320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole mingi vaba mees. Jumal teab kui kaua on katki olnud. Lubati, et enne hooaja lõppu pidi platsile saama.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Ei ole mingi vaba mees. Jumal teab kui kaua on katki olnud. Lubati, et enne hooaja lõppu pidi platsile saama.
      Mis vigastus tal üldse nagu on?
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Mis vigastus tal üldse nagu on?
        Küsiks sama - mul kuidagi täiesti radari alt läbi läinud, et vigane on

        Kommentaar


          Algselt oli reievigastus. Hakkas reservides vormi koguma, aga siis sai seljavigastuse ja seda on nüüd päris pikalt ravitud.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Algselt oli reievigastus. Hakkas reservides vormi koguma, aga siis sai seljavigastuse ja seda on nüüd päris pikalt ravitud.
            Jama lugu. Kõlab nagu nii mõnigi meie poiss.

            Kommentaar


              yo

              Kommentaar


                kurat,eilne mäng ei olnud üldse halb mu meelest. adeka kohta ainult kiidusõnad, uskumatult töökas ja tahet oli palju midagi ära teha.
                teistele ka otseselt midagi halba ei ole öelda(v.a Bentaleb,jälle ning kohati oli Chadli ka ikka frustreeriv). Naughton oli paremal pool ikka oluliselt asjalikum, kui vasakul. Eriksen pani jälle mingi 60 mintsani hästi, edasi langes ära,nagu tihti peale liigas kipub tal minema.
                Arsenal oli sitt ja väga kahju,et võimalust ei kasutatud.

                Üldiselt olen nõus ja tõmban ka ise hooajale kriipsu alla. eriti kuhugi liikuda enam ei ole ja vaevalt mänguliselt ka palju muutub. Hea oleks, kui Evertoni mööda ei lasta. Rohkem enam midagi loota ei ole.Ü ldiselt olen optimistlikumat sorti fänn ja ootan huviga kuidas tehtud vigu parandama hakatakse.
                Van Gaali millegipärast ei tahaks(kuigi kogemust on kuhjaga ja kvaliteeti ka), Spaletti ja Bielsa kohta ei oska arvata.Ise tahaks taaskord mingist uue-kooli meest, a'la DeBoer või Laudrup , aga ei tea,kas on mõtet ühe-sama reha otsa mitu korda järjest astuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                  Arsenal oli sitt ja väga kahju,et võimalust ei kasutatud.

                  ???
                  Arsenal oli piisavalt hea, et 3 punkti tabelisse saada ja seda ka tehti.
                  Sitt oli hoopis üks teine meeskond, kellele kanti tabelisse kaotus ja 0 punkti.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                    kurat,eilne mäng ei olnud üldse halb mu meelest. adeka kohta ainult kiidusõnad, uskumatult töökas ja tahet oli palju midagi ära teha.
                    teistele ka otseselt midagi halba ei ole öelda(v.a Bentaleb,jälle ning kohati oli Chadli ka ikka frustreeriv). Naughton oli paremal pool ikka oluliselt asjalikum, kui vasakul. Eriksen pani jälle mingi 60 mintsani hästi, edasi langes ära,nagu tihti peale liigas kipub tal minema.
                    Arsenal oli sitt ja väga kahju,et võimalust ei kasutatud.

                    Üldiselt olen nõus ja tõmban ka ise hooajale kriipsu alla. eriti kuhugi liikuda enam ei ole ja vaevalt mänguliselt ka palju muutub. Hea oleks, kui Evertoni mööda ei lasta. Rohkem enam midagi loota ei ole.Ü ldiselt olen optimistlikumat sorti fänn ja ootan huviga kuidas tehtud vigu parandama hakatakse.
                    Van Gaali millegipärast ei tahaks(kuigi kogemust on kuhjaga ja kvaliteeti ka), Spaletti ja Bielsa kohta ei oska arvata.Ise tahaks taaskord mingist uue-kooli meest, a'la DeBoer või Laudrup , aga ei tea,kas on mõtet ühe-sama reha otsa mitu korda järjest astuda.
                    Olen nõus Tottenhami kohapealt. Õhus oli elektrit kuni lõpuni välja. Selles mõttes kontrast kahe eilse eeldatava super derbi vahel oli päris märkimisväärne. Tahet ja kirge oli näha meestest, lihtsalt oskustest või realiseerimisest jäi seekord vajaka. Mängiti kiiret ja sirgjoonelist jalgpalli, tore oli vaadata. Ade oli tõesti töökas, selline ehtne näljane ründaja.

                    Arsenali sinu sõnaga päris ei iseloomustaks. Pärast kiiret avaväravat mängiti selgelt kaitsest lähtudes, esimene poolaja alguses veel üritati, aga hiljem väga mitte. Samas kaitses oldi kontsentreeritud ja isegi suudeti väravavahi käkid ära klattida. Distsiplineeritud töövõit neile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      ???
                      Arsenal oli piisavalt hea, et 3 punkti tabelisse saada ja seda ka tehti.
                      Sitt oli hoopis üks teine meeskond, kellele kanti tabelisse kaotus ja 0 punkti.
                      ok,peace, kaotusevalust tingitud liialdus. mõte oli,et arsenal on (ka meie vastu) paremini ka mänginud ja meile vähem võimalust mängu dikteerida ning omakasuks pöörata andnud.võimidagisellist

                      Kommentaar


                        Totts ei suutnud ju ise ühtegi korraliku võimalust pmst tekitada. Üks Ade pealöök oli (kus ta Kosi seljas elas) aga rohkem mitte midagi. Kõige ohtlikumad olid olukorrad mis Arsenal ise kinkis ehk korrad kui Chesney ei saanud kõrgeid palle kätte. Ühel juhul tehti talle tegelikult viga, kuid siis ei saanud Spurs vist isegi löögilegi ning teisel juhul pani Mertescielny korraliku müüri ette. Mängu peale 2 lööki raami, enamus lööke väljastpoolt kasti umbropsu teele saadetud. Ei ole nagu päris see mis peaks.
                        Suhteliselt steriilne pallivaldamine toimus (kust see küll tuttav on?) ning need pikad pallid ei tootnud absoluutselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Totts ei suutnud ju ise ühtegi korraliku võimalust pmst tekitada. Üks Ade pealöök oli (kus ta Kosi seljas elas) aga rohkem mitte midagi. Kõige ohtlikumad olid olukorrad mis Arsenal ise kinkis ehk korrad kui Chesney ei saanud kõrgeid palle kätte. Ühel juhul tehti talle tegelikult viga, kuid siis ei saanud Spurs vist isegi löögilegi ning teisel juhul pani Mertescielny korraliku müüri ette. Mängu peale 2 lööki raami, enamus lööke väljastpoolt kasti umbropsu teele saadetud. Ei ole nagu päris see mis peaks.
                          Suhteliselt steriilne pallivaldamine toimus (kust see küll tuttav on?) ning need pikad pallid ei tootnud absoluutselt.
                          Kohe tuleb meelde üks Townsendi sööt värava ette mille Chadli ära käkkis teie õnneks. Võimalusi oli tegelikult küll, aga neid ei suudetud ära realiseerida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Kohe tuleb meelde üks Townsendi sööt värava ette mille Chadli ära käkkis teie õnneks. Võimalusi oli tegelikult küll, aga neid ei suudetud ära realiseerida.
                            Sa mõtled olukorda kus Townsend söötis Chadlile selja taha pmst? Ehk parema õnnega oleks kuidagi tagumise jalaga pihta saanud kuid pigem lükkaks selle olukorra söötja kaela kui lööjale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                              kurat,eilne mäng ei olnud üldse halb mu meelest.
                              teistele ka otseselt midagi halba ei ole öelda(v.a Bentaleb,jälle ning kohati oli Chadli ka ikka frustreeriv). Naughton oli paremal pool ikka oluliselt asjalikum, kui vasakul.
                              Arsenal oli sitt ja väga kahju,et võimalust ei kasutatud.
                              Absull ei nõustu. Tottenhamilt selgelt nõrk esitus, kuna reaalseid väravavõimalusi ju ei olnudki! kahjuks ei tekkinud kordagi tunnet, et võiks midagi kena (loe: võit) tulla. Ründemäng oli aeglane ja ideetu. Suht kõik tsenderdused läksid lihtsalt täiesti suvaliselt - kas silmad kinni või siis autopiloodil, isegi ei vaadatud seda KAS ja kus ründaja paikneb.
                              See kui meeskonnal on suurem pallivaldamisprotsent ja rohkem lööke väravast mööda ei ütle küll minu jaoks, et meeskond oleks parema esituse teinud kui vastased. Esimesel poolajal oli 2:0 ikka väga õhus, teisel jäeti andmata penalt + Lloris pidi tegema väga hea tõrje, et Mertet eemal hoida. Reaalseid võimalusi ja mõttestatud rünnakuid oli lihtsalt Arsenalil oluliselt rohkem paraku. Ja need loevad. Mitte palli kõigutamine kasti joonel.

                              Kommentaar


                                küll sina ikka jaksad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X