320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üsna hädiselt 6p võtta. Tegelikult sellised võidud on väga väärtuslikud. Unitedil iga hooaeg selliseid võite küll ja veel.

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Soldado lõi Valencia eest ka penalteid? Kui nii, siis ma ei imesta, et ta 24 väravat sai või midagi taolist. Esimesed 2 mängu (eriti täna) kutt lihtsalt istub keskkaitsjate juures, ei mingeid avanemisi, liikumisi, pallile vastutulemisi... ma ei tea, pole mitte mingit muljet jätnud igatahes.
      5 penalti väravat eelmisel hooajal, üleeelmisel 1, kui lõi kokku 17.

      Kommentaar


        Ta polegi selline individuaalne tegija, nagu nt Lewandowski. Kõik need 24 lõi ta kastist seest. Täna aga ei jõudnud ühtegi cross'i talle kasti. Ei suutnud ei Townsend ega Chadli oma meest üle mängida ja head cross'i anda. Pole midagi teha, 4-3-3 sõltub suuresti äärtest, aga kumbki äär ei suutnud rünnakuid vedada. Lamela vaja kiirelt ära tuua. Eriksen poleks ka paha.

        Keskväljaga väga rahul. Capoue paar korda mängiti situatsioonist välja, kuid õnneks ära ei karistatud. Üldiselt mängiti korralikult Swansea keskväljal üle. Kaitses üllatas mind positiivselt Dawson, ei ühtegi viga, väga 5+ mäng. Michu saadi ka kenasti kinni.

        Townsend'i dive oli küll kole vaadata, samas jah, esimene poolaeg õnneks jäeti selge penalt andmata. Sellegipoolest raske vastu vaielda, et võitu ei vääritud ja Swansea on kõigile raske vastane.

        Kõvasti parem mäng kui Crystal Palace'iga. Läbi ime ei saanud Paulinho palle sisse, Dembele'l oli ka üks väga hea võimalus.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Inglased raporteeriva, et Bale ei ilmunud täna treeningule kuigi oleks pidanud. Oli Marbellas puhkusel. Reali tüübid äkki võtsid pantvangi ja hoiavad kusagil keldris.

            Kommentaar


              käreth,nii on küll inetu!

              Kommentaar


                Lamela on Londonis ja asi tehtud.

                Teravaid nugasid soovides,
                A.S. Roma Ultras

                Kommentaar


                  Walker, Defoe ja Townsend kutsuti koondist esindema. Androsele esimene kutse ning preemia heade esituste eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Lamela on Londonis ja asi tehtud.

                    Teravaid nugasid soovides,
                    A.S. Roma Ultras
                    Chelsea pole veel oma sõna öelnud
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Chelsea pole veel oma sõna öelnud
                      Ta nimi on veel Bradley minu meelest

                      Kommentaar


                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Walker, Defoe ja Townsend kutsuti koondist esindema. Androsele esimene kutse ning preemia heade esituste eest.
                          Ja veel - juba regulaarsete U21 meeste Carrolli ja Kane kõrval kutsus Southgate koondisesse ka Zeki Fryersi. Tal seni veel U21 meeskonnas debüüt tegemata.

                          Kommentaar


                            Viimaste sündmuste valguses...kas fännid jätkuvalt tahaks, et Bale jääks või hakkab mõru mekk vaikselt suhu tulema selle härra suhtes?

                            Kommentaar


                              Hinges on nad juba ammu leppinud sellega, et ta läheb niikuinii.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas delorean Vaata postitust
                                Viimaste sündmuste valguses...kas fännid jätkuvalt tahaks, et Bale jääks või hakkab mõru mekk vaikselt suhu tulema selle härra suhtes?
                                Eks siin ole mingid asjad üle ka paisutatud, ma usun. Pigem ma ütleks, et viimased sündmused on Bale jäämise tõenäolsust hoopis suurendanud. Aga viimaste sündmuste all pean ma silmas pigem läbirääkimiste seisu. Pole see Real midagi nii rikas ja Levy suudab piisavalt hardballi mängida, et Bale Spursile mittesobivatel tingimustel mitte minema lasta... kui raha ei ole, siis kaupa ei saa. As simple as that...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X