320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Ja uskomatona, mutta totta, St Totteringham's Day jääb seekord vahele.
    palju õnne selleks aastaks. Ei usu, et see siiski traditsiooniks saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      palju õnne selleks aastaks. Ei usu, et see siiski traditsiooniks saab.
      Eelmine hooaeg 3s, see hooaeg suurima tõenäosusega number 2, trend viitab ainult ühele

      Kommentaar


        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
        Eelmine hooaeg 3s, see hooaeg suurima tõenäosusega number 2, trend viitab ainult ühele
        jah langusele. Lagi on käes

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          jah langusele. Lagi on käes
          Ära ole selline pessimist

          Pole küll hetke teema, aga saab olema huvitav näha kuidas Spurs enda järgmine hooaeg täiendab. Võttes arvesse, et väidetavalt nii Mou-le, Pep-ile kui ka Wenger-ile on antud kirstud täis kuldkange uute mängijate ostuks, mille nad arvatavasti ka ära kasutavad, siis hoolimata korralikust kokku mänginud meeskonnast võiks/peaks ka Spurs midagi kulutama?

          Kommentaar


            Pigem on vaja olemasolev kaader alles hoida.

            Kane pennal oli törr.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Pigem on vaja olemasolev kaader alles hoida.

              Kane pennal oli törr.
              Võttes arvesse, et Spurs sõlmis see hooaeg vist kõigi põhimängijatega uued lepingud, siis ma usun, et nad jäävad klubisse. Uus leping muidugi ei tähenda kindlat jäämist, aga ma ei tea, tundub hea punt olevat, usutavasti ainult mingid ulmesummad, kui needki, suudaks lõhet lüüa.

              Kommentaar


                Jah. Lisaks tundub, et suurem osa mängijatest pole tuulest viidud ka. Paha lugu, kui nii öelda, on lihtsalt see, et head kraami on üksjagu ning sellel võib olla keeruline silma peal hoida.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  jah langusele. Lagi on käes
                  Hetkeseisu vaadata siis väga enesekindel väide. Erinevalt arsenalist, kelle eesmärgiks on top 4 või spursist ülevalpool lõpetamine, siis on Tottenhami eesmärgiks liigatiitlel ja arsenalist eespool lõpetamine pole eesmärk omaette. Seda on öelnud nii Pocg kui Kane.

                  Juba praegu tõmmatakse jutud üles, et parimaid poisse tahavad suured. Erikseni Barcelona, Allit Real ja City, Walker Bayernisse jne ja võib eeldada, et need jutud sagenevad veelgi. Aga ei tasu unustada, et esiteks Levy. Kedagi tahta siis maailmarekord või GTFO. Teiseks Poch. Kolmandaks uus staadion. Neljandaks bromance mängijate vahel. Ei mäleta, et mängijate vahel oleks nii head suhted olnud kui praegu. Ma väga kedagi minemas ei näe. Kõige loogilisemaks oleks kaitsest Wimmer kes pole mänguaega saanud. Igasse liini oleks vaja üks klassiga mees juurde tuua siis võiks järgmisel hooajal euroopas ka midagi korda saata. Veerandfinaal nt. võiks reaalne eesmärk olla.

                  Oskab keegi viidata kas Wembley muru jääb tuleval hooajal samaks või saab Tottenham muuta seda omale vastavaks? Sest võrreldes WHL-iga on Wembley ca 5m pikem ja 3-4m laiem mis sai kindlasti ka üjeks komistuskiviks selle hooaja Wembley mängudele.

                  Kommentaar


                    Walkeri lahkumisele julgeks küll panustada. Viimasel ajal mingi teema ka olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Hetkeseisu vaadata siis väga enesekindel väide. Erinevalt arsenalist, kelle eesmärgiks on top 4 või spursist ülevalpool lõpetamine, siis on Tottenhami eesmärgiks liigatiitlel ja arsenalist eespool lõpetamine pole eesmärk omaette. Seda on öelnud nii Pocg kui Kane.

                      Juba praegu tõmmatakse jutud üles, et parimaid poisse tahavad suured. Erikseni Barcelona, Allit Real ja City, Walker Bayernisse jne ja võib eeldada, et need jutud sagenevad veelgi. Aga ei tasu unustada, et esiteks Levy. Kedagi tahta siis maailmarekord või GTFO. Teiseks Poch. Kolmandaks uus staadion. Neljandaks bromance mängijate vahel. Ei mäleta, et mängijate vahel oleks nii head suhted olnud kui praegu. Ma väga kedagi minemas ei näe. Kõige loogilisemaks oleks kaitsest Wimmer kes pole mänguaega saanud. Igasse liini oleks vaja üks klassiga mees juurde tuua siis võiks järgmisel hooajal euroopas ka midagi korda saata. Veerandfinaal nt. võiks reaalne eesmärk olla.

                      Oskab keegi viidata kas Wembley muru jääb tuleval hooajal samaks või saab Tottenham muuta seda omale vastavaks? Sest võrreldes WHL-iga on Wembley ca 5m pikem ja 3-4m laiem mis sai kindlasti ka üjeks komistuskiviks selle hooaja Wembley mängudele.
                      Väide tugineb loogikal - wembley + uus staadion on pidurid. Kui see hooaeg tiitlit ei tule, siis ei tule seda niipea. Ja ma pigem arvan, et küll Conte ja Chelsea oma töö tehtud saavad.

                      Kommentaar


                        Spurs peaks pigem just kulutamisest hoiduma. Neil kukub see ülisitasti välja.
                        Näiteks see hooaeg:
                        30 milli ja Sissoko - täielik naer
                        17 milli ja Janssen - inimesed kukuvad krampides juba toolidelt
                        9,4 milli ja N'Koudou - okei, äkki tulevikus (järgneb naer)
                        11 milli ja Wanyama - ok, see on okei.

                        Pigem võtta rahulikult ja otsida 4-5 milliseid Diereid ja Allisid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Väide tugineb loogikal - wembley + uus staadion on pidurid.
                          Kas Sul on kristallkuulike ?
                          Muidugi VÕIB juhtuda, et see kõik pärsib. Aga see ei ole mingitpidi kindel, et see juhtub.

                          Staadioni puhul on see kohati lausa (hale)naljakas kui hakatakse staadioniehituse ajal rääkima, "Kui Arsenal staadionit ehitas tõi see kaasa..." NO ONE CARES. See oli majanduslikult faking teine aeg. Ikka väga teine. Igaüks, kes EPLi kohta uudiseid loevad saavad aru, et nii palju raha kui praegu ei ole EPLis kunagi ringelnud.

                          Või kui ka kitsamalt võtta, siis kasvõi uue särgidiiliga paneb Spurs tasku 20 miljonit € rohkem kui senistel hooaegadel. Oletame, et laenugraafik on 5 aasta peale - kui see raha staadioni alla panna, siis 25% uue staadioni kuludest on ainult sellega kaetud. Minevikus on palju räägitud ka sellest, et Levy'l on mingid kosmilised plaanid naming rights'i osas - ei tasu seda ehk puhta kullana võtta, aga mulle on jäänud kõrva ka mingid ~100 mln numbrid. KUI (rõhk sõnal KUI) see peaks tõsi olema, siis oleks juba nendest kahest allikast 50% kulust kaetud...

                          + see mis Dannar ütles.
                          Ei tundugi väga mõistlik proovida konkureerida nendega, kes utoopilisi summasid maksavad.

                          Lisaks sellele viimase aja nimistule siis kui vaatame teiste põhimeeste soetushindu siis ka Alderweireld, Lloris, Vertonghen, Dembele - kõik need ostud jäid alla 15 mln poundi (!) Muidugi turg oli teine, kuid siiski samal ajal maksti selgelt suuremaid summasid mängijate eest kes on osutunud... ehk mitte nii õnnestunuks.

                          Kommentaar


                            Kristallkuuli ei ole ja Arsenaliga ka ei võrdle. Lihtsalt ütlesin, millel minu väide tugineb. Minu silmis välja karjutud ehitushind 750 kuni 800 milli on ka praeguses majanduskeskkonnas märkimisväärselt suur. Ja äkki ma panen Wembleyl mängimisele liiga palju kaalu, aga ma siiski arvan, et see võtab hoogu maha. Eks aeg näitab

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Walkeri lahkumisele julgeks küll panustada. Viimasel ajal mingi teema ka olnud.
                              Independent sellest kirjutanud ka. Kui tahab, siis mingu. Mina olen jälginud tema mängu päris sellest ajast kui Spursis kanda kinnitas ja rahvusvahelises foorumis olen proovinud kaaskasutajatele selgeks teha, et ta ei ole nii faking fenomenaalne kui ta tundub tänu oma kiirusele, aga see on jäänud hüüdja hääleks kõrbes.

                              I mean, don't get me wrong - mulle muidugi meeldiks kui ükski põhimängija ei lahkuks, aga algrivistusest on Walker "most disposable". See mees ei suuda täpseid tsenderdusi (nagu klassikalisi tsenderdusi, mitte ei räägi madalates kiiretest läbisöötudest) anda ka siis kui tema enda ja ta pere elu kaalul oleks. Mis on juba oluline puudujääk. Sageli decision making meenutab ka Lennonit - pea maas ja kiirelt jooks millele järgneb ette väljamõeldud lahendus sõltumata sellest, mis vahepeal juhtunud on ja kas keegi üldse reaalselt palli ründmas on.

                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Kristallkuuli ei ole ja Arsenaliga ka ei võrdle. Lihtsalt ütlesin, millel minu väide tugineb. Minu silmis välja karjutud ehitushind 750 kuni 800 milli on ka praeguses majanduskeskkonnas märkimisväärselt suur. Ja äkki ma panen Wembleyl mängimisele liiga palju kaalu, aga ma siiski arvan, et see võtab hoogu maha. Eks aeg näitab
                              Fair enough. Muidugi võib see hoogu maha võtta, selle vastu pole kategooriliselt võimalik vaielda.
                              Ja tõesti olen maha maganud need uued staadioni maksumuse estimate'id. Sellistel numbritel võib olla suurem mõju küll.

                              Kommentaar


                                Kõlab rohkem pimeda viha moodi jutt Walkerist. Ainuüksi tekitatud löögivõimaliste osas on ta kehvem vaid Eriksenist (liiga parim) ja Allist. Lisaks on tema liikumine ründefaasis pigem ettearvamatu, sest purjetab vastasest mööda nii vasakult, kui ka paremalt. Ja seda kaitsemängija puhul tihti ei kohta. Ehk siis nende vastu on raskem mängida.

                                Imelikul kombel on teil üldse täpsete tsenderdustega pahad lood. Näiteks Eriksenil on neid 33 mänguga 14-st (v.a nurgalöögid) ja Walkeril 12-st 31-e mänguga. Varalahkunud Townsendil on neid näiteks 34 mänguga 43. Roseil on 18-ne mänguga 12-st, mis on teie satsist ainukene hea näitaja. Võib olla on koer mujal? See nüüd ei tähenda, et ta ei peaks tööd selles vallas tegema...ju sellepärast ta võtabki rohkem kasti purjetamist ette.

                                Lisaks oskab ta ka kaitsetööd. Ma olen sel hooajal täheldanud, et ta pole kaitses enam tuulepea, kuigi mingit jama on ta seal siiski korraldanud...meenub miskit.

                                Ehk siis, kui õigel ajal saab kooki ja teda ülistatakse, siis näitaks veel paremat minekut. Ma arvan. Kui nüüd saad aru, mida silmas pidasin.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X