320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Sul on otse loomulikult täielik õigus oma arvamusele, aga seda ei pea järjekordselt niisuguses ülbitsevas võtmes välja tooma, justkui oleks teiste foorumikasutajate näol tegemist lollide lastega. Eriti veel kui ise hakata selle igitobeda kadeduse-jutuga lahmima.

    mis puudutab vastuargumente, siis need on siin või mõnes teises teemas juba enamjaolt välja toodud. Bale on kahtlemata andekas ja mängib vahvas stiilis, aga hooaja lõikes parim mängija? No palun. Iseküsimus on muidugi ka see, miks peab hooaja hääletuse lukku lööma juba märtsi alguses, aga noh.
    Eks ma olengi vastik inimene ja nõustun harva enamuse seisukohaga. Päris palju arvamusi jätan siin foorumis ka enda teada, sest selline isiklikku laadi rünnak neile enamasti järgneb.
    Mis aga igasuguste parimate valimisse puudutab, siis see on ju lootusetult subjektiivne tegevus. Valigu siis mängijad, asjatundjad või fännide nimetet volinikud. Bale on suurepärane, sümpaatne jalgpallur. Võib-olla oleks võinud auhinnaga paar aastat oodata, aga kollegid arvasid nähtavasti teisidki. Sümpaatsed ja suurepärased on ka mitmed Manu pallurid. Küllap nemad ka oma auhinna kätte saavad selle hooaja eest.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Küsimus ei olnud algse postituse kolmes viimases, vaid kahes esimeses lauses. Ehk et kui vastupidist arvamust avaldavaid foorumlasi sisuliselt idiootideks nimetada, siis jah, sellele võib tõepoolest järgneda "isiklikku laadi rünnak". Ka mitte sugugi alati, aga vahel viskab tõesti kaane pealt ära. Ei ole mõtet sellistel juhtudel ise alati pärast süütut lillekest mängida.

      /OT
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas -thierry-
        kule, mis sa sitta jaurad, van der sar parim ja berbatov teine minu arvates. sobib?
        phhh... kõik teavad ju, et tegelikult on selle aasta parim mängija Michael Owen !

        Kommentaar


          ärgend enamvähem ainsa objektiivse manu venna kallal ka paukuge. kas mulle meeldis bale rohkem kui nani või vidic? kindlasti, a fakt on see,et minust rohkem mänge näinud ja sealjuures erinevate tiimide toetajad on öelnud,et nani ja vidic on hooaja lõikes paremad ja resultatiivsemad olnud. pole põhjust kahelda ka statistika põhjal. kas mõni inglise foorumi mode hakkab nüüd täiesti irrelevantse lauselõigu sõnastuse põhjal minu tiimi või tottenhami kallal paukuma? kindlasti. kas mind kotib? EI. Palunpalun spurs uuesti CL-i, aga Bale pold siiski päris player of the year head hommikut
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            jep, Bale oli playa-playa of da year.
            Vidic ei saanud tõenäoliselt sellepärast esikohta, et Manu on suhteliselt ühtse mansana sel aastal esinenud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Küsimus ei olnud algse postituse kolmes viimases, vaid kahes esimeses lauses. Ehk et kui vastupidist arvamust avaldavaid foorumlasi sisuliselt idiootideks nimetada, siis jah, sellele võib tõepoolest järgneda "isiklikku laadi rünnak". Ka mitte sugugi alati, aga vahel viskab tõesti kaane pealt ära. Ei ole mõtet sellistel juhtudel ise alati pärast süütut lillekest mängida.
              /OT
              Sisuliselt idioodiks ei ole ma kedagi nimetanud. Seda leian aga tõesti, et mõne klubi poolehoidjad on siin Inglise alamfoorumis endast pisut liiga kõrgel arvamusel. Seejuures isiklikuks ma ei lähe, sest tendents on pigem üldine.
              Aga "süütu lillekese mängimine" on küll postitaja enda peas. Olen siin foorumis aeg-ajalt ägestunud ja rumalusi kirjutanud. Igati valmis tunnistama. Ei kuulu nende hulka, kel alati õigus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ajagraafiku osas on vincentil see point, et märtsi alguses toimus hääletus ja nüüd alles kuulutati tulemused välja. Ehk, et sisuliselt 2,5 kuud 9 kuulisest hooajast on väljas.

                Ma pigem oleks selle 60/50 andnud selle Vidicile, aga see on päris lähedal. Ülejäänud pundist ma Bale'ist paremat ei näe, sealhulgas ka nt Nanipunni.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Olen keskmine premieri jalgpallur, st u 25 aastane, elu aeg mööda muru ringi jooksnud ja palli löönud. Mõnikord peaga ka. Minu testosteroonitase on kõvasti üle keskmise, mis tähendab muuhulgas, et olen võrdlemisi emotsionaalne. Ma ei ole ka pidanud kunagi riigieelarvet ega mõnda riukaliku riigikohtu kaasust analüüsima. Minu jaoks olulised analüüsid teeb üldsegi treener ja hullemal juhul ka agent. For the fucks sake, ma olen jalgpallur!

                  No ja nüüd pean ma kirjutama paberile ühe nime. Vidic? Oli nagu igal aastal, lisaks on ta kole ja me kaotasime neile, hullemal juhul eduseisust. Nani? See on ju mees, kes hakkas väljakule saama siis, kui CR maha müüdi. Ükskord sitt, alati sitt. Bale? Polnud tast midagi õieti kuulnudgi, aga siis nägin telekast, kuidas lippas Milani vastu kümme korda sellest vanast kaistepeerust mööda, kelle nimi hetkel ei meenu. Sun veel kirjutas, et säherdust talenti pole Albionil pärast Rod Laveri karjääri lõppu enam nähtud. Mind ta küll üllatas, sellest poisist võib veel tõsine mängumees saada! Valik tehtud. Eeee.. see pastakas ei tööta.. mida... kuskohast.. sellest nupust või.. jaa.. korras, sry minu halb.. nii hääletatud.. palun!
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Muidugi. Mis tähtsust on hunnikul löödud väravatel ja antud resultatiivsetel söötudel, kui mängus puudub 'maagia'(mis imelikul kombel ainult aeg-ajalt esile tuleb). Eks?

                    Suur osa selle auhinna võitmisest on Briti meedia hype-machine'i teene. Nii subjektiivse asja puhul, kui seda aasta parima mängija valimine on, tekib alati hea võimalus sellel, kes kõige suuremat positiivset müra on tekitanud. Kübaratrikk San Sirol oli vahva saavutus ja meedial oli sellest hea kinni haarata. Noor poiss, pilkupüüdev mängustiil, valitsevate Euroopa meistrite vastu- ideaalne põhi uue kangelase loomiseks. See mäng riputati talle kaela kui kelluke, mis edasise hooaja vältel igal sammul tähelepanu tõmbas.

                    Märgin veel igaks juhuks ära- kindlasti ei tahtnud ma sellega öelda, et Bale on selle auhinna ainult ühe mängu esitusega võitnud. Ta on teinud hea hooaja, kuid nii mitmedki on temast paremad olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      Olen keskmine premieri jalgpallur, st u 25 aastane, elu aeg mööda muru ringi jooksnud ja palli löönud. Mõnikord peaga ka. Minu testosteroonitase on kõvasti üle keskmise, mis tähendab muuhulgas, et olen võrdlemisi emotsionaalne. Ma ei ole ka pidanud kunagi riigieelarvet ega mõnda riukaliku riigikohtu kaasust analüüsima. Minu jaoks olulised analüüsid teeb üldsegi treener ja hullemal juhul ka agent. For the fucks sake, ma olen jalgpallur!

                      No ja nüüd pean ma kirjutama paberile ühe nime. Vidic? Oli nagu igal aastal, lisaks on ta kole ja me kaotasime neile, hullemal juhul eduseisust. Nani? See on ju mees, kes hakkas väljakule saama siis, kui CR maha müüdi. Ükskord sitt, alati sitt. Bale? Polnud tast midagi õieti kuulnudgi, aga siis nägin telekast, kuidas lippas Milani vastu kümme korda sellest vanast kaistepeerust mööda, kelle nimi hetkel ei meenu. Sun veel kirjutas, et säherdust talenti pole Albionil pärast Rod Laveri karjääri lõppu enam nähtud. Mind ta küll üllatas, sellest poisist võib veel tõsine mängumees saada! Valik tehtud. Eeee.. see pastakas ei tööta.. mida... kuskohast.. sellest nupust või.. jaa.. korras, sry minu halb.. nii hääletatud.. palun!
                      Nojah, kõik jalgpallurid on lollid, kõik blondiinid on lollid, kõik bemmivennad on ossid, kõik sportlased kasutavad dopingut, kõik näitlejad on joodikud kõik vene keelt kõnelevad inimesed on Öise Vahtkonna fännid.... jne...jne. Way to go !!! Õigus jah, unustasin kõige tähtsama, kõik netikommijad ja foorumipostitajad on noliferid ka .

                      Sellessuhtes olen täiesti nõus, et eks iga selline valik on subjektiivne (just sellel põhjusel ei imestaks mina, kui Nani oleks väravasöötude ja väravalööjate TOPis esimene, aga jääks ikka parimaks valimata - lihtsalt minu jaoks üks ebasümpaatsemaid sportlaseid üldse) ja ka meedial oli väga suur roll selles mängida, aga selles olen ma ikkagi veendunud, et keskmine Premier League mängija teab jalgpallist oluliselt rohkem kui keskmine soccernet.ee foorumis figureeriv tegelane.Tuleb tunnistada, et Bale parimaks valimine tuli ka mulle üllatusena, aga sellist teksti pole mõtet ka ajada, et kõik mehed, keda väljakul näeme, totaalsed ibetsillid on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Nojah, kõik jalgpallurid on lollid, kõik blondiinid on lollid, kõik bemmivennad on ossid, kõik sportlased kasutavad dopingut, kõik näitlejad on joodikud kõik vene keelt kõnelevad inimesed on Öise Vahtkonna fännid.... jne...jne. Way to go !!! Õigus jah, unustasin kõige tähtsama, kõik netikommijad ja foorumipostitajad on noliferid ka .
                        mine persse loll rainis! mitte kõik jalgpallurid pole lollid vaid keskmine jalgpallur on loll.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Ja mille põhjal sa sellise üldistuse teed? Oled mõõtnud jalgpallurite IQ-d et nii täpselt tead? Võid suhelnud kõikide jalgpalluritega?

                          Kommentaar


                            Lollus. Olgugi, et tõenäoliselt keskmine jalgpallur ei tsiteeri sulle Sartre'it või ei suuda mõelda järgmist numbrit jadas 1,2,3,4..., siis keskmise PFA jagpalluri sportlase IQ on neil kindlasti laes ehk, et mängust teavad nad ikka päris palju (v.a nt ehk Eb*ue). Ja kui nad oleks ka puhtalt kari shimpanse, kes üksnes oskavad banaani koorida ja sittuda, siis karja parima liikme valimisega tulevad ka shimpansid ikka päris hästi toime.

                            P.S. Shimpansi ja PFA poolt parima palluri valimise analoogia üle olen kusjuures siin uhke.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              A tegelt võikski ju selle auhinna ümber nimetada "aasta kõige lahedam jalgpallur" vms. Täitsa tõsiselt noh. Siis võidakski alati kõige maagilisema stiiliga mees, igasugused daivivad egotürblid ei pääseks üldse löögile, šimpansid saaksid ka südamerahus subjektiivselt lahmida ja oleks üldse happydays. Ah? Parimaid selle sõna traditsioonilises tähenduses siis las valivad igasugused lipsuga onud ja kirjatsurad kambakesi koos näiteks. Kes viitsib PFA-le kirja saata?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Lollus. Olgugi, et tõenäoliselt keskmine jalgpallur ei tsiteeri sulle Sartre'it või ei suuda mõelda järgmist numbrit jadas 1,2,3,4..., siis keskmise PFA jagpalluri sportlase IQ on neil kindlasti laes ehk, et mängust teavad nad ikka päris palju (v.a nt ehk Eb*ue). Ja kui nad oleks ka puhtalt kari shimpanse, kes üksnes oskavad banaani koorida ja sittuda, siis karja parima liikme valimisega tulevad ka shimpansid ikka päris hästi toime.

                                P.S. Shimpansi ja PFA poolt parima palluri valimise analoogia üle olen kusjuures siin uhke.
                                Kusjuures on ka põhjust. Hea võrdlus. Ning ka loogikal oleks justkui jumet... aga. Aga õigus on siiski minul, sest see kari on kaks korda viimase kolme aasta jooksul tõestanud, et nad siiski ei tegele hooaja parima mängija valimisega hooaja parima mängija valimise sildi all. Ma arvan, et oled liiga palju pimestatud helgematest jalgpalluritest, sest noh kasvõi sedasama Eb*ue-d ei lase näiteks keegi eetrisse, urni juurde aga vabalt. Nt Bergkamp oskas väidetavalt isegi funktsioonist teise astme tuletist võtta, aga iga temasuguse kohta tuleb alati neli Lee Bowyerit, kes tõenäoliselt oma perekonnanime valesti kirjutab.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X