320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda, mis vasakkaitsest saab, tahaks isegi teada. Benny kikciks iga hetk Rose assi, kui aga võimalust saaks. Ma ei tea, kas ma olen ainus, aga mulle hakkab vaikselt see Villas Boase ülesõitmine mängijatest pinda käima. Benny ei kõlba, Carroll tuleb ka laenule anda... Oleks siis raisk, et mingi tagumise otsa PL tiim... ei saadame divarisse.

    Kommentaar


      oleks siis,raisk, premmi tagumistel satsidel vajadus ja tahe carrollit laenata olnud,oleks nad seda teinud ka ju.avb ei saa ju saata lihtsalt a'la crystal palacei ukse teha,et näe poiss,siit äkki saad tööd,mine räägi.eos parem kui qpris algkoosseisus(või vähemalt seal piiril), kui kusiganes oma perse järgi pinki sisse istuda.

      benny kohapealt ka ei nõustu.kui ei kuulu tema plaanidesse, siis ei kuulu. see ,et avb ja benny väga kokku ei sobi, on ju kohati juba eelmisest hooajast selge. ma arvan, et saatuslikuks sai assou-ekotto omapärane suhtumine.

      a võib-olla on avb m*nn ka,mina ei tea.aga ei näe põhjust pessimismiks!

      Kommentaar


        loodetavasti rose suudab vähemalt pool hooaega ära kanda ja kui tõesti vaja, siis saab jaanuaris kellegi sinna juurde tuua. Ma olen pisut üllatunud, et defoed või adekat välja ei vahetatud kellegi noore vastu. Pisut ootasin deadline day signingut ka, aga see pigem harjumus eelmistest aastatest. Iga kell võtan selle transfer window võrreldes ühe korraliku deadline day pommiga. raha kasutati üsna mõistlikult.

        : tegelikult suht nõme, et raha tegelikult suurt ei kasutatudki. Balei ja teiste müügiga kasutati reaalselt oma raha paar milli ja maybe mingid palgarahad teevad selle ka tasa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
          tegelikult suht nõme, et raha tegelikult suurt ei kasutatudki. Balei ja teiste müügiga kasutati reaalselt oma raha paar milli ja maybe mingid palgarahad teevad selle ka tasa.
          See on veider jah, jäime transfermarkt.co.uk andmeil täpselt £4.5 miljoniga plussi, no ja paar milli tuleb QPR'i käest lisaks laenude eest ka nagunii. Ma pakun, et plaan oli üks vasakkaitsja veel tuua enne akna lõppu, aga jäime lihtsalt ilma, ise arvan, et Alvaro Pereira'st. Varsti hakatakse jälle Vertonghen'it äärde toppima.. enam kui kindel.

          Kommentaar




            Mingi supporters gruoup olevat saatnud klubile kirja ka nõudmaks täpseid detaile selle partnerluse kohta Realiga.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Klubi rahakotti saabunud 100 milli ei oma siin mingit väärtust? (+ Modrici samuti kopasakas rahasumma varasemalt)

              Kommentaar


                Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                oleks siis,raisk, premmi tagumistel satsidel vajadus ja tahe carrollit laenata olnud,oleks nad seda teinud ka ju.avb ei saa ju saata lihtsalt a'la crystal palacei ukse teha,et näe poiss,siit äkki saad tööd,mine räägi.eos parem kui qpris algkoosseisus(või vähemalt seal piiril), kui kusiganes oma perse järgi pinki sisse istuda.

                benny kohapealt ka ei nõustu.kui ei kuulu tema plaanidesse, siis ei kuulu. see ,et avb ja benny väga kokku ei sobi, on ju kohati juba eelmisest hooajast selge. ma arvan, et saatuslikuks sai assou-ekotto omapärane suhtumine.
                Aga nahhui oli vaja saata laenule, kui loovust on ainult tšut-tšut rohkem kui Stoke Cityl ? Huddlestone osteti ära, aga Carroll, minu meelest (nii palju kui väljakule pääsenud on) kehvem pole olnud. Ja üldiselt ma ei usu, et mängijate müümine laenamine päris jaekaubanduse kujul ka toimib, et mehed istuvad riiulis ja ootavad, millal keegi tuleb ja pakub midagi...

                BAEst nii palju, et kui ei klapi, siis kurat müü ta maha ja leia asendus. Mitte ära laena sellises vanuses mängijat enam välja (väärtus aina langeb) ja jäta mingisugune saamatu käkerdis äärekaitsesse, kes sellel ajal kui Walcott karistusala ääres palli ootab, lihtsalt pilvi imetleb ja seent toksib.

                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                Klubi rahakotti saabunud 100 milli ei oma siin mingit väärtust? (+ Modrici samuti kopasakas rahasumma varasemalt)
                Mängijate eest maksmine on partnerlus ? Et mittepartnerid kingivad üksteisele mängijaid või ?

                Muidugi ajab selline asi pehmeltöeldes s**a keema.

                Kommentaar


                  Spurs chairman Daniel Levy tried to stop Mesut Ozil’s transfer to Arsenal [El Confidencial]

                  Spanish newspaper El Confidencial have come out with a sensational claim on Tuesday that will be greeted with both glee and despair in north London following Arsenal’s capture of Mesut Ozil.

                  According to El Confidencial, Tottenham chairman Daniel Levy was keen to make his mark at Real Madrid on transfer deadline day just as Gareth Bale was being introduced to the Bernabeu.

                  Levy called Florentino Perez on Monday in an attempt to stop Mesut Ozil’s transfer to Arsenal, Spurs’ great north London rivals.

                  Jose Felix Diaz writes in El Confidencial that Levy felt betrayed by Real Madrid after lengthy negotiations over Bale and a partnership agreement between Spurs and the Spanish giants that was agreed when Luka Modric left White Hart Lane.

                  El Confidencial add that Levy and Spurs had enquired about Ozil in July and August during the discussions over Bale but at that point in time it was thought the German playmaker would remain at Real Madrid.

                  Los Blancos president Florentino Perez politely informed Levy that the deal to sell Ozil to Arsenal was all but done.

                  This follows suggestions, voiced by Sky Sports News last week, that Daniel Levy had held up Real Madrid selling a player to Arsenal to ensure they would not play against Spurs in the north London derby.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    mis teha, perze on first class munn

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Aga nahhui oli vaja saata laenule, kui loovust on ainult tšut-tšut rohkem kui Stoke Cityl ? Huddlestone osteti ära, aga Carroll, minu meelest (nii palju kui väljakule pääsenud on) kehvem pole olnud.
                      Aga mida ta istub seal pingi peal. Mängib v-o 5-6 mängu hooajal, kui sedagi, arvestades, et Holtby ja vähemal määral Siggy on tema koha peal. Erikssonist rääkimata või Dembelest mingis kaitsvas formaadis. Las läheb ja saab natuke kogemust, eriti kui vaadata mis hüppe tegi laen Walkerile või Androsele või kasvõi Caulkerile.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        suht kindlalt pask, et lihtsalt klikke saada.

                        Kommentaar


                          Pohhui, et Bale enam teie mängija ei ole, aga liiga palju Sp*rsi bantzi on, et mitte postitada (Twitterist):

                          #AskBale How does it feel like when you hear Madrid fans chanting Ozil rather than your name...At your own presentation.

                          #AskBale If Cristiano was behind you in the shower, would you push back?

                          #AskBale Is your shirt no. 11 a reference to 1-1 at Newcastle? How does it feel to be in the sun after 6 years of living in @Arsenal shadow?

                          #AskBale Can you copyright your copied free kick pose?

                          #AskBale what are your thoughts on the subject of evolution?

                          #AskBale Do you think Cristiano is going to find it weird that you copy everything he does and stare at him in the bath?

                          #AskBale Did you name you're daughter after AVB?

                          #AskBale What was the inspiration behind your pink tee and hat combo? It is delicious.

                          #AskBale You got Arsenal a better player than you (Ozil) and they already had Theo, a player with a higher G+A rate than you. Why, Gareth?

                          #AskBale Have any Madrid players actually welcomed you yet? In person or on social media? They all seem more gutted about losing Ozil.

                          #AskBale When you first met Cristiano Ronaldo did you serenade him with "I wanna be like you ooh ooh" all jungle book stylee?

                          #AskBale Are you looking forward to having Thursdays off?

                          #AskBale Does the council cut your hair?

                          #AskBale Please will you stop doing that celebration?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Pohhui, et Bale enam teie mängija ei ole, aga liiga palju Sp*rsi bantzi on, et mitte postitada (Twitterist):

                            #AskBale You got Arsenal a better player than you (Ozil) and they already had Theo, a player with a higher G+A rate than you. Why, Gareth?
                            Not true. Transfermarkt sõnul Bale 41 vs Theo 37 (kõikide liigade peale kokku), koondisemängud välja võetud.

                            Aga muidu seal häid pärle. Enda lemmikud on:

                            #AskBale Can you copyright your copied free kick pose?
                            #AskBale Do you think Cristiano is going to find it weird that you copy everything he does and stare at him in the bath?

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                ah, visake siis ka allkirjad alla, teie kes seda "partnerlust" naeruväärseks peate...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X