rääkida ei saa ... julgeme siis seda ka tunnistada
          299195

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

            Originally posted by INCE
            küll aga ei saa ma jätta mainimata, et samavõrd kui mind kurvastas Newcastle väljajäämine , rõõmustas mind ka Arsenali väljajäämine, sest oleks ebaõiglane olnud kui nii s*** partii teinud võistkond oleks edasi pääsenud.
            Originally posted by INCE
            Täiesti külmaks jätavad mind nii arsenal, manu, liverpool kui teised inglise võistkonnad, kuna leian et tulise toon`i fännina pole neile kaasaelamiseks mingisugustki õigustust. ...
            hmm,
            sinu esimene väide:
            arsenali väljalangemine rõõmustas samapalju kui newcastle väljalangemine kurvastas. st. meeskonnad tekitavad võrdseid, tõsi küll vastassuunalisi emotsioone.
            sinu teine väide: arsenal jätab täiesti külmaks.
            ainus järeldus siit: newcastle edu või kaotused jätavad sind täiesti külmaks.

            palju õnne!

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

              Originally posted by INCE
              Mõni terasem lugeja võib eelnenust teha kiire järelduse, et see mees nüüd küll kõiki inglise jalgpalliklubisid ei toeta. Järeldus on jummalast õige. Toetan ainult Newcastlet ja jälgin tähelepanelikult ainult nende tegemisi. Täiesti külmaks jätavad mind nii arsenal, manu, liverpool kui teised inglise võistkonnad, kuna leian et tulise toon`i fännina pole neile kaasaelamiseks mingisugustki õigustust.
              Arusaamatu vaatenurk minu jaoks (miks pole Newcastle\'i toetajal õigustust Arsenali poolt olla, kui too näiteks Valenciaga mängib?), aga tore, et seda vähemalt ise tunnistad.
              Mina olen veendunud Inglise jalgpalli toetaja ja iga klubi, kes eurosarjades mängib, on minu jaoks oma. Sellel õhtul, kui nad mõne Itaalia või Hispaania või mis riigi iganes klubiga rinda pistavad. Mis puutub Premier\'i, FA karika ja liigakarika mänge, siis seal on lood teisiti.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                Sorry, teen lollusi. Keegi võiks selle ära kustutada.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                  Originally posted by SleepWalking



                  Originally posted by INCE
                  Täiesti külmaks jätavad mind nii arsenal, manu, liverpool kui teised inglise võistkonnad, kuna leian et tulise toon`i fännina pole neile kaasaelamiseks mingisugustki õigustust. ...

                  sinu teine väide: arsenal jätab täiesti külmaks.
                  ainus järeldus siit: newcastle edu või kaotused jätavad sind täiesti külmaks.

                  palju õnne!
                  terase lugejana ei jäta sa loomulikult mitte ühtegi kirjavahemärki ka kontrollimata olen kindel, et sisu mõistsid sa samahästi kui mina ja moodsas keeles nimetatakse seda lihtsalt demagoogiaks, aga see selleks.
                  võiksin ju selle lause ümber sõnastada , et ta sulle korrektselt vastuvõetav oleks, aga see ei tee mind veel gunnersite toetajaks
                  299195

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                    Originally posted by mcnamara


                    Arusaamatu vaatenurk minu jaoks (miks pole Newcastle\'i toetajal õigustust Arsenali poolt olla, kui too näiteks Valenciaga mängib?), aga tore, et seda vähemalt ise tunnistad.
                    Mina olen veendunud Inglise jalgpalli toetaja ja iga klubi, kes eurosarjades mängib, on minu jaoks oma. Sellel õhtul, kui nad mõne Itaalia või Hispaania või mis riigi iganes klubiga rinda pistavad. Mis puutub Premier\'i, FA karika ja liigakarika mänge, siis seal on lood teisiti.
                    minu poolt siis küsimus , mille poolest erinevad Premier\'i, FA karika ja liigakarika mängud CL või UEFA mängudest? kas premieris mängiv arsenal on sitem kui CL-is mängiv? kui UEFA-s kohtuvad Liverpool ja Celtic (britid mõlemad) kumb siis väärib toetust ja miks?
                    299195

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                      Originally posted by INCE
                      minu poolt siis küsimus , mille poolest erinevad Premier\'i, FA karika ja liigakarika mängud CL või UEFA mängudest? kas premieris mängiv arsenal on sitem kui CL-is mängiv? kui UEFA-s kohtuvad Liverpool ja Celtic (britid mõlemad) kumb siis väärib toetust ja miks?
                      Mis mõttes, mille poolest erinevad? Ma ei saa absoluutselt aru. OK, kui sa toetad euromängudes põhimõtteliselt ainult ühte Inglise klubi ja oled kõigi teiste vastu, siis palun väga. Mina nii ei tee.
                      Vastust su teisele küsimusele tead sa ilmselt isegi. Kui Liverpool kohtub Euroopas mõne teise Briti klubiga, olen ma Liverpooli poolt. Ja siis?
                      Ja mida peab tähendama seal see miks? Et miks väärib toetust? Miks väärib toetust Real Madrid, kui ta ManU vastu mängib?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                        Originally posted by mcnamara




                        Mis mõttes, mille poolest erinevad? Ma ei saa absoluutselt aru. OK, kui sa toetad euromängudes põhimõtteliselt ainult ühte Inglise klubi ja oled kõigi teiste vastu, siis palun väga. Mina nii ei tee.
                        Vastust su teisele küsimusele tead sa ilmselt isegi. Kui Liverpool kohtub Euroopas mõne teise Briti klubiga, olen ma Liverpooli poolt. Ja siis?
                        Ja mida peab tähendama seal see miks? Et miks väärib toetust? Miks väärib toetust Real Madrid, kui ta ManU vastu mängib?
                        ma olen kindel , et sa said aru miks ma küsisin võrdlust erinevate sarjade kohta ja vastust tead sa sama hästi kui mina ... mingisugust vahet ei ole. Alati on olemas kaks võistkonda, kes üksteise vastu mängivad ja küsimus oli miks ma näiteks peaks toetama Arsenali Premieri mängus Liverpooli vastu , aga CL mängus Newcastle vastu mitte?
                        saab olla ainult ÜKS lemmik, vastasel korral pole mõtet endale rusikaga vastu rinda taguda ja kinnitada\" oi kui kõva fänn ma olen \"... tavaliselt sellised fännavad neid kes hetkel popid on!
                        299195

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                          Originally posted by INCE
                          saab olla ainult ÜKS lemmik, vastasel korral pole mõtet endale rusikaga vastu rinda taguda ja kinnitada\" oi kui kõva fänn ma olen \"... tavaliselt sellised fännavad neid kes hetkel popid on!
                          Sellist juttu ei ole mulle küll mõtet ajada. Ma ei hakka enam kordama, kui palju aastaid ma olen oma lemmikklubi toetanud, seda võid teistest teemadest lugeda.
                          Ja sa saad ju suurepäraselt aru, et ma ei räägi Inglise klubide omavahelistest mängudest Euroopas.
                          Ja üllatus-üllatus, on võimalik toetada Liverpooli, Inglise klubisid üldiselt, Inglise, Shoti, Walesi, Põhja-Iiri, Iiri koondist ja veel ka Eestit. Kui sa sellest aru ei suuda saada, siis on see sinu probleem. Kusjuures mind absoluutselt ei huvita, kas sa mind sel juhul \"õigeks ja kõvaks fänniks\" pead, või mitte.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                            Originally posted by mcnamara



                            Ja sa saad ju suurepäraselt aru, et ma ei räägi Inglise klubide omavahelistest mängudest Euroopas.
                            Kusjuures mind absoluutselt ei huvita, kas sa mind sel juhul \"õigeks ja kõvaks fänniks\" pead, või mitte.
                            ... aga mida sa räägid inglise klubide omavahelise kohtumise korral euroopa sarjades, või on selline variant absoluutselt välistatud

                            kusjuures on mul täiesti ükskõik keda ja kui kaua sa toetad, minu jaoks on oluline , et ma tean keda mina toetan, that`s it! ja seda ma oma eelnevates postitustes endaarust ka piisavalt selgelt väljendasin
                            299195

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                              Originally posted by INCE
                              ... aga mida sa räägid inglise klubide omavahelise kohtumise korral euroopa sarjades, või on selline variant absoluutselt välistatud

                              kusjuures on mul täiesti ükskõik keda ja kui kaua sa toetad, minu jaoks on oluline , et ma tean keda mina toetan, that`s it! ja seda ma oma eelnevates postitustes endaarust ka piisavalt selgelt väljendasin
                              1. Jalgpallis mingi meeskonna toetamine on tunnetuse küsimus. Kui eurosarjas kohtuvad omavahel Newcastle ja Arsenal, võin toetada nii ühte kui teist. Täpselt nagu Inglise liigaski. Täpselt nagu sa ütlesid, vahet ei ole. Kui mängivad Newcastle ja Inter, siis toetan Newcastle\'it. Küsimusel miks ei ole minu jaoks mõtet. Seda ei saa ratsionaalselt seletada. Minu lemmikklubi toetan ma alati, mängigu nad kellega tahes. Jäi midagi arusaamatuks?

                              2. Mul on samuti täiesti ükskõik keda sina toetad ja seda, keda mina toetan, tean ma ka täpselt.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                                Kylvad tuult, l6ikad tormi, unimyts. Kuna sa aru ei saanud, siis ytlen, et minu eelmine avaldus, oli suunatud p6hjendamatu p-ssesaatmise vastu. Arhiivis ma aga tuhnida ei viitsinud, sest tean ju, et sinu suust tuleb ainult puhas kuld. Cole\'st niipalju, et ei pea jah miss olema, et zhyriis olla, kuid ausust peaks j2tkuma ka enda, mitte ainult teiste suhtes.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X