320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi mäng on täna.

    Vorm, Trippier, Carter-Vickers, Alderweireld, Wimmer, Davies, Dier (C), Winks, Sissoko, Son, Janssen.

    Pink: Pau Lopez, Walker-Peters, Vertonghen, Wanyama, Dele, Onomah, Nkoudou.

    COYS!

    Kommentaar


      Ka Aston Villa vastu jätkatakse 3 keskkaitsjaga, Formatsioon ilmselt selline, et ...

      ------------Vorm-------------
      ---CCV---Toby--Wimmer---
      Trippier-Dier-Winks-Davies
      ------------Sissoko---------
      -------Janssen---Son-------

      Alternatiivselt võiks asetust esitada muidugi

      ------------Vorm-------------
      ---CCV---Toby--Wimmer---
      Trippier-Dier-Winks-Davies
      --Sissoko--Janssen---Son--

      Aga pakuks pigem, et Son võtab sellise Alli rolli ja on shadow striker, kes suure ründaja "najal" mängib seal... ja Sissoko saab siis toimetada rohkem nende kahe all. Aga eks näha ole.

      Fun fact -> Wanyamale on see alles KOLMAS mäng kogu hooaja jooksul kus ta ei alusta (!)
      Ja endiselt on arusaamatu N'Koudou tagaajamine terve suve kui isegi championshipi tiimi vastu teda peale ei lasta....

      Kommentaar


        Pildil mõlemad väravalööjad. Daviesel esimene värav spursi särgis. Trippier oli väga hea. Janssenist on kahju. Niigi habras enesekindlus sai uue löögi kui poch ta Dele vastu välja vahetas. N'Koudou tuli nägi tegi.

        Kommentaar


          Sky kirjutas artikli sellest, kuidas identifitseeriti Alderweireld kui sobiv lüli Spursi kaitseliini.

          Minu jaoks kõige üllatavam oli fakt, et :

          "Quite remarkably, in each of Alderweireld's seven full seasons as a professional, he has always played in a team that has had either the best defensive record (five times) or the second best defensive record (twice) in the league. On the two occasions that he played in the league's second best defence (Ajax in 2011/12 and Southampton in 2014/15), the number of goals that they conceded was only one more than the best defence."

          No need to mention vist, et Spursi ridades I hooajal joint top best defence ja käimasoleval hooajal kõige parema kaitse Spursil.

          P.S ega keegi Illegaardi plaani homme WBA mängu vaatama minna? Oli nagu kavva märgitud ja usun, et lähen siis teen märgikõsõ seinale ja vaatan vuti ka seal ära. Viimati kui seal jalgpalli sai vaadatud siis lõi Alli selle geniaalse võiduvärava Palace'i vastu. Loodame, et ajalugu kordub!

          Kommentaar


            Ärry elus on vahepeal oluline sündmus aset leidnud.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              See oli vist parim Tottenhami mäng, mida ma olen näinud.

              Kas asi oli Lamelas, et Eriksen hooaja algul vähe kehva oli?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                See oli vist parim Tottenhami mäng, mida ma olen näinud.

                Kas asi oli Lamelas, et Eriksen hooaja algul vähe kehva oli?
                Ei ütleks, et Lamela sellega seotud oli. Mõned arvavad, et uue lepingu läbirääkimised mis hooaja alguses (ja eelnevalt suve II pooles) toimusid, mõjutasid tema esitusi...

                Ja viimasel ajal kogu tiim ennast paremini käima saanud - eks mängujuhil ole ka lihtsam toimetada kui tiimikaaslased reaalselt liiguvad, avanevad ja kaitsjaid enda peale tõmbavad.

                Kommentaar


                  Vertonghen 2 kuud väljas. Väga halb. Ja Tom Carroll müüdi luikedele £4.5m eest.

                  Kommentaar


                    Hahahhahaha. Mis mäng. Ebareaalne. Need 90 minutit võiks võtta 1 sõnaga kokku - DRAAMA.

                    1) Pep - retskept, ei kuulu minu lemmiktreenerite hulka, aga täna suutis ära näha, mis variandiga 3-5-1 vastu tulla. Julge käik nii ründavalt alustada, aga kõik mängijad suutsid nii kõva survet teha, et kaitse väga surve alla ei jäänudki.
                    2) Lloris - what you ? Mees kelle rämedast eksimusest... krt ma ei mäletagi kas oleks senise Spursi aja jooksul väravat tulnud (nagu kus saaks ainult temale näpuga näidata)? Ja täna oleks võinud sama hästi ise palli lahtilöögist väravasse lüüa . Aga anname andeks, kuni oli one-off juhus siis ei ole hullu. Muidu ikka väravas ülikindel.
                    3) TOBYY???OMFG ?!?EIII??!??!?!??! Asendage mängu tulemus 4:0'ga kui soovite aga andke terve Toby vastu !!!
                    4) Kohtunikud. No kurat, ei saa ju vaielda - oli pennal. Kuidas seda ei näinud, ei tea. Teisel pool tundus samas väravaolukorras suluseisulõhn üsna tugev (äkki kellelgi täpset pilti?) Samas kohtuniku juures häiris veidi see ka, et kohati ei olnud just kuigi järjepidev - kehamängus tundus City meestele rohkem lubatud olema kui Spursi omadele + ilmselge kollane esimesel poolajal andmata. Kokku lõpuks muidugi mängu mõjutavaid otsuseid rohkem City kasuks, no doubt, lihtsalt muidu ka ebastabiilne...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      4) Kohtunikud. No kurat, ei saa ju vaielda - oli pennal. Kuidas seda ei näinud, ei tea. Teisel pool tundus samas väravaolukorras suluseisulõhn üsna tugev (äkki kellelgi täpset pilti?) Samas kohtuniku juures häiris veidi see ka, et kohati ei olnud just kuigi järjepidev - kehamängus tundus City meestele rohkem lubatud olema kui Spursi omadele + ilmselge kollane esimesel poolajal andmata. Kokku lõpuks muidugi mängu mõjutavaid otsuseid rohkem City kasuks, no doubt, lihtsalt muidu ka ebastabiilne...
                      Mismoodi? Man Cityle pennu andata ja Spursile suluvärav..et mis seal City kasuks on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Samas kohtuniku juures häiris veidi see ka, et kohati ei olnud just kuigi järjepidev - kehamängus tundus City meestele rohkem lubatud olema kui Spursi omadele + ilmselge kollane esimesel poolajal andmata. Kokku lõpuks muidugi mängu mõjutavaid otsuseid rohkem City kasuks, no doubt, lihtsalt muidu ka ebastabiilne...
                        Prillid.
                        Võta kasvõi Kyle Walker, kes nügis kuidas ise tahtis. Eredalt meeles Clichyga moment.

                        Teiseks ei tundunud mulle, et spursil oleks niipalju momentegi olnud, et neid oleks saanud city kasuks vilistada. Ehk et väga ebamugav on seda tunnistada, aga cityle pigem kaotuse maitsega punkt. Spurs magas kõva 60 minti või millal see Dele selle peaga ära kõksas sealt. Sinnamaani väga mannetu. Simon Beck oli ka rohkem mängus.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          2) Lloris - what you ? Mees kelle rämedast eksimusest... krt ma ei mäletagi kas oleks senise Spursi aja jooksul väravat tulnud (nagu kus saaks ainult temale näpuga näidata)?
                          Selle järgi nagu oleks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Prillid.
                            Võta kasvõi Kyle Walker, kes nügis kuidas ise tahtis. Eredalt meeles Clichyga moment.
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Mismoodi? Man Cityle pennu andata ja Spursile suluvärav..et mis seal City kasuks on?
                            Sorry, tahtsin ofc kirjutada et City kahjuks. Penalti all mõtlesingi seda Walkeri trügimist ja sulu all Kane'i söötu Son'ile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Selle järgi nagu oleks
                              Umm... noh... jah. Olles EPLis viimase 4 hooaja jooksul 90% mängudest näinud mulle neid eelnevat 7't olukorda küll ei meenu.
                              Ei tea kuidas seda "led directly to goal"'i tõlgendatakse. Aga arvestades kui palju ta on häid tõrjeid teinud, väljajookse teinud ja muidu sweepinud siis see 155s mängus 7 vea tõttu lüüa lastud väravat (ehk 1 kord iga 22 mängu takka) ei ole midagi hullu.

                              Täna olid need juhtumid lihtsalt väga markantsed. Ja järjest. Ja kaks mängus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Umm... noh... jah. Olles EPLis viimase 4 hooaja jooksul 90% mängudest näinud mulle neid eelnevat 7't olukorda küll ei meenu.
                                Ei tea kuidas seda "led directly to goal"'i tõlgendatakse. Aga arvestades kui palju ta on häid tõrjeid teinud, väljajookse teinud ja muidu sweepinud siis see 155s mängus 7 vea tõttu lüüa lastud väravat (ehk 1 kord iga 22 mängu takka) ei ole midagi hullu.

                                Täna olid need juhtumid lihtsalt väga markantsed. Ja järjest. Ja kaks mängus.
                                No esimese võib andeks saada. Läks puhastama Dieri unelemist. Teine oli ikka šokeeriv apsakas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X