320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas runno Vaata postitust
    Skint kas seal Bremenis Villa mänge ikka näitab?
    Livescore näitab. P2P asjad ka ehk teinekord. Muusse usku pole. Mis see ja Killa Inglise koondisesse puutub?

    Kommentaar


      riia mu arm

      Kommentaar


        U21 jätkab kenakese mängulustiga. Vana hea Sammy Lee raudrusika all võeti Hollandis 1:0 võit. Värava autor: J. Hoyte, mängu eest enim kiitust kogunud mees D. Nugent.

        1Scott Carson, 2 Justin Hoyte, 3 Leighton Baines (14 Liam Rosenior, 46), 4 Curtis Davies, 5 Matt Kilgallon, 6 Tom Huddlestone (c), 7 Wayne Routledge (16 John Welsh 78), 8 James Milner (15 Peter Whittingham, 65), 9 David Nugent (12 Nedum Onuoha, 85), 10 Ashley Young, 11 Theo Walcott (17 Cameron Jerome, 83).

        Lisaks tuleb veel mainida, et sõbrustamas käisid ka Inglise U19 koondislased. Seda koguni kauges Crewe's, kuhu saabunud shveitslased alistati 3:2. Skoorisid Hammill, Ephraim ja Vaughan.

        Button (Tottenham Hotspur, Annerson, Sheffield United, 46 mins), Little (Wolverhampton Wanderers, Omazusi, Fulham, 46 mins), Bertrand (Chelsea, on loan at Bournemouth), Muamba (Arsenal, on loan at Birmingham City, Jarvis, Norwich City, 55 mins), Hines (Middlesbrough), Mancienne (Chelsea, on loan at QPR), Anderson (Liverpool, Hewson, Manchester United 71 mins), Johnson (Manchester City), Lindfield (Liverpool, Vaughan, Everton 55 mins), Ephraim (West Ham, Gooding, Coventry City, 86 mins), Hammill (Liverpool, Lallana, Southampton, 79 mins).
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Rooney viis siis Inglismaa juhtima, loodame et ka mängupilt paraneb
          AILTON

          Kommentaar


            Milleks luhata niipalju võimalusi...eriti Gerrard...saast......Rooney võiks ka ennast kokku võtta ja Johnsonit palun üldse mitte platsile panna enam.
            Täiesti võidetav kohtumine oli....Holland muidugi üliaktiivne ( suuresti tänu Robbenile), aga kingiti supervõimalusi otse jalale, pea peale....
            MU FCUK

            Kommentaar


              Bring back Svennis!!! Macca on kloun ja tema prillid on veelgi paksemad ja roosamad kui rootslasel. Cunt!

              Kommentaar


                No see viis minutit tundub päris söödav. Hea meel, et Rooney hakkab vaikselt ellu ärkama ja ka J. Cole'i naasmine on suur asi. Vanurid näikse Micah'st innustet olevat.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  vaadatud. mis seal söödavat oli? 4-5 väravavõimalust terve mängu peale? pidi alles igav mäng olema... gerrardi üks:üks lahendus oli eriti hale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    pidi alles igav mäng olema...
                    No ma vaatsin teise silmaga paralleelselt svartseneggeri filmi, mida ma kordi näinud olen. Vaat nii igav oli.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      rooney lahendus keset tühja karistusala on veel geniaalsem

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        rooney lahendus keset tühja karistusala on veel geniaalsem
                        jah. mõned munadega kaitsemängijad tavatsevad sedasi oma väravavahile peaga tagasi pihku sööta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ertz Vaata postitust
                          vaadatud. mis seal söödavat oli? 4-5 väravavõimalust terve mängu peale? pidi alles igav mäng olema... gerrardi üks:üks lahendus oli eriti hale.
                          No ma ei tea - vahetevahel pole ühtki väravavõimalust. Selle viie minuti sisse neid siiki üksjagu mahtus.
                          Aga eks see ju tegelikult nii ole - kui ei meeldi, ära vaata!
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            rooney lahendus keset tühja karistusala on veel geniaalsem
                            Vähemalt üritas parimat, Leo Messi või Robinho oleks raudselt palli alla võtnud ja kastis veel triblama ka hakanud, üritades ka väravavahti üle triblada
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Aga eks see ju tegelikult nii ole - kui ei meeldi, ära vaata!
                              kust ma seda ette oleks pidanud teadma, et ei meeldi?

                              Kommentaar


                                Kas keegi võiks anda sellise veebilehe, kus on antud mängud voorude kaupa, kuna hetkel tekitavad need nädala keskel olevad mängud päris suurt segadust. Et siis kuhu vooru need lähevad jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X