320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tottenham\'

    v99 võiks nüüd kiirelt vana hea avatari tagasi võtta ...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tottenham\'

      Ehh, tead kui V99 lahkus Spursi fännide hulgast, hakkas Spursi tõus just siis pihta. Ma küll ei ole ebausklik, kuid usun, et kui V99 tuleb, siis hakkab pihta uus Spursi langus.

      Piis
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tottenham\'

        kas tõesti?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tottenham\'

          Suvine kihlvedu, kumb lõpetab tabelis eespool - Newcastle või Spurs, tundus ainult võidu väljavõtmise küsimus...
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tottenham\'

            Spurs are really on a roll. Igatahes Jol on meeskonna suurepäraselt mängima pannud, ning jääb loota, et seda vormi ei kaotata. Vähemalt mitte esialgu

            Canaries - Spurs
            0:1-Robbie Keane 73.min
            0:2-Michael Brown 77.min

            Igatahes loodaks väga näha Tottenhami järgmine aasta UEFA sarjas, ning sealt ootaks muidugi meeskonnale edu. Aga esialgu on vaja see hooaeg lõpetada positiivselt.
            Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tottenham\'

              ei teadnudki, et norwich\'i hellitusnimi on pompey, arvasin alati, et selleks on canaries..

              -210

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tottenham\'

                Norwich?

                Qrt ma mõtlesin, et nad mängivad Portsmouthiga. Järgmine kord peab ikka andmed üle kontrollima.
                Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tottenham\'

                  Algselt postitas Three_Nil


                  Norwich?

                  Qrt ma mõtlesin, et nad mängivad Portsmouthiga. Järgmine kord peab ikka andmed üle kontrollima.
                  Järgmine kord vali ka õige avatar

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tottenham\'

                    Tottenham Hotspuri peatreener Martin Jol lükkas ümber jutud ründaja Jermain Defoe müümisest Londoni Chelseale.

                    Väidetavalt on Chelsea Defoe eest valmis maksma 20 miljonit inglise naela, kuid Jol pole ründajast valmis loobuma ka viis korda suurema summa eest.

                    „Me ei pea mängijaid müüma, mistõttu me ka Jermain Defoed või kedagi teist ei müü,” lausus Jol. „Isegi kui ostjad on valmis homme 100 miljonit inglise naela lauale panema.”

                    „Meil on kolm väga head ründajat Jermain, Robbie Keane ja Fredi Kanoute ning ma olen sellega rahul,” lisas Jol. „Kui me neist ühe müüksime, siis jääks alles vaid kaks, mistõttu müümine ei tule kõne allagi.”

                    „Kui aus olla, siis sooviksin osta ka neljanda ründaja – kellegi noore, kes on valmis ka pingil istuma. Enamustel tippklubidel on neli ründajat.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tottenham\'

                      esimese paari mänguga olin nõus jol\'ile kohe kinga andma aga midagi rõõmustavat on nüüd tõesti toimumas. alguses näis, et mees on oma ametikõrgendusest eufoorias ja tahab meeskonna enneolematult seksikat jalgpalli mängima panna. charltoni ja a*sen*li mänge vaadates tundus, et treenerilt on juhiseid saanud ainult ründajad.
                      aga nüüd. mängijate suhtumine tundub olevat korras ja see on kõige tähtsam. kaitse on pidama saadud ja tulemuseks \'five in a row\', väravate vahega 11-1.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tottenham\'

                        deem, what now happened. Igatahes võitude seeria sai otsa. 2 bad
                        Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tottenham\'

                          Ma vaatan, et siin foorumis mingi maania peal.
                          -999991

                          Viimasest kahest mängust siis 4 punkti, mis oligi Jol´ieesmärk. Kuid 6 punktist palju puudu ei jäänudki. Kaotuseta ollakse juba varsti 10 mängu, ning loodetavasti hoog säilitatakse.

                          Viimased kuulujutud : sahistatud on midagi Glen Johnsoni võimalikust tulekust Spursi, aga noh see ju tavaline The Sun´i jutt. Samuti midagi võimalikust liikumisest seoses Noe Pamaroti ja Southamptoni vahel. Aga loodetavasti seda ei toimu.
                          Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tottenham\'

                            kas härradele Fredi lahkumine on vastuvõetav?
                            Glen Johnson on vist ka endine West Hami tidulidu nagu nii mõnigi teine-komas-neljas Tottenhami mees - kaif.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tottenham\'

                              oleneb mis summa on Barca nõus välja käima
                              Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tottenham\'

                                Algselt postitas Daz_Booob


                                kas härradele Fredi lahkumine on vastuvõetav?
                                Glen Johnson on vist ka endine West Hami tidulidu nagu nii mõnigi teine-komas-neljas Tottenhami mees - kaif.
                                No see-eest oled ju sina lihtsalt juhe...Are you happy?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X