320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sandro vs Parker on üsna raske võrdlus ma ütleks. Kuigi nad mängivad sama positsiooni, on nende stiilid siiski natukene erinevad.
    Parker ei ole nii suur tacklaja kui Sandro, ta rohkem teeb survet, paneb sööduliine kinni, lõikab sööte vahelt. Mängulugemises on kindlasti Parker üle (makes sense ka, kui vanuseid ja kogemusi võrrelda). Füüsiliselt on samas Sandro ilmselt parem (suurem, tugevam) ja tema mängustiil on hulka agressiivsem. Armastab tacklamist rohkem kui Parker ja suudab need üsna filigraanselt lõpuni viia, isegi tehniliselt raskemad sooritused. Söötmise poole pealt ei viitsi mingit statistikat otsima hakata, aga ma usun, et ka siin kaldub kaalukauss Parkeri poole. Paljud tema söödud on liiguvad muidugi ka horisontaalselt ja ka enda poolele tagasi.

    Ründes eelistaksin ma Sandrot Parkerile. Ei mingit pettumust või paksu verd Scotti suhtes, aga Sandro suudab lihtsalt ründes rohkem pakkuda. Parkeril tundub vastase kasti läheduses juhe üsna kokku jooksvat ja final pass tuleb Sandrol minu meelest paremini välja. Sandrole meeldib vahel ka ise rohkem sisse murda ja ise üritada. Ma ei mäleta mis mängus see täpselt oli, aga tuleb kohe meelde olukord, kus Parker jooksis Adeka ja ühe poolikuga kiirrünnakusse ja vastaste kasti läheduses kangestus täielikult, võttis hoo maha ja andis mingi puise söödu, mille kaitsja vahelt ära lõikas. Muidugi polegi ründamine tema peamine eesmärk väljakul, aga lihtsalt on silma jäänud, et oleks võinud vahel olukordi paremini lahendada. Üldises paanis on Sandro tõesti energilisem, aga Parker mängib pigem kindla peale.

    Selles Chelsea mängus oli põhiline point ilmselt selles, et Harry andis selles paaris kaitsvama rolli Sandrole ja loovama rolli Parkerile, sellest ka väljatoodud võrdluses suur vahe.

    Tsiteerides Harryt, siis on tegu vägagi positiivse probleemiga (kuigi tema ütles seda VDV-Defoe dilemma kohta). Tore, et on kahe sellisel tasemel mehe vahel valida. Samas on Parker juba 31 ja ilmselt on temal ees veel ainult mõned hooajad tipptasemel, Sandro on 9 aastat noorem ja Spursi keskvälja tulevik. Hea, et tal on Parkeri sugune eeskuju, kellelt õppida.

    Kommentaar


      Mängijatele vahelduseks ka staadioni uudiseid. Londoni linnapeaga tuleb kohe kohe uus kohtumine kus arutatakse Londoni £18M suurust võimalikku osalust staadioni ehitusel ja piirkonna arendamisel. Northumberland Park'i arendamisele arvatakse kuluvat £300M ning selle finantseerimiseks on plaan Arsenali eeskujul minna võlakirjaturule raha koguma. Täpsemalt minna külla jõukatele ameerika investoritele, kes oleksid nõus ostma võlakirju. Jutt käib ainult erainvestoritest. Kui ma õigesti aru sain, siis võlakirjade tagatiseks ei lähe mitte staadion, vaid staadioniga seotud nimeõigused, reklaamilepingud ja muu taoline. Sponsorlepingutega seoses räägitakse mingitest hiina sponsoritest ja Qatar Airways tundvat ka huvi. 10 aasta plaan on korjata sponsorrahadena ca £200M.

      Lisaks veel niipalju, et Tottenham lahkus Londoni börsilt ja on nüüd täielikult eraomanduses olev. Suurim osakute hoidja on Joe Lewis'e ENIC.

      Kes tahab/soovib Northumberlandi arendamise dokumentides/eskiisides sorida siis siit leiab neid hulgim. Volume 1 annab üldise ülevaate milline staadion tuleb ja mis alale täpsemalt.

      Kommentaar


        Defoe romantika väravaga

        Kommentaar


          FA-s Watford kes on championshipis 18 kohal. Võib vast rahule jääda. Mäng toimub 28/29 jaanuar.

          Kommentaar


            Minge p***i. King läks katki jälle.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Minge p***i. King läks katki jälle.
              Oh jah... ega see just üllatus polnud, aga mis Sa ikka teed... kui nii, siis nii.
              Nendes tulevastes rasketes mängudes oleks temast kindlasti palju kasu olnud. Hea, et Daws tagasi vähemalt.

              Samas see tõstab veelgi keskkaitsja hankimise tõenäolsust. Loodetavasti Harry teeb endale omaselt hea diili !

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Samas see tõstab veelgi keskkaitsja hankimise tõenäolsust. Loodetavasti Harry teeb endale omaselt hea diili !
                Blackburnis sahistatakse Samba liikumisest pealinna ning vastu saadakse raha+ mängija(neist keegi ehk- Kranjcar, Bassong, Corluka või hoidku jumal, PavLOL?)

                Kommentaar


                  Piimamees, mis värk selle Ba väljaostuklausliga on? Täna Harry rääkis juba summast ca. £7M. On ta tõesti nii odavalt võimalik ära osta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Piimamees, mis värk selle Ba väljaostuklausliga on? Täna Harry rääkis juba summast ca. £7M. On ta tõesti nii odavalt võimalik ära osta?
                    Ma ei usu seda. Kehtiv leping sõlmiti alles umbes aasta eest neljaks aastaks. Suvel oleks kosilasi sellise hinna juures päris palju leidunud- pigem see 7 milli+ mõni mängija (nagu ennist juba mainitud). Aga kurat neid hindusi teab

                    Kommentaar


                      Üks räägib Ba-st ja teine Sambast?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Piimamees on Samba Ba agent.
                        Kui Tottenham teda ei taha, siis toon Samba Ba Pärnu Linnameeskonda

                        Kommentaar


                          Sambast on juttu olnud juba päris jupp aega... suvel sahistati, nüüd räägitakse. Harry on isegi öelnud, et tahaks Sambat meeskonda, mis sisendab usku, et jaanuari jooksul saab see diil tehtud. Ma pole küll päris viimaste arengutega kursis, aga Charlie alias Corluka oli viimati üsna lähedal West Hamiga liitumisele.Bassong on suht out of favour,aga samas praegust keskkaitse seisu vaadates ei julgeks teda ausaltöeldes ära saata. Oleks Khumalogi pingi otsal, siis veel...
                          Tahaks öelda, et saate Pienaari, aga kas B'burn on huvitatud ühe kõrgepalgalise müügist, saades vastu sama suure palgasooviga mehe+ raha ? Ma ei usu eriti. Nico on võimalik, Pavloli turuväärtus on piisavalt kõrge, et Levy teda sinna diili küll ei kaasaks...

                          Kommentaar


                            Mis mul ikka paremat teha on kui kuulujutte jagada. Loïc Rémy Marseille'st. Pakkumine olevat siis £7M + PavLOL(väärt 15M asjapulkade arates)+ mingit nutsu väravate eest. Tänaseks on kokku kutsutud ka pressikonverents kus väidetavalt peaks teatavaks tehatama mingi ost. Elame näeme.

                            King kindlasti out homseks ja Parker very doubtful

                            #thfc Harry Redknapp says scans confirm Gallas and Sandro sustained "slight tears" to calf muscle v WBA last week. 3rd time for both players

                            Kommentaar


                              Ei hakka pingviinipilti postitama, aga äärmiselt oluline mäng tulemas. Samas tunne on suhteliselt sitt, varasemalt toodud põhjustel. Parkeri osas ma sügavalt loodan, et ärri teeb vana head salastamistaktikat, kui mitte on Peenra koht ennast lõpus tõestada, eriti arvestades klassikalist "muidu hüdrositt, aga vana meeskonna vastu nagu noor jumal"-vanasõna. Spurs on seda saanud aastaid ise tunda, aga tõenäoliselt kahjuks on Peenar lihtsalt nii sitt, ei aita midagi.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Kindel, et hoopis Livermore sellisel juhul ei alusta täna ? Mina ei oleks. Sest CM paar Modric-Pienaar on üsna libe tee minu meelest. Tegu oleks ometi kahe päkapikuga, kes kumbki pole suuremas plaanis kaitsva orientatsiooniga. Variant on alustada kahe horvaadiga. Kuid ega ka Nico suurem asi kaitsekorüfee poleks muidugi.

                                Ja eks Arry võib ajada Parkeri kohta kelbast ka ajada, oleks muidugi tore, kui ta mängiks, aga samas ei tasu riskida ka, kui ikka katki, siis katki.

                                Ründepooles seisab ka Harryl ees vana dilemma- VDV vs Defoe. Ilmselt alustab ikka esimene, kuigi vaadates Defoe viimase aja esitusi, eelistaksin mina teda. Või äkki hoopis alustab Harry roteerimist- karikas mängis Defoe, nüüd laseb hollandlasel möllata ja järgmises liigamängus jälle Jermain ? Või ei arva Harry et, Lennon alustamiseks piisavalt vormis on ja alustab hoopis VDV äärel ja Jermain ees ?
                                We'll see..

                                Pakuks:

                                --------Friedel------------
                                Walker-Kabuum-Daws-BAE
                                -----Livermore-Modric----
                                -Lennon--VDV-------Bale
                                --------Adekas----------

                                Kommentaar

                                Working...
                                X