320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    52 minutt veel.

    Paneme siis ülesse ka selle hooaja tõusva tähe pildi. Mees kelle kohta Ronaldo ütleks: "Vau mees, ma ei ole kunagi niipalju step-overeid näinud". Leedid ja dzentelmenid - Adel Taarabt...

    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      tahaks hakata mängu vaatama, aga myp2p'st võtan mängu lahti ( tvANTSU kasutan ) aga pilti ei näita.
      kõik muu on korras, kommentaare on kuulda jne, aga pilti ei näita.
      milles probleem?

      Kommentaar


        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        tahaks hakata mängu vaatama, aga myp2p'st võtan mängu lahti ( tvANTSU kasutan ) aga pilti ei näita.
        kõik muu on korras, kommentaare on kuulda jne, aga pilti ei näita.
        milles probleem?
        sitt stream, vali sopcast ja Sport Channel 2, mul jookseb 95-100% peal, pilt perfektne
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          Ühekorra teil joppas. Kaks korda ikka ei jopa. Chopralt siis ilus löök allanurka. Viimase mängu löögiga. Tottenhamil kadus lõpuks minu meelest isegi tahtmine ära. Selliste ründajate pagasiga oleks võinud ikka natukene rohkem survet avalda...
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Ühekorra teil joppas. Kaks korda ikka ei jopa. Chopralt siis ilus löök allanurka. Viimase mängu löögiga. Tottenhamil kadus lõpuks minu meelest isegi tahtmine ära. Selliste ründajate pagasiga oleks võinud ikka natukene rohkem survet avalda...
            Mis neist ründajatest kasu kui keskel ühtegi mängujuhti pole. Ostetakse igasuguseid võlureid äärele ja etteliini, kuid kõige olulisem positsioon on neil senimaani ikka veel puudulik.

            Kommentaar


              Kui väga vaja, saab Kevin-Prince'i sinna lükata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Kui väga vaja, saab Kevin-Prince'i sinna lükata.
                Boateng on ikka pigem wing back või äärepoolik.

                Kommentaar


                  Jah, aga seda suuresti seepärast, et Herthas mängis kunagi üks mees nimega Yildiray Bastürk. Vist peaksid teadma teda. Naturaalselt on Kevin siiski puhas keskväljamees.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Jah, aga seda suuresti seepärast, et Herthas mängis kunagi üks mees nimega Yildiray Bastürk. Vist peaksid teadma teda. Naturaalselt on Kevin siiski puhas keskväljamees.
                    Huvitaval kombel ka noortekoondistes on ta äärel siblinud. Mängujuht ta nüüd küll pole. Sa vist peaksid teadma ka seda, et läinud hooajal türgi poeglaps just palju mänge ei mänginud. Ja miks eelistatati siis keskväljal Ebertit või Dejaghi?

                    Kommentaar


                      Mulle aitab. 13 aastat. mingu nad vittu. good bye and good night.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Mulle aitab. 13 aastat. mingu nad vittu. good bye and good night.
                        C´mon! Vaata kasvõi Liidsi fänne. A kui Totud niimodu jätkavad siis on Jol esimene treener sel hooajal kes suuska saab.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Everton - Spurs 3-1, 20 minutit jäänud.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            mängu lõpp kohe lähenemas, spursi kaitse esimesel poolajal oli kohutav. benti debüüti võib ebaõnnestunuks pidada, võinoh full-debüüti. malbranque minu arust oli ainuke, kes normaalselt mängis. vasakul äärel suutis nii mõndagi. njah, vbl hiljem hakkab spursi mäng joppama. mõned mängud veel nii ja jolil võib jalgealune tuliseks minna.

                            Kommentaar


                              masendav hooaja algus, tõesti paar sellist mängu veel ja on esimene treener see hooaeg kinga saanud
                              AILTON

                              Kommentaar


                                hooaeg koosnebki umbes 4-5st mämgust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X