320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Kui juvel on vaja 2 väravat lüüa ühe poolajaga, on kümme paremat lahendust olemas kui see mis eile väljakul toimus.
    Jalgpall pole mingi NO99 lavastus, mille script teada on.
    Davies peksab küll neid crosse silmad kinni vist või ongi tal eesmärk vastastele haiget teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Potsetino, mitte mängijad on jah selles süüdi, et ära ei löödud sellise surve pealt.
      Mänguplaan on ikka Pochi paika panna.
      Ja see on tegelikult terve tema tegutsemisaja olnud reaalsus, et Spurs ei ole rünnakute lõpetamisel sageli piisavalt kliiniline (va juhtudel kui vastased meeleheitlikult proovivad mängu tagasi tulla, siis need 2:0; 3:0 ja ka 4:0 väravad Stoke'ide ja asjade vastu kukuvad küll kenasti).
      Põhjuseks on pidevast kõrgest survest terve isikkoosseisu surumine pmst väljaku 1/3 sisse ning nõue kõikidel 11'l mehel pidevalt roppu moodi tööd teha (st kui ikka vudimisest kops koos, siis vahest ei tule pähe mingit parimat söötu lükata või ka löök ei pruugi nii minna kui plaanitud).

      Kommentaar


        Mul on Buffoni pärast hea meel, et Juve edasi sai, aga Spurs oli kahe jala peale kokku kindlasti parem ja mängiti ikka väga hästi. Ikka sitaks hästi. Keegi peab igast paarist välja langema ja paraku seekord punapäid saatus ei soosinud. Niigi jäi Juvele andmata pennu ja lõpus lõi Harry sulust posti, mis oleks ka ilmselt ära loetud. Uuel aastal jälle. Ja ei usu, et Poch on vale mees Spursi edasi viima.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          See rünnakute lõpetamise küss. Eile ei tekitatud lõpetamiseks Kanele suht sittagi, vä see pealöök mis tundus ka olema selline suht keskpärane pall , mida Kane ülihästi tabas. Kas kui oleks talle tekitatud oleks skoor parem olnud ? Tõenäoliselt. On tegemist ühe parimta ründajaga planeedil ikkagi. Ma ei taha öelda ,et ta mingi ülemäära hästi eile mängis , aga halvasti ka ei mänginud ju. Palju ta keskmiselt endale ise võimalusi tekitab mängus ?
          Miks ei tekitatud Kanele võimalusi ? Kes selles süüdi on ? Alli ? Võiks olla Alli.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Kane on sellistes mängudes ju üldse veidi hädas olnud. Ehk kui ruumi pole, siis ta väga ka ei roki. Mind jäi häirima Barzagli hoidmine veidi. Kaks kollase olukorda. Aga, noh, see oleks ka vabandus. Kolleeg ütles pärast esimest mängu, et Spurs läheb edasi ja ma ütlesin talle, et Juve läheb kogemusega edasi. Läkski. Ei mingit draamat. Järgmine aasta uuesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              See rünnakute lõpetamise küss. Eile ei tekitatud lõpetamiseks Kanele suht sittagi, vä see pealöök mis tundus ka olema selline suht keskpärane pall , mida Kane ülihästi tabas. Kas kui oleks talle tekitatud oleks skoor parem olnud ? Tõenäoliselt. On tegemist ühe parimta ründajaga planeedil ikkagi. Ma ei taha öelda ,et ta mingi ülemäära hästi eile mängis , aga halvasti ka ei mänginud ju. Palju ta keskmiselt endale ise võimalusi tekitab mängus ?
              Miks ei tekitatud Kanele võimalusi ? Kes selles süüdi on ? Alli ? Võiks olla Alli.
              Tegelikult ka Kane'i shot conversion rate mitte midagi nii vapustavat (eriti viimasel ajal) näiteks võrreldes konkurentidega EPLi kuldsaapale (Agüero; Salah). Eile oli ta kaitse poolt korralikult kinni pandud lihtsalt.
              Ei ole väga pointi miks tuua kedagi ründavatest mängijatest välja. Ma ütleks, et tervikuna rünnak ei liikunud piisavalt kiiresti. Kõik mehed peavad olema liikuvad ja nägema kõige paremaid võimalusi sellel hetkel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Mul on Buffoni pärast hea meel, et Juve edasi sai, aga Spurs oli kahe jala peale kokku kindlasti parem ja mängiti ikka väga hästi. Ikka sitaks hästi. Keegi peab igast paarist välja langema ja paraku seekord punapäid saatus ei soosinud. Niigi jäi Juvele andmata pennu ja lõpus lõi Harry sulust posti, mis oleks ka ilmselt ära loetud. Uuel aastal jälle. Ja ei usu, et Poch on vale mees Spursi edasi viima.
                See ongi suuresti minu point, et mida see "kahe jala peale kokku kindlasti parem ja mängiti ikka väga hästi. Ikka sitaks hästi" tähendab? Mängiti ilusamat jalgpalli kui Juve, sellega vast enamus nõus. Aga pallivaldamise eest punkte ei saa ja kukuti välja. Et kui jooksed 40 km super kiirelt ja pärast seda lähed kaheks tunniks pubisse, ega siis ikka maratoni lõpuks ei võida ju . Ja selles mõttes vb isegi üsna täpne analoogia, et peamiselt tekitab minus frustratsiooni ja pahameelt just see, et maratoniks oli kõvasti valmistutud. Kilometraaž oli korralik. Võhma jätkus. Vastastel polnud parim päev ka veel lisaks. Aga millegipärast oli pubi uks kutsuvam kui finishijoon...

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  See ongi suuresti minu point, et mida see "kahe jala peale kokku kindlasti parem ja mängiti ikka väga hästi. Ikka sitaks hästi" tähendab? Mängiti ilusamat jalgpalli kui Juve, sellega vast enamus nõus. Aga pallivaldamise eest punkte ei saa ja kukuti välja. Et kui jooksed 40 km super kiirelt ja pärast seda lähed kaheks tunniks pubisse, ega siis ikka maratoni lõpuks ei võida ju . Ja selles mõttes vb isegi üsna täpne analoogia, et peamiselt tekitab minus frustratsiooni ja pahameelt just see, et maratoniks oli kõvasti valmistutud. Kilometraaž oli korralik. Võhma jätkus. Vastastel polnud parim päev ka veel lisaks. Aga millegipärast oli pubi uks kutsuvam kui finishijoon...
                  Tehke mis tahate ja karjuge mis te soovite, aga on isegi siilipoisile selge, et juve võttis mängu ära läbi tsakrate, osati olla 5x mentaalselt tugevam kui spurs. Ja eliitliigas mängibki see viimane rollli. Simple.

                  Kommentaar


                    Spursi võttab hästi kokku, et juba aastaid totaalsel mõõnaperioodil Arsenal on olnud edukam kui tipus olev Tottenham.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Spursi võttab hästi kokku, et juba aastaid totaalsel mõõnaperioodil Arsenal on olnud edukam kui tipus olev Tottenham.
                      mille ma maha magasin?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        mille ma maha magasin?
                        Mõni FA Cup on trofeekappi ikkagi lisandunud.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Kui CL kaheksandikfinaalis kaotamine on läbikukkumine siis on kõik bueno ju tegelikult olgem ausad. Mängiti hästi kuid allegri suutis vana kalana üle kavaldada. Lisaks mängis juve ju ka ütlemata räpaselt. Chiellini ajas korduvalt jalgpalli käsipalliga segi. Ja kui arsenali fännide jaoks on spursi kaotus CL-is hooaja kõrghetk on asjad veel paremini

                          tl:dr

                          Kõik on halvasti; sell Kane; sack Poch maailmalõpp #illuminati #maaonlapik

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Lisaks mängis juve ju ka ütlemata räpaselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Sellist nalja me näeme jah tänapäeval, baggio ja maradona ilmselt naeraks sellepeale.

                              Kommentaar


                                esimene olukord selles klipis tundub täitsa normaalne ju? Ei tea ehk on tõesti sama rõve nagu see teine, aga sellist asja teevad kõik tiimid hispaanias. maradona naeraks? pigem tõstaks käe, ajah see ei loe, petmine on ainult siis õige kui mina otsustan, et see on!!
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X