320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Ja kui arsenali fännide jaoks on spursi kaotus CL-is hooaja kõrghetk on asjad veel paremini
    Absoluutselt mitte ning ma ei saa aru mis see asjasse puutub üldse kui Flora logoga kasutaja tõdeb lihtsat fakti. Kunagi mängis Blackburn Rovers ka kena ründavat jalgpalli. Aasta siis oli 1996. Oleks aeg hakata tulemuseks realiseerima seda we put the pressure on jalgpalli lihtsalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
      Absoluutselt mitte ning ma ei saa aru mis see asjasse puutub üldse kui Flora logoga kasutaja tõdeb lihtsat fakti. Kunagi mängis Blackburn Rovers ka kena ründavat jalgpalli. Aasta siis oli 1996. Oleks aeg hakata tulemuseks realiseerima seda we put the pressure on jalgpalli lihtsalt.
      Ma käisin vaatasin viimase kuu aja postitajaid siin teemas ning polnud ühtegi Arsenali logo näha, k.a. see CLi väljalangemis järgne aeg mil olnuks ju hea tulla teid torkima. Sleep hiljem peale zelee posti pani 'Juve' räpase mängu näiteid ja see oli esimene postitus üle pika aja. Tehkem sellest igaüks ise omad järeldused.

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Spursi võttab hästi kokku, et juba aastaid totaalsel mõõnaperioodil Arsenal on olnud edukam kui tipus olev Tottenham.
        Tore kuulda, kui naabrid praegust seisu edukaks peavad. Siis võib ju asju nii hoidagi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Ma käisin vaatasin viimase kuu aja postitajaid siin teemas ning polnud ühtegi Arsenali logo näha, k.a. see CLi väljalangemis järgne aeg mil olnuks ju hea tulla teid torkima. Sleep hiljem peale zelee posti pani 'Juve' räpase mängu näiteid ja see oli esimene postitus üle pika aja. Tehkem sellest igaüks ise omad järeldused.
          Absoluutselt on ainukesed arsenali fännid siin foorumis eks

          Kommentaar


            Kommentaar


              Uuugh. See mäng oli küll emotsionide ameerika mäed...

              - minutid 1-10 - mida kuradit toimub? Ainult vastane surub. Üks 100% võimalus kasutamata, teine löödi ära, asjad on kuradi nadid. enam hullemaks ei saa minna.
              - minutid 10-33 - okei, hakkame kontrolli võtma mängus, juba nagu natukene läheb.
              - 32 minut - Kane vigastab hüppeliigest. Vuttiiiiiii. Sai küll hullemaks minna!! EIII! Raisk, nüüd on kellad
              - 35 minut - FAKKJEEE, Alli lõpetab kena rünnaku ja 1:1!!!
              - 45 minut - mis kuradi poolaeg see oli mida ma vaatasin?
              - 46- 60 minut - minekut nagu on, aga midagi jääb puudu
              - 62-90 - ouuujeeaaaaaaaaaaa elu on ilus

              Ma küll ei saa aru, et kes ja miks saab naudingut sellest, et me vastastest 10 min hiljem väljakule tuleme... aga lõpuks võeti oma ja see on peamine.

              Nüüd siis EPLis alates City'le kaotamisest peetud 12 mängu. Nendest võetud 9 võitu ja 3 viiki. Selle ajaga on võidetud Poolilt 4; ManUlt 6; Chelsea'lt 12 ja Arsenalilt 15 punkti "tagasi". Nüüd siis järgmisel nädalavahetusel Swansea FA veerandfinaalis ja järgmine EPL mäng alles 3 (!) nädala pärast. Ja milline mäng see tulema saab - Chelsea vastu võõral väljakul. Aga sinna veel nii palju aega...

              Kommentaar




                Aurier on üks veider mängija. Ühel hetkel suudab anda super söödu Allile ning teisel teeb audi väljaviskel vea teha ning siis jälle skoorib.
                Kane ja Alli korjasid mõlemad vigastuse üles. Kane'il sama mis eelmise hooaja lõpuski aga loodame parimat.

                Kommentaar


                  Kane pika vigastuse korral läheb raskeks. Liiga palju on tiim ühe mehe poole kaldu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                    Kane pika vigastuse korral läheb raskeks. Liiga palju on tiim ühe mehe poole kaldu.
                    Maailmas pole meeskonda, kes Kane'i masti mehest puudust ei tunneks.

                    Samas on viimasel ajal väga-väga teravas vormis olnud Korea poolsaare parim poeg. Viimase 4 mänguga on kotti pannud 7 (!) väravat.
                    Kokku on tema nimel selle hooajaga 16 väravat ja 9 assisti. Alli on panustanud 10 väravat ja 16 assisti. Eriksenilt 9 väravat ja 10 assisti.
                    Ei ole tegemist s*ta trioga. Meeskonda on kenasti sisse elamas ka Moura, vormi on kogumas Lamela ning isegi, usute või ei, vaikselt hakkab tunduma, et isegi Sissoko võib päriselt olla jalgpallur.

                    Seega kui Kane paar mängu vahele jätab, siis ilmselt saaks mingi aja hakkama ründepooles koosseisuga -

                    -----------Son--------------
                    -Alli-----Eriksen----Moura-

                    Õnneks, nagu öeldud, on järgmise 3 nädala sees eelduslikult 0 EPL mängu.
                    Aga mis seal ikka spekuleerida. Kiiret paranemist Kane'ile ja loodetavasti ASAP tagasi

                    Kommentaar


                      Ma pole kindel, et City või Eesti neljanda liiga satsid Kane'i väga taga nutavad

                      Sissoko on kokku viimases kolmes liigamängus saanud platsil olla 19-st minutit...oled uue konservi peale läinud?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma pole kindel, et City või Eesti neljanda liiga satsid Kane'i väga taga nutavad

                        Sissoko on kokku viimases kolmes liigamängus saanud platsil olla 19-st minutit...oled uue konservi peale läinud?
                        Ma pole kusagil öelnud, et Sissoko peaks alustama.
                        Lihtsalt kui enne oleks tema platsilepanek pannud valjult ropendama siis viimasel ajal pole ta enam NII HULL olnud, st hakkab jalgpalluri moodi tunduma (mitte hea jalgpalluri).

                        Jah, viimastes liigamängudes pole palju aega saanud, aga need 19 minutit mängis okeilt (eile andis ka "hokiassisti") ning 2 90-minuti mängu Rochdale'i vastu olid viisakad (jah, tean, nõrgem vastane ja jutud, aga uskuge v ei, ta suutis varem ka selliste tiimide vastu väristada päris koledasti).

                        Kõige selle tulemus on see, et nüüd kui mingi aja peab ilma Kane'ita läbi ajama ja kasutama ühte head AMi ründajana (sest Llorente ei ole piisavalt hea) mängitama siis Sissoko on aktsepteeritav 2. vahetus eesliinis või vajaduse korral vahetus CM positsioonile.

                        Kommentaar


                          Okei. Oota üks mäng ära ja vaatame, mis meeleolus siis oled
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Okei. Oota üks mäng ära ja vaatame, mis meeleolus siis oled
                            Kane läks välja seisul 0:1 spursi kahjuks. Mäng võideti 4:1. Mitu mängu me ära ootama peame.

                            Chelsea mäng määrav? Mäletatavasti Pooli mängus ei teinud tegusid Kane vaid hoopis teised poisid. Kane on küll AMAZING premi ründaja, aga usun, et spurs saab väga hästi paar mängu ilma temata hakkama.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Aega silmi pesta! Loe nüüd uuesti (kellest jutt käis).
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Aega silmi pesta! Loe nüüd uuesti (kellest jutt käis).
                                Ma sain aru, et KANE<->SON vahetusest käib juttu. Eeldades, et Moura on platsil. Sissoko ilmtingimata ei pea ju põhis olema? Vahet pole, eks tulevik näitab mis Kaneta saab. Top4 heitluse võiks ju põnevamaks tõesti teha
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X