320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Pigem on ja oli seis selline, et kui ikkagi Real poleks midagi Spursile vastuvõetavat pakkunud, oleks Spurs saanud täiesti hakkama ka ilma Bale müügi rahadeta.
    Ei mõista. Viimane majandusaasta aruanne näitas kahjumit ja seda, et kontol oli alla 20 milku reaalset raha ja klubil 100 milkut võlga. Selles aknas on hakkama pandud netos julgelt rohkem kui konto vaba jääk - kõik jutud mingist telerahast jms on pläma, see laekub osadena ja tulevikus ja kõigile. Reaalselt on krediitkaart ikkagi punasesse tõmmatud eeldusega, et kohe kohe laekub Hispaaniast suurem summa. Selle eitamine on, tõsi, amüsantne.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Ei mõista. Viimane majandusaasta aruanne näitas kahjumit ja seda, et kontol oli alla 20 milku reaalset raha ja klubil 100 milkut võlga. Selles aknas on hakkama pandud netos julgelt rohkem kui konto vaba jääk - kõik jutud mingist telerahast jms on pläma, see laekub osadena ja tulevikus ja kõigile. Reaalselt on krediitkaart ikkagi punasesse tõmmatud eeldusega, et kohe kohe laekub Hispaaniast suurem summa. Selle eitamine on, tõsi, amüsantne.
      Sa ikka saad aru, et Tottenham'i omanik on üks rikkamaid inimesi Suurbritannias? Ja et lõpuks on pukis peatreener, kellel on Levy ja Lewise täielik usaldus, kes mõlemad tahavad klubi järgmisele tasemele viia.

      Teleraha võib osadena laekuda, samamoodi maksame me mängijate eest osadena. Nt. Soldado eest oleme me siiamaani välja käinud täpselt £10 miljonit.

      Kui sa arvad, et majandusaasta aruandest on võimalik midagi reaalse rahahunniku kohta välja lugeda, siis sa paned korralikult puusse. Tänapäeval on iga suurema jalgpalliklubiga seotud kümned ja kümned teised ettevõtted.

      Kõik ei ole nii must-valge.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        Kui sa arvad, et majandusaasta aruandest on võimalik midagi reaalse rahahunniku kohta välja lugeda, siis sa paned korralikult puusse.
        tegelt ka, Sleep. mida tead sina majandusest, las nooremad poisid müdistavad rahavoogudes.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Kusjuures paistab et ta ei tea eriti midagi. Kui ta räägiks rahavoogudest (isegi sina finantsaruandluse troglodüüdina leidsid võlusõna ülesse), siis saaks veel aru, aga ta räägib mingist rahast kontol. Ma eeldan, et see on sellepärast, et Arse*** on just saanud trophy suurima raha kontol hoidmise eest. Kuuldavasti olevat Arse*** pidanud avama pangas uue konto, kuna eelmine sai täis.

          Kui ettevõte läheb finantseerimist otsima, siis suhteliselt viimane asi mida pank küsib, et palju tal raha konto peal on või mis varad tal on. Oluline on mis ta tuleviku rahavood on, et ta oleks suuteline oma kohustusi teenindada. Ja Premiershipi TV diil ei ole mingi ITK ruumor, see on sõlmitud leping mida ma eeldan saavad klubid samuti rahuga faktoorida. Kui mul on sinuga leping et sa ostad minult 10 aastat turvast ja sina ja mina oled usaldusväärne pangale, siis ma saan pangast 10 aasta turbaraha ka kohe kätte, pank loomulikult võtab oma lõivu.

          Eelnev oli lihtsalt kirjeldamaks, et SW on loll.

          Pm-lt on küll tal õigus, ma ei usu et meil oleks niipalju finantsjõudu, et kogu seda kampa osta ilma shimpansi lahkumiseta. Isegi tuleviku cash-flow arvelt. Sest sellest tuleviku cashflowst on meil vaja ka v-o kedagi veel tulevikus osta ja eelkõige staadion ehitada.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Kõik kuni Lamelani on ostetud Bale'i tulevikku arvesse võtmata.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Eelnev oli lihtsalt kirjeldamaks, et SW on loll.

              Pm-lt on küll tal õigus, ma ei usu et meil oleks niipalju finantsjõudu, et kogu seda kampa osta ilma shimpansi lahkumiseta.
              Isegi hästi läks.

              Tulevastest metsikutest rahavoogudest pole ju Tottingtoni puhul mõtet rääkida, aegajalt saadav koht Intertoto sarjas ei too mainimist väärt summasid koju, ainus võimalus ongi tekitada sularaha ja osta kogu maailma karvased ja sulelised kokku läbi parimate poegade müügi. Ja selles ju küsimus siin oligi. Tänane ärimudel (ehk ilma CLi rahadeta) on ka edaspidi kahjumlik.

              Kommentaar


                Asi läheb ikka eriti peeneks. Juba käsitleme jalgpalliklubisid ettevõtetena ja seda fännifoorumis.
                Tõsi, ettevõttena paneb Arsenal ikkagi vingelt. Raha tiksub pidevalt peale, tugevalt plussis rahavoog, bränd on võimas. Omanikud on rahul. Imelik, et nii paljud fännid seda rahulolu ei jaga.. Vähemalt SleepWalking oskab seda hinnata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Tänane ärimudel (ehk ilma CLi rahadeta) on ka edaspidi kahjumlik.
                  Huvitav kui viimase aasta aruanne ehk 30.06.13 seisuga välja tuleb, siis kas seal on pluss või miinus. Minu kõhutunne on, et pluss. Kas siis on ärimudel kasumlik?
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    See on muidugi sitaks hea ärimudel, et ärme rohkem ettevõttesse investeeri, parem vaatame pealt, kuidas teised seda teevad ja meie turuosa vaikselt omale võtavad.

                    Kommentaar


                      Tottenham Hotspur
                      15 minutes ago via mobile
                      Capital One Cup draw: Aston Villa Vs Spurs - Date TBC: the match will take place the week commencing Monday 23 September #THFC

                      Kommentaar


                        täitsa lahe, et mehed siin tõsimeeli arvavad teadvat klubide rahalisi hetkeseise ja tulevikuplaane, imlselt on meestel juhtkonnas käsi sees, kui koguni sinna ei ise ei kuuluta.... võtaks ehk vähe hoogu maha, ennem kui päris totraks asi läheb?

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et mõni peaks ninaga hilissuvist kartulit minema välja toksima. Las inimesed arutavad.

                          Kommentaar


                            Eriksen on ka väidetavalt kotis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Eriksen on ka väidetavalt kotis.
                              Ehk siis ühe aknaga sisse Paulinho, Chadli, Soldado, Capoue, Lamela, Chiriches ja Eriksen ? Ja välja Caulker, Gallas, Huddlestone, Parker ja Bale (põhimeeskonnast). Lisaks naasevad vigastuselt Kaboul ja Sandro ning laenult tulid tagasi Rose ja Towndsend (jällegi, esindusmeeskonnast rääkides). Ehk siis AVBl on kasutada (11-5) 6 mängijat rohkem kui eelmise hooaja II pooles. Polepaha.

                              Kommentaar


                                Eks nüüd on AVB teha kas sats mängima ka saadakse. Nimed on ilusad aga ei tohi unustada, et mingit lõivu tuleb sisse elamise pealt ilmselt ikka maksta.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X