320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Vahepeal tundus, et Crouchy hakkab vaikselt aru saama, kuidas jalaga ka väravaid lüüa, aga kahjuks tundub, et see rong on läinud. Sellel hooajal liigas siis 14 mängu ja ... paluks trummipõrinat... üks värav.
    Aga see-eest kuus resultatiivset söötu, millega on ta liigas kaheksandal kohal...

    Kommentaar


      No las tal olla need resultatiivsed söödud. Tubli muidugi, aga ründaja võiks ikka osata väravaid ka lüüa või nii.

      Aga see pole praegu peamine teema. Täna tuli Spursi kodulehel välja uudis, et on saadud kokkulepele Evertoni ja Lõuna-Aafrika Vabariigi koondislase, Steven Pienaariga. Spekulatsioonid tiirlesid juba suvel aga nüüd sai see diil tehtud siis lõpuks.
      Mis arvate sellest ? Kelle ta põhikoosseisust välja võiks lüüa ? Ja lisaks võiks tema tulek vihjata Kranjari lahkumisele, tema klassiga mees ei tohiks ainult pingil istuda minumeelest. Ja kuna Harry temale mänguaega ei leia, siis oleks mõtekas edasi liikuda.

      Kommentaar


        Harry võiks vaadata ründajaid ka juurde.. pole ühtegi stabiilset ründajat meil.

        Kommentaar


          Crouch ruulib ju küll seal ees. Jagab söötu ja värki.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            No las tal olla need resultatiivsed söödud. Tubli muidugi, aga ründaja võiks ikka osata väravaid ka lüüa või nii.
            Amm... mille poolest on resultatiivne sööt väravast kehvem? Oskad sa mulle seletada?

            Kommentaar


              te võiksite ründesse näiteks adebayori osta
              LATICS FOREVER!

              Kommentaar


                oleks ma goalpunktcom'i püstolreporter, hakkaksin pienaari tulekust tingituna kirjutama lugu "...kuidas bale'i suvine klubist lahkumine enam utoopia pole", eriti juhul kui nikot ka maha ei müüda. a õnneks ma ei ole.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  * Tottenham have conceded a goal every 135 minutes with Michael Dawson in the team this season. Without him, they concede every 62 minutes.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas laas Vaata postitust
                    Amm... mille poolest on resultatiivne sööt väravast kehvem? Oskad sa mulle seletada?
                    No kui Sa ei tahagi minu mõttest aru saada, siis võid oma rida edasi ajada, mis ma ikka seletan. Aga seletamata ka ikka jätta ei saa .
                    Ma mõtlen seda, et see söötude jagamine on positiivne, aga vaatamata sellele peaks ründaja ka ise suutma väga head võimalused väravaks realiseerida (nagu ManU vastu mängus see olukord kui ta tagapostis avanes) !

                    Aga see Dawsoni fakt on küll huvitav. Tegemist on muidugi väga vajaliku mängijaga aga ei oleks uskunud, et see vahe nii suur on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      No kui Sa ei tahagi minu mõttest aru saada, siis võid oma rida edasi ajada, mis ma ikka seletan. Aga seletamata ka ikka jätta ei saa .
                      Ma mõtlen seda, et see söötude jagamine on positiivne, aga vaatamata sellele peaks ründaja ka ise suutma väga head võimalused väravaks realiseerida (nagu ManU vastu mängus see olukord kui ta tagapostis avanes) !
                      Aga ikkagi, mille poolest siis on resultatiivne sööt väravast kehvem? Su seletuses pole ju sõnagi sellest... Sinu algne etteheide Crouchi suhtes oli ju see, et ta on vaid ühe värava löönud. Ma tõin välja, et ta on samas siiski hulgaliselt resultatiivseid sööte jaganud. Ja üks resultatiivne sööt on ju täpselt sama tulemuslik kui värava löömine. Seejärel sa andsid mõista, et söödud ei ole üldse nii olulised kui väravad. Ja see ongi see, millele ma siin tähelepanu juhin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas laas Vaata postitust
                        Aga ikkagi, mille poolest siis on resultatiivne sööt väravast kehvem? Su seletuses pole ju sõnagi sellest... Sinu algne etteheide Crouchi suhtes oli ju see, et ta on vaid ühe värava löönud. Ma tõin välja, et ta on samas siiski hulgaliselt resultatiivseid sööte jaganud. Ja üks resultatiivne sööt on ju täpselt sama tulemuslik kui värava löömine. Seejärel sa andsid mõista, et söödud ei ole üldse nii olulised kui väravad. Ja see ongi see, millele ma siin tähelepanu juhin.
                        Ja kus täpselt ma mõista andsin, et söödud on vähemtähtsad kui väravad ?
                        Ma kirjutasin, et väga tubli, et sööte on andnud, aga samas peaks ka 100% võimalused suutma ära kasutada. Olgu, kui väga tubli tähendab seda et ma res. sööte ei väärtusta, siis ma võin öelda et ta on super-hüper-mega-kosmilselt-geniaalne-maailma-parim-söödujagaja-ja-üldse-fenomenaalselt-geniaalne-söödumasin. Sa võid seletada mis tahad, aga tegelikult saad ju aru küll mida ma mõtlen ja samamoodi saan aru mida Sa üritad seletada .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Ja kus täpselt ma mõista andsin, et söödud on vähemtähtsad kui väravad ?
                          Näiteks sa kirjutasid: "No las tal olla need resultatiivsed söödud. Tubli muidugi, aga ründaja võiks ikka osata väravaid ka lüüa või nii." Kui see ei ole mõistaandmine, siis ma ei tea... Aga ok, ma ei nori rohkem.

                          Kommentaar


                            mis te spursi fännid siis arvate, kas bale jääb siis spursi hooaja lõpus? isiklikult arvan, et lahkub kindlalt.
                            ma isiklikult loodan, et liitub wiganiga, aga noh see on kahjuks pisut ebatõenäoline.
                            LATICS FOREVER!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                              mis te spursi fännid siis arvate, kas bale jääb siis spursi hooaja lõpus? isiklikult arvan, et lahkub kindlalt.
                              ma isiklikult loodan, et liitub wiganiga, aga noh see on kahjuks pisut ebatõenäoline.
                              mina isiklikult arvan, et ostetakse mõni huvitav mängumees juurde ja me muutume järjest tugevamaks. Nii, et Bale ei lähe kuskile - kui muidugi meeletut rutsi välja ei käida!

                              Kommentaar


                                Spekulatsioonid, spekulatsioonid, mõttetud spekulatsioonid. Bale on umbes 50 intervjuus maininud, et ta on Tottenhamis õnnelik ja ta saab siin korralikult mänguaega ja muu teda väga ei huvita. Punkt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X