320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aaiai kui pahasti praegu Adams Balelile sisse läks. Loodetavasti midagi väga hullu ei ole.
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
      Aaiai kui pahasti praegu Adams Balelile sisse läks. Loodetavasti midagi väga hullu ei ole.
      Loodan sama.

      Kommentaar


        Mis toimub Ulme värk Nurgalöök, penalt, tõrje, nurgalöök, penalt ja värav 60 sekundi sees.

        Kommentaar


          Käi perse Tottenham, ausõna! Hakake millalgi stabiilset mängu näitama. Fakk küll.

          Kommentaar


            Head St. Tottenringhami päeva!

            Kommentaar


              peale penaltite virrvarri:If you ever wanted 90 seconds of football to sum up Heurelho Gomes, that was it.

              huvitav kaua need tottsi ässad meeskonnas püsivad kui sats niimoodi mängib. bale'le tervenemist!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                16 kukkus, jätkugu talle raudset tervist ja pikka iga. proosit.

                Kommentaar


                  Niipalju siis Bale'ist:

                  edit: http://gif.mocksession.com/2011/05/brokenleg/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    peale penaltite virrvarri:If you ever wanted 90 seconds of football to sum up Heurelho Gomes, that was it.

                    huvitav kaua need tottsi ässad meeskonnas püsivad kui sats niimoodi mängib. bale'le tervenemist!
                    Ja huvitav, kes on need "ässad", kellel on midagi viriseda ? Kas äkki need samad mehed, kes väljakul ringi jooksevad ? Ja äkki peaksid nad eelkõige ennast süüdistama ?
                    Kõige naljakam selle hooaja lõpu juures on see, et mängijad kinnitavad endiselt, et "võitlus meistrite liiga koha nimel käib endiselt". Ma saan aru, et ei tohi kergelt alla anda ja suhtumine peab olema professionaalne, aga mingisugune reaalsustaju võiks ikka olla. Mis läinud see läinud, järgmine hooaeg algab nullist ja siis tuleb mängida kõik mängud täiega ja lõpuks kuradima tabeli teise poole meeskondi võitma õppima !!!

                    Kommentaar


                      T*a...kuradi tottenhami vennad...mis asja te teete jalgpalli platsil, ma kaotasin teie pärast päris palju...õppige mängima
                      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EII Vaata postitust
                        T*a...kuradi tottenhami vennad...mis asja te teete jalgpalli platsil, ma kaotasin teie pärast päris palju...õppige mängima

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EII Vaata postitust
                          T*a...kuradi tottenhami vennad...mis asja te teete jalgpalli platsil, ma kaotasin teie pärast päris palju...õppige mängima
                          Üks tark tüdruk ütles, et bettimise esimene reegel on "Ära kunagi panusta Spursi peale"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Ja huvitav, kes on need "ässad", kellel on midagi viriseda ? Kas äkki need samad mehed, kes väljakul ringi jooksevad ? Ja äkki peaksid nad eelkõige ennast süüdistama ?
                            Kõige naljakam selle hooaja lõpu juures on see, et mängijad kinnitavad endiselt, et "võitlus meistrite liiga koha nimel käib endiselt". Ma saan aru, et ei tohi kergelt alla anda ja suhtumine peab olema professionaalne, aga mingisugune reaalsustaju võiks ikka olla. Mis läinud see läinud, järgmine hooaeg algab nullist ja siis tuleb mängida kõik mängud täiega ja lõpuks kuradima tabeli teise poole meeskondi võitma õppima !!!
                            teataval määral on sul muidugi õigus. oleks terve hooaeg niimoodi pannud, oleks kõigi meeste hinnasildid 2-3korda väiksemad. miks ei võiks bale-modric-lennon(äärmiselt ebastabiilne kuju)-wonder vaart mõtlema hakata, et kurat, äkki oleks kuskil teises nimistus ägedam mängida, mitte ei peaks peale ühte hooaega CLis ja sellele eelnenud edukat premmihooaega nii kodus kui võõrsil mingite (olgem ausad) c-kategooria meeskondadelt kas välja võtma või viigistama.
                            ma loodan, et minust valesti aru ei saada - totts on väga sümpaatne klubi ja minu raamatus oleksite top4-3-2'e väga teretulnud ning ma siiralt loodan, et droopy suudab selle kaadri suvel koos hoida, et siis mõne korraliku ründaja ja vv toomisel uuel hooajal uue hooga panna. anomaitearaisk. hakkan kodaniku manageerimisvõimetes juba vaikselt kahtlema. mitte, et 5-6 koht mingi überfeil oleks, aga just nende sitemate klubidega mängimine on nii maru vaevaline, et...no mida.

                            ps. kommentaatorid mainisid täna jälle tõika kuidas bale maiconi ja tervet interit loputas. hakkab juba kopp ette tulema.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Gareth Bale to leave Tottenham?
                              Algselt postitas fitti
                              Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                              LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                              LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                              Kommentaar


                                kewlllll

                                pakun küll ebastabiilsuse põhjuseks läkk of condition, hooaja lõpp, palju palju pelasid, emotsionaalselt ka läbi... tuleb härril nüüd kõvem pre-season teha, mis seal ikka.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X