320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2021-22 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
    Grealish - kõige suurem läbikukkumine!
    Enamuselt sinu listis olevatest, ei oodatud nkn üle 4-5 värava max.
    Rice (West Ham) - 33m, 1 värav, 4 söötu! Tema eest tahetakse 100+ mill… Grealish 2.0?




    Rice mängib täiesti teist positsiooni. List koosneb külmast statistikast. 2 värava mehed on nii ja naa, aga absoluutselt kõik need, kellelt on üks või null, ikka midagi nagu rohkem oodataks?

    Kommentaar


      Jah, muidugi võiks rohkem skoorida! Kui lambivend korralikult minuteid saab siis ikka võiks mõni värav tulla!
      Mõni kindlasti oli pettumus ja ei vedanud välja…
      siiski enamus suht lambi vennad seal nimekirjas!

      Van De Beek korralik pettumus! Toodi suurte ootustega…
      Jargmisel hooajal saavad vanad sõbrad Ajaxist kokku ja tüüp istutab Fernandesi pingile!

      Kommentaar


        Ma pole sugugi kindel, et vDB eriliste ootustega toodi.. pigem paistis selle moodi, et keegi oleks vaja igaks juhuks varuks tuua, kui ManU keskväljal vigastused tekivad. Aga siis vaadati, et varurehv ei sobi kuidagi veljele.

        Kommentaar


          Jumala savi kes võidab, elagu releka battle!

          Kommentaar


            mõlemas tabeliotsas on ikka parajalt põnevust
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Nõus, tuleb kift lõppvaatlus.

              Kommentaar


                Momentide tekitajate stats.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Grealishi esimene hooaeg polegi nii läbi kukkunud?

                  Kommentaar


                    Parima noormängija auhinna võitis Foden. Ilmselgelt olid valijateks täiesti asjatundmatud kodanikud, sest igati normaalne ja eelkõige AUS valik oleks olnud Mason Mount.

                    Kommentaar


                      Manchester City midfielder Kevin De Bruyne has been voted the Premier League's Player of the Season.
                      De Bruyne has enjoyed his most productive Premier League campaign, scoring 15 goals and providing seven assists.

                      ​​​​​​Mitte et mul midagi selle vastu oleks, et KDB selle auhinna sai, aga ajakirjaniku statistika põhjendusest ei saa ma aru. Ntx Salahil on need numbrid 22 ja 13 ehk nagu parem või nii.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Manchester City midfielder Kevin De Bruyne has been voted the Premier League's Player of the Season.
                        De Bruyne has enjoyed his most productive Premier League campaign, scoring 15 goals and providing seven assists.

                        ​​​​​​Mitte et mul midagi selle vastu oleks, et KDB selle auhinna sai, aga ajakirjaniku statistika põhjendusest ei saa ma aru. Ntx Salahil on need numbrid 22 ja 13 ehk nagu parem või nii.
                        Päris karm ebaõiglus ikka. Lähtuti jälle sellest, et eelistada tuleks tiitli võitnud(ilmselt) võistkonna mängijaid.

                        Kommentaar


                          KDB põmmutas otsustaval hetkel neli, Salah null. Päris suur vahe.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ma ei saa selle otsustava hetke teemast aru. Demagoogiat kasutades võib küsida mis on otsustav värav. Salahi värav city vastu (2-1) oli ju otsutav kuni hetkeni mil kaitsjad failisid või KDB meisterlikus pääses esile. Filosoofia, ei pea vastama aga võib arutleda.
                            ​​​​​

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Ma ei saa selle otsustava hetke teemast aru. Demagoogiat kasutades võib küsida mis on otsustav värav. Salahi värav city vastu (2-1) oli ju otsutav kuni hetkeni mil kaitsjad failisid või KDB meisterlikus pääses esile. Filosoofia, ei pea vastama aga võib arutleda.
                              ​​​​​
                              Absoluutselt. Kui KdB teinuks mõlemas mängus kübara ja ülejäänud hooajal poleks mitte midagi statistikas juurde saanud, siis oleks sama point või? Muidugi mitte.

                              Kommentaar


                                Elus on ikka tähtis enda üle nalja visata ja kaasa naerda. Chelsea koha ja Norwichi exiti panin täppi isegi. Ülejäänut on raske kommenteerida...

                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                1. Manu- Maguire&Varane panevad kõik lukku ja ise löövad ka kahepeale 8+ väravat. Pogba läheb jaanuaris minema. Martial on parem kui eelmine aasta (latt pole väga kõrgel).
                                2. ManCity- Kaitse seekord ei tassi. Gräälish avastab end pingilt.
                                3. Chelsea- CLi pohmakas. Lukaku lööb Manu vastu, tähistab ja saab Instagrammis rassi sõimu.
                                4. Ma ei oska kedagi panna siia.
                                5. Liverpool- Klopp saab tala. Jaanuaris lüüakse 1 värav ja saadakse 1 punkt.
                                6. Leicester- Vardy on vana ja lööb 5 väravat see hooaeg.
                                7. Spurs- Son teeb üksi nii palju kui jõuab.
                                8. Arsenal- Arteta saab kinga.
                                9. Aston Villa- võib ka kõrgemal olla.
                                10. Everton.
                                ...
                                18. Norwich- ei kuulu siia.
                                19. Brentford- no ei.
                                20. Brighton- kõik läheb perse.

                                Väravakuningas: Rom.
                                Parim mängija: Maguire (tra mida ma kirjutasin siia nüüd).
                                Suurim pettumus: Greaaealish.
                                Suve parim ost: Rom.
                                Viletsaim ost: Sancho ei teeni kohe oma raha välja.
                                Parim treener: OGS
                                Esimesena saab tala: Arteta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X