320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ot ma ei saa aru, et mis teil Poulseni vastu on?
    Ta mängib kätega rohkem kui jalgadega. Nii kui kohtunik selja pöörab kohe tõukleb ja provotseerib, ka verbaalselt, ja siis daivib ning nõuab õigust näoga, et tema pole midagi teinud. Minu silmis on ta veel suurem antipallur, kui Interi uhkus Materazzi!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Ta mängib kätega rohkem kui jalgadega. Nii kui kohtunik selja pöörab kohe tõukleb ja provotseerib, ka verbaalselt, ja siis daivib ning nõuab õigust näoga, et tema pole midagi teinud. Minu silmis on ta veel suurem antipallur, kui Interi uhkus Materazzi!
      Tia. Vaatasin vist mingit teist mängu aga mina küll midagi sellist ei näinud. Võibolla on spursi fännid vihased kuna ta kogemata ühele väiksele neegrile peapeale astus, kui viimane talle suht jõhkralt vikatit üritas teha. Aga Kanoute värav oli puhas meistriklass. 1-2-3-oppaaa! Spursi kaitse vahtis ainult tühjade pilkudega ringi ja saatis roppusi suust välja.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Tia. Vaatasin vist mingit teist mängu aga mina küll midagi sellist ei näinud. Võibolla on spursi fännid vihased kuna ta kogemata ühele väiksele neegrile peapeale astus, kui viimane talle suht jõhkralt vikatit üritas teha. Aga Kanoute värav oli puhas meistriklass. 1-2-3-oppaaa! Spursi kaitse vahtis ainult tühjade pilkudega ringi ja saatis roppusi suust välja.
        Ma eilset mängu ei näinud ja räägin nende kolme-nelja mängu põhjal, mis mulle meelde jäänud, mis ta Shcalke04-s või Taani eest on teinud. Vähe mänge küll, et anda paikapanev hinnang, kuid situatsioone oli küllaga.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Võibolla on spursi fännid vihased kuna ta kogemata ühele väiksele neegrile peapeale astus, kui viimane talle suht jõhkralt vikatit üritas teha.
          "That was a naughty situation," Jol said. "There was probably a little foul on Poulsen but he did it in such a professional way that you probably couldn't see that he did it on purpose."

          Liiga diplomaatiline...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Ma olin isiklikult kohal ja pähe astumise peale polnud spursi fännid just eriti rõõmsad

            Kommentaar


              Eks Spursi fännid ole ise harjunud esimesena molli kütma ... or not

              Kommentaar


                UEFA karikakoha jaoks äärmiselt-äärmiselt olulised 3 punkti tänu eelkõige Robinsonile. Aga ega seda jällegi lihtsaks ei tehtud. Kommentaator mainis, et Spursil on see hooaeg 5 nullimängu, millest halvemat tulemust ei ole liigas kellelgi.

                5 koha Notlobist maas 2 punkti, samas meil mäng ka vähem peetud. Eurokoht 1 punni kaugusel. Jäänud veel võõrsil Charlton, kodus Blackburn ja ManCity. Kui midagi hullu ei juhtu, peaks ikka ära tulema.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Aprilli parema mängija tiitel läks siis Berba ja Robbie vahel jagamisele.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    UEFA koht paistab, et tuleb ära. Kaks kodumängu jäänud, tõenäoliselt vaja ühte punki, ku just Reading ei võida võõrsil Blackburni. Tegelt oleks üllatunud kui ei tuleks 5. kohta. Evertonis maas 1 punkt ja 1 enam mäng ja Evertonil viimane mäng võõrsil cheskiga.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      kena 2-0 võit võõrrsil charltoni üle, järjekordse värava lõi berbatov ning 90ndal lisas defoe teise
                      Last edited by tzempion; 08.05.07, 16:48. Põhjus: trükivead XD
                      {9}

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tzempion Vaata postitust
                        kena 2-0 võit võõrrsil charltoni üle, järjekordse värava lõi berbatov ning 90ndal lisas defoe teise
                        Lolliks oled läinud või ? Vähemalt klubi logo ja postitus küll kokku ei lähe ?

                        Kommentaar


                          Tuleb meelde manku avatari kandva kasutaja greystone postitus Porstmouthi teemas ning sellele järgnenud Jasperi iroonitsemine.

                          Kommentaar


                            Mis te kiusate inimest? Äkki talle meeldivad nii Arsenal kui Spurs. On see siis kuritegu?
                            Ma ise toetan Unitedit aga mulle meeldib City ka...eriti kui nad kaotavad

                            Kommentaar


                              Ei kiusa ma midagi lihtsalt imestasin. Las fännab mõlemat kui tahab. Veidi imelik ju on aga valikuvabadus peab olema.

                              Kommentaar


                                no kule ausõna, ega ma ei ole mingi totaalne arsenali fänn, lihtsalt kõigerohkem meeldib ja siis nagu spurs meeldib kaa väga,
                                ja need 2 ei ole ka vb ainukesed,
                                {9}

                                Kommentaar

                                Working...
                                X