320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Peaks mainima, et üks positiivsemaid mänge mida ma näinud olen Tottenhamilt see hooaeg. Väravaid lastakse endiselt jah tobedalt lüüa ja tavaliselt on lihtsalt rumalad kaitse vead. Samas teine poolaeg oli entusiastlik ja mehed tahtsid mängida. Ilus Bale'i stiilis mängu lõpp kah. Eriksen on üks väheseid ennast tõestanud mehi eelmise suve suurostudest, kindlasti võiks üritada tema ümber järgmise hooaja mängu luua.
    Ega Soldadol ka häda pole, kui rääkida eelmise suve ostudest.

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Ega Soldadol ka häda pole, kui rääkida eelmise suve ostudest.
      Soldado oli pikka aega üks mõttetumaid mängjaid platsil spursi eest.

      Kommentaar


        Kui streami lõpus kommentaatorit õigesti kuulsin, siis viimati tuli Spurs kodus 0:2 pealt võitjaks 14 aastat tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
          Kui streami lõpus kommentaatorit õigesti kuulsin, siis viimati tuli Spurs kodus 0:2 pealt võitjaks 14 aastat tagasi.
          Ei tea kas just kodus aga mingi fakt selline.

          2010 - The last time Tottenham came from two goals down to win a Premier League match was Nov 2010 (3-2 v Arsenal). Heart.

          Kommentaar


            Kommentaar


              täna oli soldado väga tubli. kahju aint, et väravaid ei tooda

              Kommentaar


                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                Ei tea kas just kodus aga mingi fakt selline.

                2010 - The last time Tottenham came from two goals down to win a Premier League match was Nov 2010 (3-2 v Arsenal). Heart.
                võõrsil:
                BBC, Sport, BBC Sport, bbc.co.uk, world, uk, international, foreign, british, online, service
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Gullit ütlec BBC-le, et van Gaal on järgmine Spursi boss.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Täna mäng liverpooliga

                    Lloris; Naughton, Kaboul, Vertonghen, Rose; Bentaleb, Sigurdsson; Lennon, Chadli, Eriksen; Soldado.

                    pink - Friedel, Dawson, Dembele, Sandro, Townsend, Winks, Kane

                    Olen optimistlik ja ütlen et viik oleks saavutatav. Aga üldiselt miks kurat on sandro pingil ja bentaleb platsil.

                    Kommentaar


                      Ma teen zeleele iga punkti eest õlle välja
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Olen optimistlik ja ütlen et viik oleks saavutatav. Aga üldiselt miks kurat on sandro pingil ja bentaleb platsil.
                        Jah, kusjuures Dembele JA Sandro on pingil, samal ajal Bentaleb platsil. Viimasel ajal on Nabil olnud ikka vääääga average. Esimesed paar mängu tegi normaalselt, siis hakkas selline hype, et ajuhiiglane Tim soovitas ta kiirkorras Prantsusmaa koondisesse kutsuda ja MMile saata. Ja sealt edasi on ta olnud (ma usun ma ei liialda) mitte parem kui laenul olev Livermore. Aga vaatamata sellele on algkoosseisu koht kindlustatud (seejuures nii minu kui ka ma usun paljude teiste toetajate jaoks on iga Bentalebi alustatud mäng lisakuul Sherwoodi jalas, samas viimasel ajal tundub tal ka pohh, naudib niikaua feimi kui LvG üle võtab talt).

                        Kommentaar


                          Poolajaks Kaboulilt 1+1, Spurs siiski nulli peal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Jah, kusjuures Dembele JA Sandro on pingil, samal ajal Bentaleb platsil. Viimasel ajal on Nabil olnud ikka vääääga average. Esimesed paar mängu tegi normaalselt, siis hakkas selline hype, et ajuhiiglane Tim soovitas ta kiirkorras Prantsusmaa koondisesse kutsuda ja MMile saata. Ja sealt edasi on ta olnud (ma usun ma ei liialda) mitte parem kui laenul olev Livermore. Aga vaatamata sellele on algkoosseisu koht kindlustatud (seejuures nii minu kui ka ma usun paljude teiste toetajate jaoks on iga Bentalebi alustatud mäng lisakuul Sherwoodi jalas, samas viimasel ajal tundub tal ka pohh, naudib niikaua feimi kui LvG üle võtab talt).
                            Van Gaal on kindel või veel ruumorite tasemel?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Van Gaal on kindel või veel ruumorite tasemel?
                              Ma ütleks, et tugevate ruumorite, aga jh, kinnitust kui sellist veel ei ole.

                              Nagu see, et Hollandi lehtede andmetel käis Levy LvGl külas mingit Sprusi mängu vaatamas;
                              LvG on ise öeldnud, et tahaks Premmis kätt proovida;
                              Gullit esines hiljuti avaldusega, et LvG võtab üle.

                              Ja pealegi, kui vaadata seda kuidas meeskond mängib (mida ma lihtsalt põhimõtte pärast täna teinud ei ole, aga ma usaldan neid kommentaare, mis minuni on jõudnud), kui vähe on võitlus(loe:kapituleerumis)indu meestes, kui palju väravaid on sisse lastud konkreetsetest kaitsjate vigadest + 7 000 000 muud faktorit, siis tundub iga päevaga aina tõenäolisem.

                              Kommentaar


                                Sandrost ja tema vuntsist pilti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X