320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas präänik Vaata postitust
    Esimene poolaeg Wolvesiga siis läbi ja 0:1 seisuks... Väga see seis pabistama ei pane, sest viimaseid mänge vaadates on Spursile omane jääda esimese poolaja algul kaotusseisu ja teisel sellest välja rabeleda. Küll Harry peapesu teeb...
    Sõnad tagasi... Pisarad.
    Ilus oli näha Modricit ja Gio'd taas mängus... Kuid muserdav oli näha, et nad midagi suurt korda ei suutnud saata. Modric veel tegi okeima mängu, aga Dos Santos oli küll vägagi tagasihoidlik.

    Kommentaar


      Hundid panid ka ploomid taha, top nelja materjal indeed.

      Kommentaar


        velts, kui aega leiad, vasta mu privale.
        Supplies!

        Kommentaar


          Mingist perverssest huvist vaatasin ma nii laupäevast kui eilset Tottsi mängu. Sats nagu üks tuntud R. L. Stevensoni karakter - ühel päeval mängitakse samasuguse entukaga, nagu abituriendineiud rahvastepalli; teisel ei anta vastasele aega hingegi tõmmata, rünnakutel on sisu ja ideed. Kui Kranjcar terve püsib ja mänge saab, siis on ikka loom küll.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Tottenham boss Harry Redknapp says he will "severely" punish the Spurs players that flew to Dublin for a secret Christmas party last week.

            Redknapp had banned celebrations and did not know most of his squad went to Ireland four days before their 1-0 home defeat by Wolves on 12 December.

            "It's being dealt with internally," Redknapp told BBC Radio 5 live.

            "We will get Saturday's game [against Blackburn] out of the way and then, believe you me, it will be sorted out."

            Earlier this month, Redknapp ordered his players not to organise a party, saying they should remain focused on their bid to finish in the top four of the Premier League and qualify for the Champions League.

            "I didn't know anything about the trip at all," added Redknapp.

            "But it happens at every football club, unfortunately, and every year, at whichever club you want to name, everybody has had problems with it. It will be dealt with, severely."
            ise ka loll, kes sul käskis seda Robbie Keane'i tagasi osta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Harry on lihtsalt pahane, et teda peole ei kutsutud. Simpel.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Kutsumata jätmine on üks asi, valetamine teine

                Algselt postitas Arry
                Wednesday was their day off and Robbie [Keane] told me they were going to Ireland to play golf. I had no problem with that
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Ja me oleme 8 punkti lihtsalt ära kinkinud... Top of the league motherfuckers...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Defoelt võimas soolovärav Hammersite võrku. Musternäide situatsiooni lõpunimängimisest. Väike sammuke Lõuna-Aafrikale lähemale.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Niipalju kui ma Spursi mänge olen jälginud, on kommentaatorite lemmikväljend "and Huddlestone to drive it!!!!". Huddlestone on hea mulje jätnud, võib ka äkki Barry asemel suvel Aafrikasse sõita?

                      Kommentaar


                        üldiselt masendav ülekaal oli Spursil see mäng ning Defoe värav oli ka korralik, jah.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elevant Vaata postitust
                          Niipalju kui ma Spursi mänge olen jälginud, on kommentaatorite lemmikväljend "and Huddlestone to drive it!!!!". Huddlestone on hea mulje jätnud, võib ka äkki Barry asemel suvel Aafrikasse sõita?
                          barryt ei jäeta eales koondisest välja

                          Kommentaar


                            Tsipa uudiseid ka. Lennon katki paariks nädalaks (ptüi-ptüi), mõneks ajaks on seega edasi lükatud ka "mida teha Krancjariga kui Modric on nüüd terve"-dilemma.

                            Aafrika karikas läheb poolvalutult mööda, kuna Bassongi millegi pärast Kamerun ei tahtnud. Seega on ainukeseks kaotuseks Assossossot-Ekotototko ja Bale peab meheks saama.

                            FA karikas võeti mikihiire karika freskost õppust ja jobusid väljakule ei pandud. Tulemuseks 4:0 võit ja edasipääs 5ndasse vooru. Mingi karika võiks see aasta ikkagi võita, Premiershipiga läheb raskeks, ju siis tuleb see FA võtta.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              unista edasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                FA karikas võeti mikihiire karika freskost õppust
                                Eh, eh? Maalisite midagi kohupiimavärvidega seinale?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X