320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub et klubid on omavahel kokkuleppele jõudnud Modrici hinnas milleks väidetavalt £30M. Modric peab veel lepingutingimused paika panema ja medicali läbima ja peaks see saaga läbi olema. Asendajaks pakutakse jätkuvalt M'Vilat või Moutinhot.

    Kommentaar


      Moutinho eest tahab kaupmees suht sarnast numbrit saada?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Friedel, Walker, Gallas (c), Kaboul, Assou-Ekotto,
        Livermore, Sandro, Lennon, Sigurdsson, Bale and Defoe

        Subs: Cudicini, Naughton, Vertonghen, Jenas, Van der Vaart, Townsend, Kane.


        COYS!

        Kommentaar


          Ma ei saa aru miks tänase mängu koosseisust on puudu sellised nimed nagu: Dawson, Huddlestone ja Dos Santos. Annaksid väga palju mängule juurde.

          Kommentaar


            Mängu ei näinud ja pole asjaga ennast veel kurssi viinud, aga miks Vertonghen ei mänginud?
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Oli ju pingil olemas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Oli ju pingil olemas.
                Kas ta mängis? Miks?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  No ju siis AVB ei pidanud õigeks teda mängu panna. Lihtne

                  Või siis oli mingi pisivigastus, millest näiteks mina pole midagi kuulnud

                  Kommentaar


                    Ma ise mängu ei näinud, aga vaatasin Fantasys, et Vertongheni nime taga suur 0 punktide ja mängitud minutite taga, sellepärast tahaksingi teada nende käest, kes mängu nägid, et miks ta platsile ei pääsenud? Olen kindel, et kommentaatorid kindlasti midagi rääkisid temast.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                      Ma ise mängu ei näinud, aga vaatasin Fantasys, et Vertongheni nime taga suur 0 punktide ja mängitud minutite taga, sellepärast tahaksingi teada nende käest, kes mängu nägid, et miks ta platsile ei pääsenud? Olen kindel, et kommentaatorid kindlasti midagi rääkisid temast.
                      Uus tulija, et ilmselt ei usaldatud kohe keskkaitsesse venda panna.

                      Kommentaar


                        Mu teada ka Vertonghenil mingit vigastust polnud, lihtsalt ei usaldatud teda seekord veel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Uus tulija, et ilmselt ei usaldatud kohe keskkaitsesse venda panna.
                          Selge pilt.

                          Demba Ba värav:



                          Ja siin Alan Pardewi intsident:

                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            mingi piltnik sai selle pildi eest naise soojale maale puhkama viia.

                            aga mõtsin, et võtan kübara seest selle carroli-trummi välja, kuigi äsja ja vist suvel algusepoole käis mingi sahin läbi.
                            igatahes....tottsil läheb lähima 10 päeva jooksul ründaja ostmiseks. ändi on ainus vastava klassiga vend - premmi top 6 tiimi põhiründaja - (mingid vennad tahavad siin ilmselt vaielda, aga profülaktika mõttes ütlen, ei ole praegu see koht), kes praegu saadaval. no way in hell, et juudid kellegi eest ever üle 25 milli maksaks ja seega võetaksegi see väike risk tema potentsiaali peale, sest olgem ausad: ega ta ca 10millisest ründajast, kui nii saab üldse öelda, sitemaks ikka ei muutu ja see viis milli peale luka-rahade ületulekut sinna otsa visata nii shaky business ka pole.

                            pealegi oleks "ändi tottsis" 2nd awesome "ändi nufcis" järel.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Bassong liikus kanaarilindude rüppe.Edu talle.

                              Kommentaar


                                Levivad ka kuulujutud et Dawsonit ja Huddlestone tahetakse ära müüa. Keskväli jääb sel juhul küll üsna nõrgaks, kui ka Modric peaks lahkuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X