320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Congrats, mehed! Pole midagi öelda, super hooaja on teie mehed teinud. Ausalt öeldes oli ka aeg, et sealt kümnenda koha juurest esimese nelja sekka tulla. Väga rahul, et just Spurs selle koha sai.

    Kommentaar


      Algselt postitas maggio Vaata postitust
      Väga rahul, et just Spurs selle koha sai.
      Tuleb eelkõnelejaga nõustuda. Pikale Peetrile pikk pai.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        polee pahaa. aasta pärast barcelonaga finaalis näeme.

        ühtlasi müüa ½ kapitäit tottenham hotspur fc fännikraami.
        mina ei tea midagi aga haldur pangast helistas ja ütles, et ask/bid olevat praegu tipus.

        lol, 100's postitus alates aastast 2001 !

        Kommentaar


          Peeeeeeeeeeeter - kas robottants ikka tuli ära ?
          Congrats igatahes !

          Kommentaar



            Jamad olete.

            aga noh, igaljuhul õnnitlused ka minu poolt..
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Nii suured laristajad nad loomulikult ei ole, aga ometigi kulutavad nad ambitsioonikale klubile omaselt väga palju.
              06-07 -22.350.000 €
              07-08 -72.750.000 €
              08-09 -60.550.000 €
              09-10 -10.500.000 €

              Võrdluseks Man C viimased 4 hooaega
              06-07 -2.350.000 €
              07-08 -54.650.000 €
              08-09 -130.725.000 €
              09-10 -118.950.000 €

              Üldiselt tuleb tõdeda, et paljud Premier League'i klubid, kes armastavad toonitada, et raha eriti pole, nt Aston Villa või Everton, kulutavad ometigi pahatihti märkimisväärseid summasid, mis nii mõnegi tuntud välisliiga hiiu häbisse jätaks, aga see on juba off-topic.
              Siis võiks kõrvale tuua juba ka mängijate müügist saadud tulu ja vaadata, milliseks kujuneb vahe. Totts sai Berbatovi ja Keane'i müügist päris hea nutsu, City osas ühtegi nime hetkel pähe ei tule.

              Kommentaar


                Tegelikult see "-" tähendabki seda, et need arvud näitavad miinusesse jäämist transferidest. Minu viga, et selgemalt ei kirjutanud.

                Kommentaar


                  jesss hea et totenham sai meistrite liigas nad mu lemmikklubi koos arsenaliga!
                  arsenal 4ever!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas C.Tevez32 Vaata postitust
                    jesss hea et totenham sai meistrite liigas nad mu lemmikklubi koos arsenaliga!
                    Velts, unustasid peale eilset oma parooli ära või?
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      mis velts ma pole mingi krdi velts käi pekki
                      arsenal 4ever!

                      Kommentaar


                        see on sleep
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          ma kartsingi, et lodev süntaks reedab mu.

                          Kommentaar


                            The Club is delighted to announce that Gareth Bale has signed a new four-year contract which runs until 2014.

                            The Wales international joined the Club as a 17-year-old from Southampton in May, 2007 and has gone on to make 75 appearances in our colours, scoring five goals.

                            The 20-year-old's electrifying displays on the left flank have impressed many this season including our One Hotspur Members and International Supporters Clubs who both voted him their Young Player of the Season.

                            Winning goals against Arsenal and Chelsea last month also contributed to Gareth being named Barclays Player of the Month for April.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              gareth bale on hea mängija mulle ta täiega meeldib! ja ma pole mingi sleep või velts või keegi muu jätke järgi!
                              arsenal 4ever!

                              Kommentaar


                                lolwut @ Bentley

                                Kommentaar

                                Working...
                                X