320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yehaaaaaaaaa võit võõrsil !
    Väga tore oli vaadata, et Spurs suudab ka mitte parimas koosseisus suure nimega vastasele koha kätte näidata ! Bale polnud ju üldse ja VdV ja Modric mängisid kahepeale kokku 90 min. Mingitel hetkedel sai ka Milan surve peale, aga õnneks suutis Gomes oma absoluutselt maailmaklassi tõrjetega oma puuri puhtana hoida. Kui ma nägin, et Woodgate sisse tuleb, siis see pani ausaltöeldes muretsema küll. Lausa 15 kuud ilma esindusvõistkonna eest mängimata ja sellises seisus sisse tulla. Õnneks sai hakkama. Spurs tegi üldiselt väga ilusa mängu. Värav oli eht Lennonilik, väga hästi kasutas oma kiiruse ära, sai kaitsjast mööda ja lükkas palli Crouchi jala peale. Corluka vigastusest on küll kahju, alles ta sai oma koha paremkaitses tagasi, loodame et väga pikalt väljas ei pea olema.

    Aga kui nüüd teisest poolest rääkida, siis Milani mäng oli äärmiselt ebasümpaatne. Kõigepealt Flamini räige viga, see oleks olnud kindel punane, siis oli vaja Yepesil Gomesiga tõmblema minna ja kõige krooniks oli muidugi Gattuso, kes terve teise poolaja käitus nagu tõeline M*NN ! Täiesti mõistmatu kuidas ta pääses sellest, et kõigepealt põkkis Crouchiga, siis protesteeris kohtuniku otsuse peale ja siis ründas lausa kahel korral Spursi ametnikku. Aga no õnneks järgmisest mängust jääb ta kollastega eemale. Üks värdjas vähem väljakul.

    Kommentaar


      Normaalne, enne igat Meistrite Liiga mängu on jutud kuidas Spursil puur täis taotakse ja edasi ei pääseta, aga Tottenham jätkab üllatamist. Kodus veel Bale ka meeskonda ja edasipääs tagatud.

      Kommentaar


        Kohe näha, et Pirlo on Milanis ikka jube tähtis kuju. Raske näha neid ilma temata edasi saamas siit paarist.

        Kommentaar


          Very, very nice Spurs, impressive!! Esimese 20 minuti järel eeldasin, et siit midagi head tuleb Spursile, viik või võit. Väga eneskindlalt mängitud võõrsil, Harry mängueelne jutt viidi platsil täide. Flaminil vedas ikka roppumoodi. Ibra push jäi õnneks kohtunikule silma mängu lõpus, oleks natuke ülekohtune olnud Milani viigivärav ka üldist mängukäiku arvestades. Arvatavasti on Robinho ka korduskohtumises platsil, lootkem, et kui ta jalakesed taaskord britanniat puutuvad, siis minevik pole teda maha jätnud seal mandril. Olge te esimese poole poolt õnnitletud igatahes!
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Tuju teeb kohe rõõmsaks , kui ainuke tõeline vutiklubi Inglismaalt näitab nii nauditavat mängu ja häbistab vihavaenlaseid.
            Aga selle Gattuso sõimamisega tõmmake kohe 3 nooti alla. Croutch tegi talle ikka väga m-nne ja ebasportlike lükkeid, mida kohtunik ei vilistanud või ei näinud ja selline ebavõrdsus ajab temperamentse Gattuso kindlasti käima, niiet ühed patused mõlemad ja STFU ja tänu temale oli mäng ka palju erilisemalt huvitav!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Tuju teeb kohe rõõmsaks , kui ainuke tõeline vutiklubi Inglismaalt näitab nii nauditavat mängu ja häbistab vihavaenlaseid.
              Aga selle Gattuso sõimamisega tõmmake kohe 3 nooti alla. Croutch tegi talle ikka väga m-nne ja ebasportlike lükkeid, mida kohtunik ei vilistanud või ei näinud ja selline ebavõrdsus ajab temperamentse Gattuso kindlasti käima, niiet ühed patused mõlemad ja STFU ja tänu temale oli mäng ka palju erilisemalt huvitav!
              Millal need rohe-valge-punased prillid küll sisse lüüakse?

              Kommentaar


                Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                Ibra push jäi õnneks kohtunikule silma mängu lõpus, oleks natuke ülekohtune olnud Milani viigivärav ka üldist mängukäiku arvestades.
                seal oli suluseis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  seal oli suluseis.
                  Tõsi, aga tundus, et väljakukohtunik märkas viga enne ja äärekohtunik näitas suluseisu. Aga mis vahet seal tegelikult enam on, one-zero loeb.
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar




                    Kommentaar


                      Miks keegi Dawsonit ei kiida? Oli ju eile ta väga väga hea, kaitses mängisite küll ilusti.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Tottenham võib kogu oma kiitused jagada Allegrile Selle mehe näol on tegemist taktikalise idioodiga
                        Flamini viga oli tõesti jõhker,pluss tema käitumine tekitas piinlikust.Esimene poolaeg oli ikka täielikult Tottenhami kontrolli all,teisel kuni väravani oli see Milani käes aga peab tunnistama,et parem meeskond võitis.
                        Gattuso on Gattuso siin pole mõtet kedagi Seevaldisse saata.eelistan tema suguseid Cristiano sugustele seebikastaaridele
                        Milanista

                        Kommentaar


                          minu arust polnud see võit tottenhamile mitte midagi erilist. ac milan pole üldse tugev meeskond, saan aru et spurs oleks juvele või interile san sirol ära teinud, aga ac milan. nad pole juba mittu aastat ei keegi. olen üsna kindel, et wigangi oleks mingit sorti tulemuse sellise ac milani mängu vastu saanud.

                          üldiselt oli mäng ka väga igav. aplaus flaminile ja gattuosole, kes suutis mind teleka ees üleval hoida, sest see spursi kaitses istumine ja kontrade peale lootmine oli ikka maruigav. redknapp out ning mõni ründavat jalgpalli mängib peatreener, ntks. hodgson sisse. mäletame ju kõik kuidas hodgson läks juve vastu mõlemas mängus FULHAMIGA ründama ning sai kätte edasipääsu.

                          ma loodan, et ma oma arvamuse väljendamisega kedagi ei solvanud, sest see ei ole mu eesmärk, aga siiski peab mainima, et milani võitmine ei ole mingi saavutus, vähemalt spursi suguse meeskonna kohta küll mitte. spurs on suuteline ka barcat võitma, sest arvestades milliseid mängijaid harry endale wheelinud ja dealinud on, siis jah, barca hoidku järgmises voorus alt (eeldan, et arsenal saab taaskord kotid sappa barcalt, nad siiski ju parim jalgpalliklubi maailmas)
                          LATICS FOREVER!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Miks keegi Dawsonit ei kiida? Oli ju eile ta väga väga hea, kaitses mängisite küll ilusti.
                            tõsi. suisa kadedaks tegi tema tegutsemine. tööd väga palju polnud teha, kuid töökindlus oli super.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                              minu arust polnud see võit tottenhamile mitte midagi erilist. ac milan pole üldse tugev meeskond, saan aru et spurs oleks juvele või interile san sirol ära teinud, aga ac milan. nad pole juba mittu aastat ei keegi. olen üsna kindel, et wigangi oleks mingit sorti tulemuse sellise ac milani mängu vastu saanud.

                              üldiselt oli mäng ka väga igav. aplaus flaminile ja gattuosole, kes suutis mind teleka ees üleval hoida, sest see spursi kaitses istumine ja kontrade peale lootmine oli ikka maruigav. redknapp out ning mõni ründavat jalgpalli mängib peatreener, ntks. hodgson sisse. mäletame ju kõik kuidas hodgson läks juve vastu mõlemas mängus FULHAMIGA ründama ning sai kätte edasipääsu.

                              ma loodan, et ma oma arvamuse väljendamisega kedagi ei solvanud, sest see ei ole mu eesmärk, aga siiski peab mainima, et milani võitmine ei ole mingi saavutus, vähemalt spursi suguse meeskonna kohta küll mitte. spurs on suuteline ka barcat võitma, sest arvestades milliseid mängijaid harry endale wheelinud ja dealinud on, siis jah, barca hoidku järgmises voorus alt (eeldan, et arsenal saab taaskord kotid sappa barcalt, nad siiski ju parim jalgpalliklubi maailmas)
                              krt miks siis see Wigan mitte midagi ei ole võitnud ja miks euroopas ei mängita?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                                minu arust polnud see võit tottenhamile mitte midagi erilist. ac milan pole üldse tugev meeskond, saan aru et spurs oleks juvele või interile san sirol ära teinud, aga ac milan. nad pole juba mittu aastat ei keegi. olen üsna kindel, et wigangi oleks mingit sorti tulemuse sellise ac milani mängu vastu saanud.

                                üldiselt oli mäng ka väga igav. aplaus flaminile ja gattuosole, kes suutis mind teleka ees üleval hoida, sest see spursi kaitses istumine ja kontrade peale lootmine oli ikka maruigav. redknapp out ning mõni ründavat jalgpalli mängib peatreener, ntks. hodgson sisse. mäletame ju kõik kuidas hodgson läks juve vastu mõlemas mängus FULHAMIGA ründama ning sai kätte edasipääsu.

                                ma loodan, et ma oma arvamuse väljendamisega kedagi ei solvanud, sest see ei ole mu eesmärk, aga siiski peab mainima, et milani võitmine ei ole mingi saavutus, vähemalt spursi suguse meeskonna kohta küll mitte. spurs on suuteline ka barcat võitma, sest arvestades milliseid mängijaid harry endale wheelinud ja dealinud on, siis jah, barca hoidku järgmises voorus alt (eeldan, et arsenal saab taaskord kotid sappa barcalt, nad siiski ju parim jalgpalliklubi maailmas)
                                Mis kradi udu sa ajad koguaeg? Ja miks kuradi päralt sa igasse oma postitusse Wiganit sisse topid? Mingid ajuvabad laused nagu Bale võiks suvel Wiganisse küll minna, aga see on tsipa ebatõenäoline jne. On vaja üldse sellist jama ajada v?
                                Ja Redknapp out? Ärka üles, mees...
                                Pealegi, Milan juhib praegu Serie A-d ja KÄIMASOLEVAL hooajal on seega mänginud paremini, kui Inter ja JUvest rääkimata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X