320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2021-22 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Kas on olnud sellist treenerite vahetustega hooaega? 11 mänguga on juba 5 peatreenerit vahetunud
    94/95 oli 13

    kui samas tempos jätkata, võib viimaste hooaegade rekordi kordus 10-11 ära tulla küll
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuskilt Livescore'i (??) podcastis oli lahe mõtteharjutus. Et kas suuremad klubid hakkavad nüüd poolmuidu Burnleyle ja Norwichile mängijaid laenuks andma, et Newcastle ikka viimase kolme seas lõpetaks.
      Miks nad seda poolmuidu tegema peaksid kui Saudi United suudab nii ehk naa kõik kinni taguda? Pigem just hea võimalus mingite Premieri kesktaseme mängijate eest head raha küsida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
        Miks nad seda poolmuidu tegema peaksid kui Saudi United suudab nii ehk naa kõik kinni taguda? Pigem just hea võimalus mingite Premieri kesktaseme mängijate eest head raha küsida.
        Laenuks, noh. Et las Saudid ostavad, aga ostku need divarisse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuskilt Livescore'i (??) podcastis oli lahe mõtteharjutus. Et kas suuremad klubid hakkavad nüüd poolmuidu Burnleyle ja Norwichile mängijaid laenuks andma, et Newcastle ikka viimase kolme seas lõpetaks.
          Palju parem mõte oleks ju neile omad kaikad ropu raha eest müüa... et noh, Spursist näiteks 50 miljoniga Alli ja 35 miljoniga Winks sinna (sorry, teiste klubide osas ei oska nii täpselt sihitud näiteid tuua hetkel) - mõlemad kunagi Inglise koondises mänginud ja puha. Ostetakse kallilt ja kauplevad endale head palgad. See hakkab tulevikus selgelt arengut takistama.

          Aga üldiselt lugesin mõne päeva jagu BBC transfer gossip'eid ja pigem seostataksegi Newcastle'it ju "vigaste pruutidega" ... ehk juba aastaid keskpärane olnud ja jonniva Coutinhoga, pidevalt katki oleva Dembelega Barcast, igikestvalt katki oleva Jones'iga ManUst. Juves üleliigne olev Ramsey jne jne.

          Kui sellest miskigi tõele vastab siis on nad lähiaastateks endale ise juba silmuse kõrile pannud, kolmekordse turuhinnaga neile saasta tarnida - see aitaks ju seda veidi rohkem kinni vedada.

          Kommentaar


            Tundub, et Omicron league.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Premmita on elu nii lamp ikka.
              Ja ma ei kavatsegi mingit Bundesligat vaatama hakata.

              Kommentaar


                Kui sul juba täna jäävad ära üle poolte mängudest, siis kas mõistlikum poleks teha ca kaks nädalat pausi?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Esmasp on mingi koosolek, Prem üksi ei taha pausi, kui alumised liigad koos saaks ühele joonele siis võibolla - aga kuidas nad saaks kõik need mängud ära mahutada fuck knows.

                  Kommentaar


                    Palju koroonahaigeid olema peab, et mäng ära jääks? Või see praegult meeskonna otsustada?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Palju koroonahaigeid olema peab, et mäng ära jääks? Või see praegult meeskonna otsustada?
                      See ei olegi nii määrav, mis hetkel täiega pekkis, et vaktsineerimata mängijad peavad jääma 10 päevaks isolatsiooni ja Inglismaal on fucking palju vaktsineerimata mängumehi.

                      Näiteks Serie A-s on 98% vaktsineeritud.

                      The Premier League and UK government urge footballers to get vaccinated against Covid-19 as a number of fixtures this weekend are postponed because of outbreaks of the virus at clubs.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kui sul juba täna jäävad ära üle poolte mängudest, siis kas mõistlikum poleks teha ca kaks nädalat pausi?
                        Kas neid ära jäämisi oleks saanud vältida?

                        Kommentaar


                          Pole õrna aimugi. Kui sul lihtsalt suurem osa mänge juba jääb ära ning mujalgi tõmmatakse kässar peale, siis... pigem seista, kui rabeleda.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ilmselgelt raha mängib, boxing day ka tulemas.

                            Kommentaar


                              Lollakad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Pole õrna aimugi. Kui sul lihtsalt suurem osa mänge juba jääb ära ning mujalgi tõmmatakse kässar peale, siis... pigem seista, kui rabeleda.
                                Ma arvaks, et pigem ikka neid mänge mängitada mida vähegi saab. Muidu poleks praegu midagi teha kodus. See nv Euroopas mängivad tiimid (va Manu) saavad mängida, nendel on eriti hull mängude edasi lükkamine.
                                Seda ma tõesti ei tea kuidas Spurs need mängud järgi teeb. Äkki karistuseks peavad Konverentsi Liigas ka edasi saama ja hakkavad 4 mängu nädalas pidama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X