320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma olen ka rumeenlastelt kuulnud, et rumeenia liiga tase lihtsalt on nii sitt, et jätab vladist liiga hea mulje. Ma pigem siiski ootan, et tast tuleb mõne aasta pärast põhikooseisu mängija.

    Kommentaar


      Nüüd siis kõlakates, et osa Bale´i müügist tulevast rahast läheb Hulki ostule (30-40 milkut) + siis see Rumeenia kutt ja Lamela. Eks näis kuidas asjad tegelikult lahenevad.

      Kommentaar


        Hulki küll ei tahaks, pigem annaks townsendile võimaluse :/

        Kommentaar


          Kui Bale läheb ära, siis ma tooks vaid ühe korraliku vasaku ääre sisse, rohkem vajadust ei näegi.

          Kommentaar


            ma näeks lamelat paremal lennoni asemel ja siis mingit vasakut äärt balei asemel. Parim lahendus minu jaoks oleks üldse see, et bale jääb veel 1 hooajaks ja tuleb lamela ning lennon läheb tiimi, kus ta ei peaks pingil istuma.

            Kommentaar


              Coentrao ei tule siis?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                Coentrao ei tule siis?
                Vahepeal liikus jutt, et Personal terms kukkus läbi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                  ma näeks lamelat paremal lennoni asemel ja siis mingit vasakut äärt balei asemel. Parim lahendus minu jaoks oleks üldse see, et bale jääb veel 1 hooajaks ja tuleb lamela ning lennon läheb tiimi, kus ta ei peaks pingil istuma.
                  müüks bale 100 milliga nii maha, et see hooaeg veel spursis! See oleks veel parem
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Mulle tundub, et Willian oleks selline tore boonus olnud, mis oleks kindlasti käike juurde toonud. Üha enam ja enam tundub, et Chadli toodigi algkoosseisu ja kahtlane, et vasakule kedagi juurde tuuakse. Kes mäletab AVB Porto't, siis vähemalt mulle tunduvad küll siiamaani tollal Porto vasakul põhis olnud Varela ja Tottenham'i toodud Chadli liikumised täpselt samad olevat. Porto ründekolmik Varela-Falcao-Hulk lõid siis liigas vastavalt 10, 16 ja 23 väravat. Põhiline teravus tuli siiski paremalt ja praegu tundub Tottenham'i puhul asi samaks jäävat, jääb siis sinna Bale või tuleb Lamela/Hulk. Igaljuhul on siiamaani kõik sellised sisselõikavat mängustiili harrastavad ääred teinud AVB käe all suurepärased hooajad: Hulk Porto ajal 53 mängus 36 väravat ja 26 assisti, Bale eelmisel hooajal 44 mängus 26 väravat ja 15 assisti.

                    Kommentaar


                      Townsend on hea mängija, aga kui sul on võimalik Williani või Hulki sugust mängijat hankida, siis ei tohiks siin küsimustki olla. Muidugi ma ei usu, et Hulk tulemas on, aga isegi kui on, siis Lennoni mahaparseldamine oleks ikkagi halb idee. Häid wingereid on ka pingile vaja. Williani mittetulekust on isiklikult küll kahju. Ilmselt oleks ta saanud ründaja taga mängida ja seega uue lisakäigu andnud. Sandro, Capoue, Dembele ja Paulinho on kõik suurepärased mängijad, aga kas nad siiski ründefaasis Williani teravust suudavad näidata?

                      Kommentaar


                        Algkoosseis Swansea vastu:
                        Lloris; Walker, Dawson, Vertonghen, Rose; Capoue, Dembele, Paulinho; Townsend, Soldado, Chadli
                        Vahetused:
                        Friedel, Kaboul, Naughton, Carroll, Sandro, Sigurdsson, Defoe

                        Kommentaar


                          Totu uus esidiver:

                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Äärmiselt ebameeldiv :/ 1. poolaeg ei võetud townsendi teenitud veast penaltit ära, nii et ma väga sitasti ei tunne end, aga suht häbiväärne siiski. Ei tasu kõiges ka balei jäljendada.

                            Kommentaar


                              townsend nägi et kui legaalselt ei saa,siis tuleb alternatiive proovida.kohtunikult muidu vahva brainfarte täis mäng.ebastabiilne.

                              üldiselt oli spurs mu meelest parem, kui esimene mäng.aga mitte piisavalt terav veel.kasti ei jõua eriti pall,seetõttu on soldado ka mängust väljas .paulinho on elajas, kahju et väravata jäi.capoue oli ka hea. ja noh,townsend tegi ka kõik õigesti peale dive.

                              Kommentaar


                                Soldado lõi Valencia eest ka penalteid? Kui nii, siis ma ei imesta, et ta 24 väravat sai või midagi taolist. Esimesed 2 mängu (eriti täna) kutt lihtsalt istub keskkaitsjate juures, ei mingeid avanemisi, liikumisi, pallile vastutulemisi... ma ei tea, pole mitte mingit muljet jätnud igatahes. Benteke, RVP, Suarez jne, need ikka terroriseerivad kaitsjaid pidevalt.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X